Jak skutecznie inwestować na forex

Strażak po godzinach

Topic author
rogerson
Posty: 87
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 11 maja 2017, 08:32
OSP (gm., woj.): Częstochowa, Śląskie
Status: Offline

Jak skutecznie inwestować na forex

Post autor: rogerson »

Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z inwestowaniem na forex?
Jak to wyglądało w Waszym przypadku, jakie wyniki udało się osiągnąć?
W wielu miejscach czytałem, że forex to pewna strata, ale to dla mnie to bzdura.
Tylko pytanie jak inwestować, żeby zyskać? Jestem na etapie poznawania podstaw...

karel212
Posty: 5
Rejestracja: sob 29 lip 2017, 07:43
OSP (gm., woj.): ochotnicza straż pożarna
Status: Offline

Re: Jak skutecznie inwestować na forex

Post autor: karel212 »

Też kogoś takiego szukam.
---
Firma w UK? Ależ tak
Ostatnio zmieniony wt 15 sie 2017, 11:16 przez karel212, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam Anna

Topic author
rogerson
Posty: 87
Rejestracja: czw 11 maja 2017, 08:32
OSP (gm., woj.): Częstochowa, Śląskie
Status: Offline

Re: Jak skutecznie inwestować na forex

Post autor: rogerson »

Ja nie szukam kogoś takiego, tylko sugestii jak należy inwestować na forex, żeby to było przeprowadzone racjonalnie, z głową i dobrym planem. Tzn. żeby była z tego konkretna kasa. Sporo czytam, ludzie wymieniają funkcje, które mają największe znaczenie. Czy potwierdzacie, że najważniejszy jest stop loss? Czy ogólnie na forum jest ktoś, kto siedzi w temacie od dawna?

emik
Posty: 19
Rejestracja: sob 13 maja 2017, 12:52
Status: Offline

Re: Jak skutecznie inwestować na forex

Post autor: emik »

Rynek forex jest zmienny, a skuteczne inwestowanie wymaga czasu i odpowiedniego przygotowania.
Te kroki, które ci radzę... Zacznij od bazy wiedzy brokera - easyMarkets, masz u nich pełne oprocowanie tematu, pełne opracowanie ich systemu.
Dalej... zapisz się na ich webinary z forexa, może również z opcji waniliowych - są darmowe, a masz kilkadziesiąt minut samych konkretów, które na bank wykorzystasz.
I dalej inwestuj, ale na demie systemu. Poznaj narzędzia. Zrozum czym jest stop loss. Ogólnie easyMarkets jest właśnie jednym z nielicznych systemów, jakie faktycznie dają bezpieczeństwo inwestowania.

Wrevris
Posty: 134
Rejestracja: czw 22 wrz 2016, 09:39
Status: Offline

Re: Jak skutecznie inwestować na forex

Post autor: Wrevris »

Warto mieć jakiś schemat takiego inwestowania i nie bawić się w inwestowanie w ciemno bo to nie ma sensu jak ktoś nie ma pojęcia o finansach itp to niech się nie bierze za inwestycje bo straci ja czytam dużo blogów finansowych : http://biurokooperacja.pl/blog/2017/08/ ... ne-online/ i wiem jak to wygląda.

Izeza
Posty: 147
Rejestracja: śr 01 mar 2017, 12:09
Status: Offline

Re: Jak skutecznie inwestować na forex

Post autor: Izeza »

Myślę, że nikt nie zdradzi Ci, jak inwestować, bo dla wielu wiązałoby się to ze sporą stratą. Musisz sam do tego dojść. Na początku dużo o FOREX-ie czytaj. Niektóre z domów maklerskich, takich jak https://www.tms.pl/ udostępniają swoim klientom obszerną bazę wiedzy, dzięki której Ci mogą dowiedzieć się, jak rynek FOREX w ogóle funkcjonuje (nie oszukujmy się, w szkole tego nie uczą).

jjusti18
Posty: 174
Rejestracja: pn 24 kwie 2017, 22:51
OSP (gm., woj.): Ośrodek Straży Pożarnej
Status: Offline

Re: Jak skutecznie inwestować na forex

Post autor: jjusti18 »

A ja znam o wiele lepsze i ciekawe metody na zainwestowanie swoich pieniędzy http://www.komech.pl/inwestycje-dla-bog ... j-gotowki/ . Jeżeli macie naprawdę sporą kwotę możecie naprawdę w niesamowite rzeczy zainwestować tym samym zarobić jeszcze większe kwoty.

Topic author
rogerson
Posty: 87
Rejestracja: czw 11 maja 2017, 08:32
OSP (gm., woj.): Częstochowa, Śląskie
Status: Offline

Re: Jak skutecznie inwestować na forex

Post autor: rogerson »

Prosta droga – w XTB masz wszystkie materiały, jakie są ci potrzebne. W sensie – szkolenia, analizy, jest demo systemu. Musisz się uczyć, żeby poznać znaczenie poszczególnych narzędzi, a przede wszystkim żeby wiedzieć, jak działa ten rynek. Moja współpraca z XTB układa się naprawdę dobrze, cenię sobie opiekuna, ale największe znaczenie ma gwarantowany stop loss, ochrona przed ujemnym saldem, no i system xtstation. Zaczynajcie od wersji demo systemu – to taki podstawowy krok.

Tymoteusz1
Posty: 479
Rejestracja: wt 16 cze 2015, 11:59
OSP (gm., woj.): Warszawa, Mazowieckie
Status: Offline

Re: Jak skutecznie inwestować na forex

Post autor: Tymoteusz1 »

Otóż to. Jak już zabieracie się za Forex, to podejdźcie do tematu konkretnie. Dobrym pomysłem może być skorzystanie ze specjalnych automatów, które pozwalają Wam uzyskać całkiem ciekawy dochód pasywny przez internet. Zamykając i otwierając korzystne dla Was sesje, może automatycznie zarabiać dla Was kapitał.

monimm82
Posty: 300
Rejestracja: śr 22 lut 2017, 12:06
OSP (gm., woj.): Pszczyna, śląskie
Status: Offline

Re: Jak skutecznie inwestować na forex

Post autor: monimm82 »

Jest to jakiś sposób na zarabianie, no ale wiąże się z ryzykiem oczywiście. Podstawową rzeczą jest dobra praca i na tym polecam się opierać. Jak tą macie to możecie bawić się w inwestowanie. Zobaczcie sobie tak stronkę https://fachpraca.pl/poradnik/pytania-d ... rzednikow/ Gdzie nie tylko znajdziecie ogłoszenia o pracę, ale i dużo artykułow poradnikowych związanych właśnie z pracą.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat