weselne atrakcje

Strażak po godzinach

Topic author
cerber
Posty: 273
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 14 lip 2016, 23:43
Status: Offline

weselne atrakcje

Post autor: cerber »

Co myślicie o niespotykanych atrakcjach na weselach? ludzie się teraz prześcigają w coraz to dziwniejszych pomysłach. ja ostatnio widziałem, jak para wynajeła gościa, który szablą otworzył szampana! :o Znalazłem taką atrakcję http://www.imprezowyraj.pl/otwieranie-szabla/ i zastanawiam się, czy wydałbym tyle pieniędzy na 3 minutowy pokaz. No ale przyznać muszę, że zrobiło to a mnie wrażenie. Efekt całkiem fajny

Wandka
Posty: 1064
Rejestracja: ndz 02 lip 2017, 11:43
OSP (gm., woj.): poznań, wielkopolskie
Status: Offline

Re: weselne atrakcje

Post autor: Wandka »

Teraz firmy prześcigają się w pomysłach, więc wybór atrakcji jest naprawdę całkiem spory. Według mnie tradycyjnie już warto postawić na coś takiego jak fotobudka na wesele. Z jednej strony wszyscy to już doskonale znają, ale z drugiej nadal wszyscy świetnie się przy tym bawią ;) Taka fotobudka jest nie tylko atrakcją i rozrywką dla gości, ale dzięki niej można zdobyć nietuzinkowe zdjęcia - pamiątki z wesela ;)

Ambitny
Posty: 304
Rejestracja: czw 25 sie 2016, 14:38
Status: Offline

Re: weselne atrakcje

Post autor: Ambitny »

Jak dla mnie to żadne wielkie weselne atrakcje potrzebne nie są. Wystarczy dobra muzyka.

Stworek
Posty: 268
Rejestracja: wt 04 kwie 2017, 08:35
Status: Offline

Re: weselne atrakcje

Post autor: Stworek »

To prawda. Sprawdzona weselna orkiestra to podstawa :)

iskierka97
Posty: 325
Rejestracja: czw 19 sty 2017, 14:05
Status: Offline

Re: weselne atrakcje

Post autor: iskierka97 »

Czasem to nie musi być nawet orkiestra. Wystarczy taki dj jak ten, który jednocześnie, jako świetny wodzirej potrafi rozruszać każdą imprezę. Ale w razie czego ma też fotobudkę - bardzo popularną ostatnio atrakcję:)

Nadzieja
Posty: 748
Rejestracja: wt 30 gru 2014, 08:56
Status: Offline

Re: weselne atrakcje

Post autor: Nadzieja »

Fotobudka to świetny pomysł na atrakcję. Tylko to dodatkowy wydatek.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat