Ginekolog Warszawa

Strażak po godzinach

Topic author
ollafe88n
Posty: 350
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 29 lis 2016, 16:08
Status: Offline

Ginekolog Warszawa

Post autor: ollafe88n »

Nie wiesz gdzie udać się do lekarza, a chciała ys aby był to najlepszy z możliwych Ginekolog Warszawa? Jeśli tak to polecam Ci klinikę MedicHouse. Przyjmują tam najlepsi ginekolodzy, którzy mają do dyspozycji światowej klasy sprzęt do badań, więc możesz być pewna profesjonalnej opieki!

Bortek
Posty: 41
Rejestracja: pn 27 lut 2017, 16:16
Status: Offline

Re: Ginekolog Warszawa

Post autor: Bortek »

Moja żona chodzi do doktor Hoszowskiej, która prowadziła jej ciążę. Z tego co mówiła to Pani doktor również zajmuje się antykoncepcją - żona miała zakładaną wkładkę hormonalną levosert (wspólnie podjęliśmy decyzję o antykoncepcji). Pani doktor bardzo fajna miałem przyjemność ja poznać podczas USG jak synuś był jeszcze w brzuszku :D

elabarbara
Posty: 1571
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Ginekolog Warszawa

Post autor: elabarbara »

USG dopochwowe - pomocy !!! Chciałabym wiedzieć jak ono wygląda ? Czy jest bolesne? Trochę w necie czytałam i nawet znalazłam poradnik jak się przygotować http://www.snikersik.pl/usg-dopochwowe- ... e-wykonac/ ale wolę się zapytać osób które już miały takie usg. W którym tygodniu ciąży już można zobaczyć dzidziusia. Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

strazaksamy
Posty: 128
Rejestracja: śr 12 paź 2016, 13:00
Status: Offline

Re: Ginekolog Warszawa

Post autor: strazaksamy »

W Warszawie nie znam żadnego ginekologa ale możesz zerknąć na tą poradnię
http://www.cgm-zary.pl/ pracują tam najlepsi lekarze i jeżeli masz jakikolwiek
problem natury ginekologicznej to nie zwlekaj tylko jak najszybciej umów się na wizytę.
Im szybciej sobie z tym poradzisz tym lepiej.

sukienka
Posty: 1856
Rejestracja: wt 22 mar 2016, 16:34
Status: Offline

Re: Ginekolog Warszawa

Post autor: sukienka »

Uważam, że jak już chodzić do ginekologa to jakiegoś sprawdzonego. Niedawno interesował mnie ginekolog wrocław i trafiłam na https://femimea.pl .Moim zdaniem tam mozesz się złosić.

misia
Posty: 283
Rejestracja: wt 14 mar 2017, 10:57
Status: Offline

Re: Ginekolog Warszawa

Post autor: misia »

Ja nie rozumiem jakim cudem wszyscy są z Warszawy. To ja jako jedyna mieszkam nad morzem? Dziwne. Ale w takim razie gdybyście byli w okolicach Kołobrzegu i musieli pójść do lekarza to doktor Barbara Blicharczyk jest tutaj świetnym ginekologiem. Także wykonuje zabiegi z ginekologii estetycznej.

karaiby
Posty: 253
Rejestracja: czw 14 lip 2016, 10:07
Status: Offline

Re: Ginekolog Warszawa

Post autor: karaiby »

Do autorki wątku. W Warszawie ja sama chodzę do dr Dąbrowskiej - Jakubiak z kliniki o nazwie GABINETY ŁUCKA. Pani Doktor jest doskonałym specem od różnych kobiecych spraw np. zajmuje się pacjentkami ze schorzeniami endokrynologicznym, prowadzi ciąże, leczy stany zapalne narządu rodnego, prowadzi diagnostykę i leczenie zaburzeń miesiączkowania etc. Grunt, że jest życzliwa, słucha pacjenta, przeprowadza wnikliwe badania. Ja mam do niej pełne zaufanie.

Oscky
Posty: 82
Rejestracja: pn 17 sty 2022, 13:10
Status: Offline

Re: Ginekolog Warszawa

Post autor: Oscky »

Dla mnie ważne aby ginekolog wiedział na czym polega klauzula sumienia

palto2
Posty: 210
Rejestracja: wt 28 mar 2017, 19:52
OSP (gm., woj.): Chocianów, dolnośląskie
Status: Offline

Re: Ginekolog Warszawa

Post autor: palto2 »

Ja też nie jestem z okolic Warszawy. Mieszkam w województwie zachodniopomorskim, ale w takiej małej miejscówce, gdzie nie ma za dużo lekarzy. Dlatego zaczęłam jeździć dalej, w różne miejsca. Do ginekologa jeżdżę do Kołobrzegu, do pani dr Barbary Blicharczyk.

maniak
Posty: 196
Rejestracja: ndz 28 maja 2017, 14:34
OSP (gm., woj.): płońsk, mazowieckie
Status: Offline

Re: Ginekolog Warszawa

Post autor: maniak »

W Warszawie mogę kilku lekarzy polecić, znam nawet specjalistów od endometriozy, przyjmują w szpitalu medicover, wykonują tam też zabiegi usuwania endometriozy także w asyście robota da vinci

bartosz
Posty: 148
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 16:59
Status: Offline

Re: Ginekolog Warszawa

Post autor: bartosz »

Co do stolicy, to nie wiem ale z żoną jeździmy 120km do Kołobrzegu na ul Szpitalnej , gdzie przyjmuje dr Barbara Blicharczyk, babka jest fenomenalna i naprawdę zna się na rzeczy. Jedyny ginekolog, który nam pomógł a raczej żonie, która miała problem z miesiączkowaniem, nikt nie mógł jej pomóc dopiero Pani doktor ogarnęła temat. Jeżeli potrzebujecie kogoś przede wszystkim sprawdzonego i zaufanego, to tylko ona.

Ayzmob
Posty: 912
Rejestracja: śr 15 cze 2022, 14:00
Status: Offline

Re: Ginekolog Warszawa

Post autor: Ayzmob »

Dobry ginekolog w Warszawie to zdecydowanie w Febumed https://febumed.pl/oferta_/1210-USG-ginekologiczne . Ostatnio czytałam o USG ginekologicznym, więc do tego macie link USG ginekologiczne to szybkie, bezpieczne i całkowicie bezbolesne badanie profilaktyczne wykonywane w celu diagnostyki i leczenia chorób narządu rodnego np. nowotworu jajnika czy nowotworu endometrium macicy.

Łucja33
Posty: 413
Rejestracja: pt 14 sty 2022, 18:26
Status: Offline

Re: Ginekolog Warszawa

Post autor: Łucja33 »

Jeśli potrzebujesz wykonać badania USG żeby sprawdzić czy wszystko z dzieckiem jest jak należy to odwiedź ten gabinet https://www.gabinetusg.com.pl/oferta-us ... cho-serca/ gdzie dostaniesz pełne wsparcie. Masz dostęp do specjalistów jak i badań na nowoczesnym sprzęcie. Dodatkowo wszystko niemal od ręki i w niskiej cenie.

kaguars
Posty: 228
Rejestracja: pt 28 sty 2022, 10:42
Status: Offline

Re: Ginekolog Warszawa

Post autor: kaguars »

Zapytaj o dostępność doktor Poręckiej w Renort. Moim zdaniem najlepszy specjalista, z jakim miałam do czynienia. Prowadziła ciążę. Zawsze pomocna, sugeruje optymalne rozwiązania, mówi, co robić. Nigdy nie wyszłam od niej z wątpliwościami i tak to zawsze powinno wyglądać.

kaguars
Posty: 228
Rejestracja: pt 28 sty 2022, 10:42
Status: Offline

Re: Ginekolog Warszawa

Post autor: kaguars »

Zapytaj o dostępność doktor Poręckiej w Renort. Moim zdaniem najlepszy specjalista, z jakim miałam do czynienia. Prowadziła ciążę. Zawsze pomocna, sugeruje optymalne rozwiązania, mówi, co robić. Nigdy nie wyszłam od niej z wątpliwościami i tak to zawsze powinno wyglądać.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat