Mlodzież a ich maniery

Strażak po godzinach

Topic author
73rakiha
Posty: 1
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 27 kwie 2017, 11:11
Status: Offline

Mlodzież a ich maniery

Post autor: 73rakiha »

Założyłam nowy temat,gdyż ostatnio zauważyłam,że panuje kompletna znieczulica jesli chodzi o mlodych,zdrowych ludzi ,którzy jadąc autobusem zupełnie mają w nosie ludzi starszych i kobiety w ciaży..Nie wiem,czy sa tak zmęczeni ,czy to kompletny brak wychowania.Starszy człowiek o lasce stoi,kobieta w ciąży stoi.Nikt nie ustąpi miejsca.Najłatwiej odwrócić glowę w stronę okna i mieć wszystko w nosie.Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Ja mimo wszystko uczę moje dzieci szacunku do starszych i ustepowania miejsca ciężarnym,bo wiem jak to jest stać w autobusie z wielkim brzuchem.A nie każda kobieta dobrze znosi ciąże.Może mi na starość,ktoś ustąpi miejsca?.

Gasik4
Posty: 289
Rejestracja: śr 19 paź 2016, 15:50
Status: Offline

Re: Mlodzież a ich maniery

Post autor: Gasik4 »

Wszystko zależy od sytuacji. Osobiście byłem świadkiem zdarzenia, że chłopak nagabywany przez "staruszkę" (kobietę +/- 55 lat), która w bezczelny sposób domagała się ustąpienia miejsca wstał. I okazało się, że nie ma nogi tylko protezę. Więc każdy kij ma dwa końce, a kultura jest ważna z obu stron. Tych młodych i tych trochę starszych.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat