Odchudzanie

Strażak po godzinach

Nadzieja
Status: Offline

Re: Odchudzanie

Postautor: Nadzieja » czw 30 lis 2017, 22:31

A to prawda. Trzeba to też robić z głową.

super_Eryk

Postautor: super_Eryk » pn 04 gru 2017, 14:15

Odchudzać się trzeba z głową. Warto skorzystać z usług dietetyka, ale czasem wystarczy poczytać więcej o pewnych składnikach na internecie i poeksperymentować w kuchni. Ważna jest też zasada pięciu posiłków. Ja póki co stosuje się do takich zaleceń i jestem zadowolony :D

jjusti18
OSP (gm., woj.): Ośrodek Straży Pożarnej

Postautor: jjusti18 » czw 07 gru 2017, 10:43

A wiecie, że za głównego winowajcę efektu jojo uważa się węglowodany. Fakt, że jest to jeden z ważnych składników który spożywamy, ale ponoć dzięki niemu ciężej nam schudnąć. Na ten temat sporo można się dowiedzieć w tym artykule http://www.cristals.pl/jak-zrownowazyc- ... lowodanow/ . Sama właśnie go czytam i jestem zaskoczona niektórymi faktami.

firerun

Postautor: firerun » pt 08 gru 2017, 09:03

Węglowodany są nierzadko przyczyna otyłości to prawda.

boddekk

Postautor: boddekk » śr 20 gru 2017, 16:08

Jeśli szukasz suplementów, które szybko, ale też bezpiecznie pomagają schudnąć, wypróbuj preparat zawierający afrykańskie mango. Doskonale spala tłuszcz i przyspiesza przemianę materii. Jest w pełni naturalny, dlatego nie trzeba obawiać się żadnych negatywnych skutków zdrowotnych.

weronikaja
OSP (gm., woj.): śląskie zabrze zabrze

Postautor: weronikaja » sob 30 gru 2017, 09:49

Moja znajoma po ciąży miała problemy z powrotem do dawnej figury. Stracenie brzuszka wydawało się niemożliwe. Ktoś polecił jej Silvets http://suplementy-online24.pl/sklep/odchudzanie/silvets-opinie-cena-sklad/ Rezultat jaki osiągnęła jest rewelacyjny. A co ważniejsze już nie bierze tabletek od trzech miesięcy i nie ma efektu jojo. Zainteresowałam się tymi tabletkami i chyba z nich skorzystam. Tym bardziej, że jak mi nie będą odpowiadać to mogę w ciągu 90 dni dokonać zwrotu i otrzymam pieniądze.

karaiby

Postautor: karaiby » wt 02 sty 2018, 14:25

Odchudzanie mogą też wspomóc suplementy diety typu avis phenq . Tabletki zawierają np. L-karnitynę, a więc znany każdemu sportowcowi spalacz tłuszczu. Oczywiście trzeba je połączyć z dietą i ruchem, a tylko wtedy dostrzeżemy efekty.

usagi

Postautor: usagi » śr 03 sty 2018, 18:12

dieta to jedno ale warto też zadbać o kondycję ciała. Ja sama po ciężkim okresie treningów i diet zaczęłam regularnie korzystać z oferty salonu kosmetycznego COCO-TIME we Wrocławiu. Kosmetyczka po konsultacji poleciła mi zabieg Karboksyterapii. To terapia dwutlenkiem węgla, jeden z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. jest bezpieczna i przede wszystkim mało inwazyjna, z grubsza polega na podskórnym wstrzykiwaniu dwutlenku węgla ( w odpowiednich dawkach ). Cykl to od 8 do 12 zabiegów, każdy z nich trwa kilka-kilkanaście minut.

Naramiennik
OSP (gm., woj.): Jastrzębie bzie, śląskie

Postautor: Naramiennik » ndz 07 sty 2018, 20:07

Przy procesie odchudzania bardzo ważna jest prawidłowa praca jelit, jej perystaltyka, którą poprawić można dzięki stosowaniu czegoś takiego jak senes . Moja znajoma miała problem z jelitami a po senesie znacznie poprawiła ich pracę.

super_Eryk

Postautor: super_Eryk » wt 16 sty 2018, 08:57

Wracam do tego tematu bo wpadłem na coś ciekawego i jestem ciekaw waszej opinii;) Ktoś z was stosował spalacze tłuszczu? Ktoś może się na ten temat wypowiedzieć? Podobno dają niezłe efekty a niektóre są przebadane i nie są szkodliwe dla organizmu. Tutaj na forum: http://forum.jestemfit.pl/chce-schudnac ... laczu.html widzę, że sporo osób chwali i zastanawiam się czy ktoś z was może próbował i widział,że działa?

Wróć do „Hyde Park”