Jak skutecznie inwestować na forex

Strażak po godzinach

Kreator publikacji
rogerson
OSP (gm., woj.): Częstochowa, Śląskie
Status: Offline

Jak skutecznie inwestować na forex

Postautor: rogerson » wt 01 sie 2017, 08:13

Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z inwestowaniem na forex?
Jak to wyglądało w Waszym przypadku, jakie wyniki udało się osiągnąć?
W wielu miejscach czytałem, że forex to pewna strata, ale to dla mnie to bzdura.
Tylko pytanie jak inwestować, żeby zyskać? Jestem na etapie poznawania podstaw...

karel212
OSP (gm., woj.): ochotnicza straż pożarna

Re: Jak skutecznie inwestować na forex

Postautor: karel212 » wt 01 sie 2017, 12:16

Też kogoś takiego szukam.
---
Firma w UK? Ależ tak
Ostatnio zmieniony wt 15 sie 2017, 11:16 przez karel212, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam Anna

Kreator publikacji
rogerson

Postautor: rogerson » śr 02 sie 2017, 08:11

Ja nie szukam kogoś takiego, tylko sugestii jak należy inwestować na forex, żeby to było przeprowadzone racjonalnie, z głową i dobrym planem. Tzn. żeby była z tego konkretna kasa. Sporo czytam, ludzie wymieniają funkcje, które mają największe znaczenie. Czy potwierdzacie, że najważniejszy jest stop loss? Czy ogólnie na forum jest ktoś, kto siedzi w temacie od dawna?

emik

Postautor: emik » pt 04 sie 2017, 16:51

Rynek forex jest zmienny, a skuteczne inwestowanie wymaga czasu i odpowiedniego przygotowania.
Te kroki, które ci radzę... Zacznij od bazy wiedzy brokera - easyMarkets, masz u nich pełne oprocowanie tematu, pełne opracowanie ich systemu.
Dalej... zapisz się na ich webinary z forexa, może również z opcji waniliowych - są darmowe, a masz kilkadziesiąt minut samych konkretów, które na bank wykorzystasz.
I dalej inwestuj, ale na demie systemu. Poznaj narzędzia. Zrozum czym jest stop loss. Ogólnie easyMarkets jest właśnie jednym z nielicznych systemów, jakie faktycznie dają bezpieczeństwo inwestowania.

Wrevris

Postautor: Wrevris » wt 10 paź 2017, 12:24

Warto mieć jakiś schemat takiego inwestowania i nie bawić się w inwestowanie w ciemno bo to nie ma sensu jak ktoś nie ma pojęcia o finansach itp to niech się nie bierze za inwestycje bo straci ja czytam dużo blogów finansowych : http://biurokooperacja.pl/blog/2017/08/ ... ne-online/ i wiem jak to wygląda.

Izeza

Postautor: Izeza » pn 27 lis 2017, 01:27

Myślę, że nikt nie zdradzi Ci, jak inwestować, bo dla wielu wiązałoby się to ze sporą stratą. Musisz sam do tego dojść. Na początku dużo o FOREX-ie czytaj. Niektóre z domów maklerskich, takich jak https://www.tms.pl/ udostępniają swoim klientom obszerną bazę wiedzy, dzięki której Ci mogą dowiedzieć się, jak rynek FOREX w ogóle funkcjonuje (nie oszukujmy się, w szkole tego nie uczą).

jjusti18
OSP (gm., woj.): Ośrodek Straży Pożarnej

Postautor: jjusti18 » czw 18 sty 2018, 21:29

A ja znam o wiele lepsze i ciekawe metody na zainwestowanie swoich pieniędzy http://www.komech.pl/inwestycje-dla-bog ... j-gotowki/ . Jeżeli macie naprawdę sporą kwotę możecie naprawdę w niesamowite rzeczy zainwestować tym samym zarobić jeszcze większe kwoty.

Kreator publikacji
rogerson

Postautor: rogerson » czw 12 lip 2018, 12:01

Prosta droga – w XTB masz wszystkie materiały, jakie są ci potrzebne. W sensie – szkolenia, analizy, jest demo systemu. Musisz się uczyć, żeby poznać znaczenie poszczególnych narzędzi, a przede wszystkim żeby wiedzieć, jak działa ten rynek. Moja współpraca z XTB układa się naprawdę dobrze, cenię sobie opiekuna, ale największe znaczenie ma gwarantowany stop loss, ochrona przed ujemnym saldem, no i system xtstation. Zaczynajcie od wersji demo systemu – to taki podstawowy krok.

Wróć do „Hyde Park”