Znowu w zyciu mi NIE wyszło

Strażak po godzinach

Topic author
duenibre
Posty: 1
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pt 30 cze 2017, 13:12
Status: Offline

Znowu w zyciu mi NIE wyszło

Post autor: duenibre »

chodzi oczywiscie o miłość... niejestem i nie bedę z miłoscia mojego zycia,bo ...tak...smutas.gif On twierdzi,ze niby mnie kochał,ze ciagle ma mnie w sercu,myśli,żałuje rozstania... czuje do mnie niesamowity pociag fizyczny... ale "było minęło" spotkało mnie fajne uczucie - poczułam pociag i wielką sympatię do starszego faceta - niesety chyba tylko platonicznie- on,choć podrywał mnie,nie zrobił ządnego poważnego kroku ku rozwojowi naszej znajomosci. ten z którym teraz jestem - niby ok.. jest przyjaźń,jest pociag... nie ma znaczacego uczucia z mojej strony..on o tym wie i jest tak wspaniały,ze to akceptuje :0 planuje nasza przyszłosć,a ja nie moge mu dać gwarancji,ze za miesiac z nim nie zerwę.... czy ja kiedykolweik bedę szczęsliwa?

elabarbara
Posty: 1579
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Znowu w zyciu mi NIE wyszło

Post autor: elabarbara »

Oj tam nie ma co się załamywać i szukać miłości dalej. Powiem szczerze, że byłam zarejestrowana na kilka portalach i to tych bardziej znanych. Ale rozczarowałam się, bo okazało się, że te fajne zdjęcia facetów są fałszywe, że to tylko ściema. Często portale umieszczają fikcyjne zdjęcia jakiś modeli i modelek, aby człowiek się nabrał i zarejestrował. Po jakims czasie trafiłam na https://www.mydwoje.pl/media-o-MyDwojeTu są naprawdę autentyczni ludzie, którzy szukają drugiej osoby. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia użytkowników, widać że są prawdziwe.
Ostatnio zmieniony ndz 03 gru 2017, 16:57 przez elabarbara, łącznie zmieniany 1 raz.

falconde
Posty: 128
Rejestracja: sob 08 paź 2016, 23:45
Status: Offline

Re: Znowu w zyciu mi NIE wyszło

Post autor: falconde »

Ile Ty masz lat, żeby załamywać się z powodu nieszczęśliwej miłości. Mając na głowie pracę i duuużo gorsze problemy nawet byś się nie spostrzegła jak nowe uczucie się pojawi i będziesz szczęśliwa;)

sukienka
Posty: 1858
Rejestracja: wt 22 mar 2016, 16:34
Status: Offline

Re: Znowu w zyciu mi NIE wyszło

Post autor: sukienka »

W dzisiejszych czasach jest przecież tyle różnych możliwości, że nie ma co zamartwiać się jednym nieudanym związkiem. Myślałaś kiedykolwiek o tym, aby spróbować poznać kogoś na portalu randkowym? Zajrzyj na stronę https://randkuj.my, to darmowy serwis randkowy, gdzie codziennie dołączają nowe osoby. Myślę, że warto spróbować - nie masz nic do stracenia.

Gaded22
Posty: 10
Rejestracja: pn 22 sty 2024, 15:13
Status: Offline

Re: Znowu w zyciu mi NIE wyszło

Post autor: Gaded22 »

Dołącz do rozwijającej się społeczności, gdzie miłość i pasje łączą się w inspirujący sposób. Ogłoszenia Towarzyskie portal randkowy to miejsce, gdzie spotykają się nie tylko serca, ale również wspólne cele i marzenia. Znajdź swoją drugą połówkę dzięki zaawansowanym narzędziom, które uczynią Twoje randki pełne satysfakcji
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat