Polecany dietetyk w Warszawie?

Strażak po godzinach

Topic author
lukasu
Kontakt:
Status: Offline

Polecany dietetyk w Warszawie?

Post autor: lukasu » wt 03 paź 2017, 16:26

Szukam dobrego dietetyka w Warszawie, który pomoże mi zrzucić sadełko, a przede wszystkim zmobilizuje do pracy. Czytałem ofertę http://www.livediet24.com i muszę przyznać, że prezentuje się zacnie. Kolega z Retroles.de właśnie mi polecał, bo sam skorzystał i po 3 miesiącach prawie bym go nie poznał ;-)

Może jednak macie propozycje jakichś innych dobrych dietetyków, najlepiej z doświadczeniem klinicznym?

regina

Re: Polecany dietetyk w Warszawie?

Post autor: regina » wt 31 paź 2017, 10:39

Jeśli myślisz o odchudzaniu to musisz koniecznie zacząć uprawiać sport, bez ruchu nic nie wskórasz. Wówczas najlepiej udać się do dietetyka sportowego, osobiście mogę polecić panią Agnieszkę z Porta Medica. Ma ogromną wiedzę na temat żywienia i podchodzi indywidualnie do każdego przypadku, co jest niezwykle ważne podczas układania planu diety

sukienka

Post autor: sukienka » czw 02 lis 2017, 08:44

Dietetykiem sportowym można zostać na własną rękę - wystarczy zrobić kurs dietetyki online. Uważam, że to świetna opcja dla każdej osoby, która interesuje się sportem oraz żywieniem. Kurs Żywienie w sporcie otworzy Wam oczy na wiele rzeczy, dowiecie się dużo o tym, jak jeść przy regularnym uprawianiu sportu. Jestem pewna, że z taką wiedzą nie tylko da się schudnąć, ale też bardzo fajnie wzmocnić ciało.

falconde

Post autor: falconde » pn 08 sty 2018, 23:08

Dobrze jest posiadać taką wiedzę:)

Fate
OSP (gm., woj.): Kraków małopolska

Post autor: Fate » wt 09 sty 2018, 10:24

Co do znikomych rezultatów przy braku ruchu, to ja bym się jednak trochę kłócił. Sam swego czasu ważyłem zbyt dużo i zmierzało to w dość złym kierunku. Nie przepadam za ćwiczeniami i mimo wszystko udało mi się mniej więcej w rok zrzucić grubo ponad 10 kg. Po prostu zdrowo się odżywiałem. Korzystałem głównie z cateringu dietetycznego (posiłki około 1000 kcal dziennie), który każdego dnia dostarczała mi w Warszawie firma Wygodna Dieta. Do tego korzystając z takiego rozwiązania i tak ma się stały kontakt z ich dietetykiem. Sama dostawa w stolicy jest darmowa, jedzenie dobre i jak na 1000 kcal to naprawdę można się nim najeść - aż sam się zdziwiłem. :P

Oczywiście można udać się do dietetyka, zapłacić odpowiednią kwotę i na własną rękę męczyć się z przygotowywaniem posiłków, ale to raczej nie dla mnie. Szkoda mi na to czasu. ;)

mati612
Kontakt:

Post autor: mati612 » czw 25 sty 2018, 15:45

Szuka ktoś w okolicah Rzeszowa czy Podkarpacia? Chciałby iść do najlepsze i chcę zapytać czy ktoś zna tą poradnię dietetyczną http://www.rzeszow.pro-familia.pl/porad ... ietetyczna ? Widziałem mnóstwo pozytywnych opinii, ale fajnie się upewnić.

elabarbara

Post autor: elabarbara » wt 29 maja 2018, 10:30

A co myślicie o szejkach odchudzających ? Jak wiadomo koktajle dietetyczne zasłynęły jako jedna z najczęstszych metod odchudzania się. Koktajle są zazwyczaj niskokaloryczne i bogatobiałkowe, chociaż ilość kalorii można weryfikować odpowiednią zmianą proporcji wody bądź mleka. Mnie zainteresował szejk czekoladowy na stronie http://estiq.pl/choco-lite-opinie-efekt ... ojej-ceny/ chyba się skuszę.

rorro
OSP (gm., woj.): Radom, mazowieckie

Post autor: rorro » ndz 08 lip 2018, 22:34

W Warszawie jest sporo dobrych dietetyków, żeby na nich trafić warto się kierować opiniami właśnie. Ja tak trafiłem do Ewy Godlewskiej w Ober Clinic, brat wcześniej korzystał z jej pomocy. Nie powiem jego przemiana mnie zainspirowała żeby się wziąć i za siebie i wreszcie jeść zdrowiej i zrzucić kilka nadprogramowych kg. Pani Ewa jest naprawdę dobra w tym co robi, dieta jaką mi ułożyła była nie tylko zdrowa ale i nie wymagająca masy wyrzeczeń z mojej strony, dzięki temu dałem radę. Totalny rygor bym na bank odpuścił, brakuje mi silnej woli.

Wandka
OSP (gm., woj.): poznań, wielkopolskie

Post autor: Wandka » śr 11 lip 2018, 18:20

A co myślicie o tym, aby korzystać z porad dietetycznych przez internet? Coraz więcej poradni Dietetycznych, między innymi Magia Zdrowia z Wrocławia, umożliwia własnie coś takiego. Na stronie http://magiazdrowia.com.pl/dietetyk-online/ możecie sobie co nieco poczytać o tym, co mają do zaoferowania. W Magii Zdrowia można liczyć na profesjonalne i indywidualne ułożenie jadłospisu, który pozwoli uporać się ze zbędnymi kilogramami. Dieta jest optymalnie dopasowywana do każdego pacjenta oddzielnie. Przynosi to dużo lepsze efekty i jest bezpieczniejsze, niż korzystanie z gotowych diet, na przykład znalezionych w gazetach.
ODPOWIEDZ