Moje ubezpieczenie od kradzieży

Strażak po godzinach

Topic author
ritaka
Posty: 164
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: ndz 10 kwie 2016, 16:36
Status: Offline

Moje ubezpieczenie od kradzieży

Post autor: ritaka »

Dawno temu postanowiłam ubezpieczyć się od kradzieży tak po prostu zapobiegawczo. Pech chciał, że ostatnio na moim wyjeździe ktoś włamał mi się do piwnicy w domu i niestety ukradł parę sprzętów. Dużo nie wyniósł bo włączył się alarm jednak pytanie moje takie jak zabrać się za wniosek odszkodowawczy? Miał ktoś już z tym styczność?

oecompensa
Posty: 1
Rejestracja: pt 09 cze 2017, 07:47
OSP (gm., woj.): grudziądz, kujawsko-pomorskie
Status: Offline

Re: Moje ubezpieczenie od kradzieży

Post autor: oecompensa »

Szanowna Pani, wszystko zależy od tego w jakiej firmie wykupiła Pani polisę ubezpieczeniową. W Compensie szkodę/roszczenie można zgłosić na jeden z trzech sposobów. Wypełnienie formularza internetowego w zakładce "Zgłoszenie szkody" na naszej stronie www.compensa.pl - to najprostszy i najbardziej wygodny sposób zgłoszenia szkody. Możliwy jest również kontakt telefoniczny - każdego dnia od 6:00 do 22:00 nasi konsultanci są dostępni pod numerami 801 120 000 lub 22 501 61 00. Pobrany z naszej strony i wypełniony formularz zgłoszeniowy można także przesłać na adres pocztowy: Aleje Jerozolimskie 162, 02-342 Warszawa lub e-mail: dokumenty@compensa.pl. Pozdrawiam, Online Ekspert Compensa.

artek
Posty: 249
Rejestracja: pt 29 sty 2016, 10:03
Status: Offline

Re: Moje ubezpieczenie od kradzieży

Post autor: artek »

Dobre ubezpieczenie mieszkania to podstawa, wiele od niego zależy.

weronikaja
Posty: 1005
Rejestracja: śr 31 maja 2017, 17:43
OSP (gm., woj.): śląskie zabrze zabrze
Status: Offline

Re: Moje ubezpieczenie od kradzieży

Post autor: weronikaja »

Jak najbardziej wykup ubezpieczenie nieruchomości bo może się przydać a jej koszt zazwyczaj nie jest duży. Jak jesteśmy w temacie ubezpieczeń i polis to warto pamiętać że ważne jest zgłoszenie sprzedaży samochodu o czym więcej tutaj https://superpolisa.pl/faq/gdzie-i-w-ja ... samochodu/ Nie lekceważ tego bo może wyniknąć wiele komplikacji jeśli zignorujesz ten obowiązek.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat