Polecany dietetyk w Warszawie?

Strażak po godzinach

Topic author
lukasu
Posty: 14
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pt 08 kwie 2016, 15:11
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:
Status: Offline

Polecany dietetyk w Warszawie?

Post autor: lukasu »

Szukam dobrego dietetyka w Warszawie, który pomoże mi zrzucić sadełko, a przede wszystkim zmobilizuje do pracy. Czytałem ofertę http://www.livediet24.com i muszę przyznać, że prezentuje się zacnie. Kolega z Retroles.de właśnie mi polecał, bo sam skorzystał i po 3 miesiącach prawie bym go nie poznał ;-)

Może jednak macie propozycje jakichś innych dobrych dietetyków, najlepiej z doświadczeniem klinicznym?

regina
Posty: 847
Rejestracja: sob 24 paź 2015, 20:54
Status: Offline

Re: Polecany dietetyk w Warszawie?

Post autor: regina »

Jeśli myślisz o odchudzaniu to musisz koniecznie zacząć uprawiać sport, bez ruchu nic nie wskórasz. Wówczas najlepiej udać się do dietetyka sportowego, osobiście mogę polecić panią Agnieszkę z Porta Medica. Ma ogromną wiedzę na temat żywienia i podchodzi indywidualnie do każdego przypadku, co jest niezwykle ważne podczas układania planu diety

sukienka
Posty: 1858
Rejestracja: wt 22 mar 2016, 16:34
Status: Offline

Re: Polecany dietetyk w Warszawie?

Post autor: sukienka »

Dietetykiem sportowym można zostać na własną rękę - wystarczy zrobić kurs dietetyki online. Uważam, że to świetna opcja dla każdej osoby, która interesuje się sportem oraz żywieniem. Kurs Żywienie w sporcie otworzy Wam oczy na wiele rzeczy, dowiecie się dużo o tym, jak jeść przy regularnym uprawianiu sportu. Jestem pewna, że z taką wiedzą nie tylko da się schudnąć, ale też bardzo fajnie wzmocnić ciało.

falconde
Posty: 128
Rejestracja: sob 08 paź 2016, 23:45
Status: Offline

Re: Polecany dietetyk w Warszawie?

Post autor: falconde »

Dobrze jest posiadać taką wiedzę:)

Fate
Posty: 109
Rejestracja: czw 13 kwie 2017, 08:50
OSP (gm., woj.): Kraków małopolska
Status: Offline

Re: Polecany dietetyk w Warszawie?

Post autor: Fate »

Co do znikomych rezultatów przy braku ruchu, to ja bym się jednak trochę kłócił. Sam swego czasu ważyłem zbyt dużo i zmierzało to w dość złym kierunku. Nie przepadam za ćwiczeniami i mimo wszystko udało mi się mniej więcej w rok zrzucić grubo ponad 10 kg. Po prostu zdrowo się odżywiałem. Korzystałem głównie z cateringu dietetycznego (posiłki około 1000 kcal dziennie), który każdego dnia dostarczała mi w Warszawie firma Wygodna Dieta. Do tego korzystając z takiego rozwiązania i tak ma się stały kontakt z ich dietetykiem. Sama dostawa w stolicy jest darmowa, jedzenie dobre i jak na 1000 kcal to naprawdę można się nim najeść - aż sam się zdziwiłem. :P

Oczywiście można udać się do dietetyka, zapłacić odpowiednią kwotę i na własną rękę męczyć się z przygotowywaniem posiłków, ale to raczej nie dla mnie. Szkoda mi na to czasu. ;)

mati612
Posty: 43
Rejestracja: czw 23 cze 2016, 10:27
Kontakt:
Status: Offline

Re: Polecany dietetyk w Warszawie?

Post autor: mati612 »

Mój brat w Ostrowcu Świętokrzyskim korzysta z tej poradni dietetycznej https://www.rehavitae.pl/oferta/dietetyka.html i bardzo sobie zawsze chwali wizyty u nich i związane z tym wyniki.
Ostatnio zmieniony pn 24 sie 2020, 15:25 przez mati612, łącznie zmieniany 1 raz.

elabarbara
Posty: 1579
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Polecany dietetyk w Warszawie?

Post autor: elabarbara »

A co myślicie o szejkach odchudzających ?
Ostatnio zmieniony śr 31 lip 2019, 09:18 przez elabarbara, łącznie zmieniany 1 raz.

rorro
Posty: 97
Rejestracja: wt 27 cze 2017, 15:09
OSP (gm., woj.): Radom, mazowieckie
Status: Offline

Re: Polecany dietetyk w Warszawie?

Post autor: rorro »

W Warszawie jest sporo dobrych dietetyków, żeby na nich trafić warto się kierować opiniami właśnie. Ja tak trafiłem do Ewy Godlewskiej w Ober Clinic, brat wcześniej korzystał z jej pomocy. Nie powiem jego przemiana mnie zainspirowała żeby się wziąć i za siebie i wreszcie jeść zdrowiej i zrzucić kilka nadprogramowych kg. Pani Ewa jest naprawdę dobra w tym co robi, dieta jaką mi ułożyła była nie tylko zdrowa ale i nie wymagająca masy wyrzeczeń z mojej strony, dzięki temu dałem radę. Totalny rygor bym na bank odpuścił, brakuje mi silnej woli.

Wandka
Posty: 1059
Rejestracja: ndz 02 lip 2017, 11:43
OSP (gm., woj.): poznań, wielkopolskie
Status: Offline

Re: Polecany dietetyk w Warszawie?

Post autor: Wandka »

A co myślicie o tym, aby korzystać z porad dietetycznych przez internet? Coraz więcej poradni Dietetycznych, między innymi Magia Zdrowia z Wrocławia, umożliwia własnie coś takiego. Na stronie http://magiazdrowia.com.pl/dietetyk-online/ możecie sobie co nieco poczytać o tym, co mają do zaoferowania. W Magii Zdrowia można liczyć na profesjonalne i indywidualne ułożenie jadłospisu, który pozwoli uporać się ze zbędnymi kilogramami. Dieta jest optymalnie dopasowywana do każdego pacjenta oddzielnie. Przynosi to dużo lepsze efekty i jest bezpieczniejsze, niż korzystanie z gotowych diet, na przykład znalezionych w gazetach.

elabarbara
Posty: 1579
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Polecany dietetyk w Warszawie?

Post autor: elabarbara »

A c=wiecie że liście moringa wspomagają w odchudzaniu ? ja czytałam o nim ostatnio na tej stronie https://zyj-zdrowiej.pl/drzewo-dlugowie ... ne-opinie/ . Szukałam dla siebie przepisów dietetycznych, suplementów i właśnie trafiłam na ten ciekawy artykuł. No przyznam szczerze że pierwszy raz o nim słyszę.

regina
Posty: 847
Rejestracja: sob 24 paź 2015, 20:54
Status: Offline

Re: Polecany dietetyk w Warszawie?

Post autor: regina »

dobry dietetyk gorzów może pomóc w dokonywaniu właściwych wyborów żywieniowych i zdrowotnych. Będzie współpracować z Tobą, aby stworzyć plan dostosowany do Twojego stylu życia i celów. Może również zapewnić edukację na temat zdrowych nawyków żywieniowych i odżywiania.

klotka
Posty: 33
Rejestracja: pt 15 lip 2022, 23:39
Status: Offline

Re: Polecany dietetyk w Warszawie?

Post autor: klotka »

Warszawiacy mają do dyspozycji bariatrów z tego szpitala https://odchudzanie.medicover.pl/bariat ... -poradnie/ czyli specjalistów od kompleksowej opieki zdrowotnej osób z nadwagą lub otyłością. W szpitalu stosuja skuteczne metody odchudzajace opierajace sie na kilku kierunkach nie tylko na diecie

Ayzmob
Posty: 933
Rejestracja: śr 15 cze 2022, 14:00
Status: Offline

Re: Polecany dietetyk w Warszawie?

Post autor: Ayzmob »

W trakcie diety warto zastanowić się nad zastosowaniem endomorologii. To metoda, która może wspomóc proces odchudzania poprzez redukcję cellulitu, poprawę krążenia limfatycznego oraz ujędrnienie skóry. Endomorologia to swego rodzaju masaż mechaniczny, który działa na głębsze warstwy skóry. Pomaga to w eliminowaniu zalegających toksyn, poprawie metabolizmu komórkowego oraz redukcji objętości tkanki tłuszczowej. Jest to szczególnie korzystne dla tych, którzy starają się pozbyć uporczywych obszarów tłuszczowych. Tutaj https://idealbeauty.pl/endermologia-prz ... o-zabiegu/ można znaleźć na ten temat więcej informacji.

elabarbara
Posty: 1579
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Polecany dietetyk w Warszawie?

Post autor: elabarbara »

A co powiecie na catering gdańsk Fit Kalorie? Ta firma oferuje zróżnicowane rodzaje diet, macie tam 20 różnych wariantów do wyboru. Nawet możecie z nimi online wszystko skonsultować, także warto przyjrzeć się ich usługom. To może być duża szansa na to, aby o siebie zadbać w pełni u siebie.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat