Borelioza

Strażak po godzinach

Kreator publikacji
swag44
Status: Offline

Borelioza

Postautor: swag44 » pn 09 paź 2017, 15:52

Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy przypadkiem nie cierpisz na śmiertelną chorobę, jaką niewątpliwie jest borelioza, to koniecznie zerknij na stronę internetową http://boreliozaonline.pl/leczenie-boreliozy/ - tam znajdziesz wszyskie niezbędne informacje na temat tej paskudnej choroby! Pamiętaj, warto się badać!

mazurek

Re: Borelioza

Postautor: mazurek » wt 10 paź 2017, 11:08

Trzeba iść do lekarze i tyle

karaiby

Postautor: karaiby » pn 15 sty 2018, 15:08

Po każdym ukąszeniu powinno się wykonać specjalistyczne badania typu borelioza igm , aby wykluczyć ewentualność powikłań. Leczenie boreliozy jest procesem długotrwałym, już pomijam fakt,że często ktoś jest chory a choroba nie objawia się przez kilka lat, albo sądzi,że są to objawy czegoś zupełnie innego leczy się a i tak leczenie nie przynosi zamierzonych rezultatów.

super_Eryk

Postautor: super_Eryk » wt 16 sty 2018, 09:05

Po każdym ukąszeniu powinniśmy sprawdzić czy nie jesteśmy zarażeni. Z tym nie ma żartów, kumpel miał boreliozę i bardzo długo ją leczył. W sumie zawsze jakieś efekty tej choroby będzie widać... lepiej dmuchać na zimne.

Wandka
OSP (gm., woj.): poznań, wielkopolskie

Postautor: Wandka » pn 26 lut 2018, 10:35

Z tego co mi wiadomo, to borelioza jest przenoszona przez kleszcze. To nie lepiej zapobiegać, niż później się martwić? Ja praktycznie nie ruszam się do lasu lub nad jezioro bez środka ochronnego na kleszcze. Ostatnio udało mi się kupić fajny spray o wysokiej skuteczności https://kleszczolapki.pl/mugga-strong-s ... l-p-4.html, który, jak na tego typu środek, ma wyjątkowo ładny zapach. Oprócz tego staram się też pamiętać o odpowiednim ubiorze w lesie, bo to przecież nie wybieg mody.

artek

Postautor: artek » pn 26 lut 2018, 20:09

Nawet na silne bóle, które towarzyszą tej chorobie pomaga ten olejek https://www.cbdworld.pl/pl/c/Olejki-CBD-10/208
To naturalny produkt.

cerber

Postautor: cerber » wt 03 lip 2018, 12:43

A powiecie mi, gdzie badać boreliozę? Są jakieś specjalistyczne laboratoria, punkty pobrań? Czy w każdym punkcie poboru mogą takie badanie wykonać? A i z tego, co słyszałam, to jest jakiś czas, w którym nie można wykonywać tego badania. Wiecie, jak długo ten czas trwa?

Wróć do „Hyde Park”