rodzaje skóry twarzy

Strażak po godzinach

Topic author
bartosz
Posty: 148
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 16:59
Status: Offline

rodzaje skóry twarzy

Post autor: bartosz »

witajcie, chciałem mojej mamie z okazji dnia matki kupić jakiś kosmetyk, ale koleżanka powiedziała mi, że muszę wiedzieć jaki mama ma rodzaj skóry twarzy? Co to znaczy? Jak mam to sprawdzić?

marcy
Posty: 830
Rejestracja: pt 19 gru 2014, 10:11
OSP (gm., woj.): województwo lubelskie
Status: Offline

Re: rodzaje skóry twarzy

Post autor: marcy »

A może lepiej daj mamie bon podarunkowy na kosmetyki?

falconde
Posty: 128
Rejestracja: sob 08 paź 2016, 23:45
Status: Offline

Re: rodzaje skóry twarzy

Post autor: falconde »

Możesz delikatnie dopytać mamę o jej potrzeby względem kosmetyków, albo faktycznie- sprezentować jej bon bądź zabrać ją na wspólne zakupy:)

elabarbara
Posty: 1571
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: rodzaje skóry twarzy

Post autor: elabarbara »

Hmm...a może lepiej kup jej kosmetyki do makijażu zamiast kremu jak nie wiesz jaką ma skórę. Kosmetyk zawsze się przyda a założę się że twoja mama się maluje. Żeby bardziej była zadowolona wybierz jej coś z Loreala czy Revlon, to świetnej jakości kosmetyki. Znajdziesz je w sklepie kosmetycznym online https://puderek.com.pl/ za niższą cenę niz w sklepach stacjonarnych.

sukienka
Posty: 1856
Rejestracja: wt 22 mar 2016, 16:34
Status: Offline

Re: rodzaje skóry twarzy

Post autor: sukienka »

Koniecznie rzuć okiem na krem bb sklep. Moim zdaniem jest to super opcja jeśli chodzi o kosmetyk, świetnie też nada się na prezent. Taki krem bb jest lekki, idealny na lato. Dzięki niemu nie będzie trzeba już używać ciężkiego, spływającego podkładu do twarzy.

super_Eryk
Posty: 32
Rejestracja: pt 09 gru 2016, 15:17
Status: Offline

Re: rodzaje skóry twarzy

Post autor: super_Eryk »

Nie ryzykowałbym z kupnem kosmetyków jeśli nie wiesz czego Twoja mama używa. Bon na zakupy faktycznie byłby dobrym pomysłem. Chociaż klem nawilżający pasuje wszystkim.

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: rodzaje skóry twarzy

Post autor: Mufinka »

Też tak uważam. Nie ma nic gorszego niż zakup kosmetyków dla innej osoby.

Wojtek2
Posty: 44
Rejestracja: czw 29 gru 2016, 21:10
OSP (gm., woj.): Radomin, kujawsko-pomorskie
Status: Offline

Re: rodzaje skóry twarzy

Post autor: Wojtek2 »

Ja kupowałem ostatnio krem BB dla żony. Znalazłem duży wybór na Allegro- https://allegro.pl/kategoria/twarz-krem ... =krem%20BB, ale przyznam się, że musiałem poprosić córkę o pomoc w wyborze, bo było tego sporo a ja nie miałem pojęcia jaki kupić. Wiedziałem tylko, że potrzebny jest do suchej skóry, bo żona często na to narzeka. Na szczęście z pomocą córki zakup się udał. Wybraliśmy krem Loreal Nude.

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: rodzaje skóry twarzy

Post autor: Mufinka »

Dziwi mnie, jak faceci takie rzeczy kupują. Przecież w ogóle się na tym nie znają.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat