Prezent dla siostrzenicy

Strażak po godzinach

Topic author
85subscigas
Posty: 3
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 11 kwie 2017, 11:35
Status: Offline

Prezent dla siostrzenicy

Post autor: 85subscigas »

Moja siostrzenica kończy za tydzień 7 lat. Od dłuższego czasu zastanawiam się jaki prezent byłby dla niej odpowiedni. Nie chcę jej kupować zabawek bo ma ich pełno, a z drugiej strony na drogi prezent mnie nie stać. Proszę o pomoc co jej kupić
Awatar użytkownika

solky6
Posty: 5
Rejestracja: sob 08 kwie 2017, 16:25
Status: Offline

Re: Prezent dla siostrzenicy

Post autor: solky6 »

a może coś używanego? na przykład rowerek jak nie ma? albo piaskownice?
Wątpisz. To jakiś początek. Wątpliwości niczego nie wykluczają.
Awatar użytkownika

Tesla82
Posty: 21
Rejestracja: wt 13 gru 2016, 11:26
OSP (gm., woj.): Wodzierady, Łódzkie
Lokalizacja: Wodzierady, Łask
Status: Offline

Re: Prezent dla siostrzenicy

Post autor: Tesla82 »

Jeśli idzie o małe stwory, które ostro wchodzą w życie z małymi butami, a nie chcemy ich karmić tanią plastikową papką zabawkarską, albo tym bardziej zbyt szybko ułatwiać życie tabletami, to może lepiej pomyśleć co kupić, by dziecku zaszczepić jakąś fajną pasję? Nie wiem, wydaje mi się, że np. 7 letniej dziewczynce można kupić jakiś tani aparat albo nawet jednorazówkę do wywołania (ta radość z przewijania taśmy ;) ), niech idzie w pole, kolekcjonuje swoje migawki, zrobi potem z tego kilka albumów - https://fotojoker.pl/inspiracje/wielkanoc.html - i pewnie szybko się człowiek zorientuje, że wystarczyło proste urządzenie, żeby dziecko zająć na długo i to jeszcze w konstruktywny sposób.
Dans ces Г©tudes, il a Г©tГ© observГ© que le hrm Г©tait moins invasif et qu'il diffГ©rence entre les groupes udГ©nafil et placebo.

michalprustal
Posty: 3
Rejestracja: wt 18 kwie 2017, 01:14
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:
Status: Offline

Re: Prezent dla siostrzenicy

Post autor: michalprustal »

Ja polecam pianino np. warto sprawdzić tam gdzie jest szeroki wybór instrumentów: https://pianostore.pl/pianina-cyfrowe

millenka42
Posty: 7
Rejestracja: śr 21 wrz 2016, 10:20
OSP (gm., woj.): Wrocław, dolnośląskie
Status: Offline

Re: Prezent dla siostrzenicy

Post autor: millenka42 »

I co jej kupiłaś? Ja powoli zaczynam myśleć o prezencie dla mojej chrześnicy na komunię... Nie chcę kupować jakichś drogich elektronicznych gadżetów. Myślę o okularach słonecznych Obrazek z https://www.limango-outlet.pl/dzieciece-okulary i jeszcze, żeby tam jej 100 czy 200 zł dorzucić do tego. Co o tym myślicie? Co się tak właściwie kupuje na komunię (pomijając tablety czy laptopy)?

3zuch
Posty: 758
Rejestracja: pn 04 lis 2013, 09:22
Status: Offline

Re: Prezent dla siostrzenicy

Post autor: 3zuch »


Bortek
Posty: 41
Rejestracja: pn 27 lut 2017, 16:16
Status: Offline

Re: Prezent dla siostrzenicy

Post autor: Bortek »

Moja chrześnica też ma sporo zabawek jednak najbardziej cieszą ja klocki lego, którymi bawi się non stop. Wydaje mi się, ze to jest najlepsze rozwiązanie na prezent dla siedmiolatki. Może takie lego disney princess wpadną Twojej siostrzenicy w oko? :D W końcu to księżniczki^^

swag44
Posty: 42
Rejestracja: śr 08 lut 2017, 12:55
Status: Offline

Re: Prezent dla siostrzenicy

Post autor: swag44 »

Ja na Twoim miejscu sprawdziłbym jakieś promocje rowerów w sklepach i kupił właśnie tego typu prezent :)

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: Prezent dla siostrzenicy

Post autor: Mufinka »

A w jakim wieku jest siostrzenica? Zobacz na te maskotki z My Little Pony: http://www.urwis.pl/pluszaki/pluszaki-b ... ittle-pony. Każda mała księżniczka marzy o tych kolorowych kucykach, które można czesać. Jestem pewna, że Twoja siostrzenica będzie zachwycona prezentem.

Nadzieja
Posty: 748
Rejestracja: wt 30 gru 2014, 08:56
Status: Offline

Re: Prezent dla siostrzenicy

Post autor: Nadzieja »

Takie pluszaki są idealne dla dzieci. One je uwielbiają!

marian57
Posty: 194
Rejestracja: ndz 16 sie 2015, 08:13
OSP (gm., woj.): śląskzabrzezabrze
Status: Offline

Re: Prezent dla siostrzenicy

Post autor: marian57 »

Ja bym kupił coś takiego http://www.taniaksiazka.pl/play-doh-den ... 81132.html Na tej stronie jest wiele fajnych pozycji. I książek i gier - jest w czym wybierać.
Awatar użytkownika

Julka1
Posty: 5
Rejestracja: śr 07 cze 2017, 09:50
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:
Status: Offline

Re: Prezent dla siostrzenicy

Post autor: Julka1 »

Dziewczynki w tym wieku to "gwiazdy" i modnisie :) Może warto więc zafundować jej profesjonalną sesję zdjęciową? Wiem, że popularniejsza jest sesja niemowlęca szczecin i takie sesje raczej maluchom się robi, ale według mnie sesje z trochę starszymi dziećmi też fajnie wypadają.
Jakie adidasy dziecięce są teraz na topie? Podpowiedzcie co warto kupić.

ala123
Posty: 5
Rejestracja: pn 12 cze 2017, 13:46
OSP (gm., woj.): sierakowice, pomorskie
Status: Offline

Re: Prezent dla siostrzenicy

Post autor: ala123 »

Myślę że rower to fajny prezent, albo ubrania, czy chociażby taki mały basen ze zjeżdżalnią, mój bratanek będzie miał urodziny i może właśnie to mu kupię.

digital24
Posty: 2
Rejestracja: wt 13 cze 2017, 10:39
OSP (gm., woj.): Plewiska, Wielkopolska
Status: Offline

Re: Prezent dla siostrzenicy

Post autor: digital24 »

Jakiś aparat :) Digital24 to przedsiębiorstwo zajmująca się dystrybucją aparatów cyfrowych. Jeżeli poszukujesz najlepszego aparatu to koniecznie musisz odwiedzić stronę sklepu www.Digital24.pl W swojej ofercie firma ma Aparat cyfrowy Canon PowerShot G7X Mark II Cashback, który jest świetnym wyborem.

sukienka
Posty: 1856
Rejestracja: wt 22 mar 2016, 16:34
Status: Offline

Re: Prezent dla siostrzenicy

Post autor: sukienka »

A nie wiesz przypadkiem czy siostrzenica lubi grać na instrumentach? Bo może taki keyboard Casio byłby dobrym pomysłem na prezent... A może akurat jej się spodoba i zacznie uczyć się gry na takim keyboardzie? Myślę, że warto wziąć to pod uwagę.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat