Wózek dla dziecka , jaki wybrać ?

Strażak po godzinach

Kreator publikacji
ospi
Status: Offline

Wózek dla dziecka , jaki wybrać ?

Postautor: ospi » śr 17 sty 2018, 13:43

Witajcie ! Dziewczyny zaczełam zastanawiać się nad wyprawką i szukam jakiegoś dobrego wózka , nie bardzo wiem jakiej firmy są najlepsze. Czytałam że spacerówki Bebetto Holland są bardzo dobre i godne polecenia , jak uważacie ? Któraś z Was używa ich ?

darek95

Re: Wózek dla dziecka , jaki wybrać ?

Postautor: darek95 » pt 26 sty 2018, 07:39

Nie było mi dane z nich korzystać. Niemniej, jeżeli rzeczywiście są dobre, należy pamiętać, że zakupy nie powinny się kończyć na samym wózku. Koniecznie trzeba też wybrać śpiwór. Jeżeli chodzi o ciekawe propozycje, moim zdaniem znajdziemy je tutaj https://www.gluck.pl/spiworki-do-wozka- ... sanek-292/

jjusti18
OSP (gm., woj.): Ośrodek Straży Pożarnej

Postautor: jjusti18 » czw 08 lut 2018, 08:38

Myślę, że znajdziesz dobrą ofertę wózków w sklepie e-babystuff. Jest to sklep, który ma do zaoferowania wszelkie niezbędne elementy dla dziecka czy mamusi. Mnie osobiście bardzo się spodobała lassig torba . Jest to elegancka, nowoczesna torba do wózka. Jest prześliczna i jaka pojemnościowa, powinniście też zapoznać się z tą ofertą.

elabarbara

Postautor: elabarbara » pt 09 lut 2018, 08:59

Może tutaj ktoś mi poradzi, bo nie wiem gdzie szukać odpowiedniego tematu, bo nigdzie nie znalazłam. Ostatnio u koleżanki widziałam że ma dla dziecka silikonową matę z pojemniczkami. Czy taka mata jest dobra dla dzieci by podawać im w tym jedzonko ? Bo widziałam matę ezpz i wygląda całkiem nieźle. Jakie macie zdanie na temat tych mat ?

Wróć do „Hyde Park”