kantor czy platforma

Strażak po godzinach

Topic author
falconde
Posty: 128
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: sob 08 paź 2016, 23:45
Status: Offline

kantor czy platforma

Post autor: falconde »

Wymianę waluty w sieci już dawno przetestowałem i wiem,że to się sprawdza. Teraz tylko zastanawiam się czasem czy lepszą opcją jest klasyczny kantor online czy platforma, gdzie transakcje zachodzą między użytkownikami- słyszałem, że w ten sposób można jeszcze taniej kupić walutę.

marcy
Posty: 830
Rejestracja: pt 19 gru 2014, 10:11
OSP (gm., woj.): województwo lubelskie
Status: Offline

Re: kantor czy platforma

Post autor: marcy »

Ja wolę korzystać z kantoru.

Topic author
falconde
Posty: 128
Rejestracja: sob 08 paź 2016, 23:45
Status: Offline

Re: kantor czy platforma

Post autor: falconde »

Natychmiastowe przewalutowania przemawiają za kantorem:) Doprecyzuję, że mówię o internetowym, w tradycyjnych zbyt wiele można przepłacić. Najlepiej jeszcze jak kantor online całodobowo, w tym w weekendy automatycznie zatwierdza transakcje. Dokładnie znamy wtedy kurs wymiany i wiemy ile udało się zaoszczędzić.

swag44
Posty: 42
Rejestracja: śr 08 lut 2017, 12:55
Status: Offline

Re: kantor czy platforma

Post autor: swag44 »

Ze swojej strony mogę polecić kantor Pluskantor.pl. Ma on świetne kursy, a także bardzo niski (do kwoty 5000 zerowy) spread. Dzięki temu możemy sporo zyskać. Warto zajrzeć!

Topic author
falconde
Posty: 128
Rejestracja: sob 08 paź 2016, 23:45
Status: Offline

Re: kantor czy platforma

Post autor: falconde »

W ramach tego typu promocji można naprawdę sporo pieniędzy zaoszczędzić, co ważne są uczciwe. W stacjonarnych kantorach nie ma takich atrakcji. Poza tym kantor online to dla mnie wygoda. Znalazłem nawet taką platformę, która działa na smartfonie.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat