Wózek dla dziecka , jaki wybrać ?

Strażak po godzinach

Topic author
ospi
Posty: 253
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 31 sty 2017, 16:31
Status: Offline

Wózek dla dziecka , jaki wybrać ?

Post autor: ospi »

Witajcie ! Dziewczyny zaczełam zastanawiać się nad wyprawką i szukam jakiegoś dobrego wózka , nie bardzo wiem jakiej firmy są najlepsze. Czytałam że spacerówki Bebetto Holland są bardzo dobre i godne polecenia , jak uważacie ? Któraś z Was używa ich ?

darek95
Posty: 50
Rejestracja: sob 26 gru 2015, 23:45
Status: Offline

Re: Wózek dla dziecka , jaki wybrać ?

Post autor: darek95 »

Nie było mi dane z nich korzystać. Niemniej, jeżeli rzeczywiście są dobre, należy pamiętać, że zakupy nie powinny się kończyć na samym wózku. Koniecznie trzeba też wybrać śpiwór. Jeżeli chodzi o ciekawe propozycje, moim zdaniem znajdziemy je tutaj https://www.gluck.pl/spiworki-do-wozka- ... sanek-292/

jjusti18
Posty: 174
Rejestracja: pn 24 kwie 2017, 22:51
OSP (gm., woj.): Ośrodek Straży Pożarnej
Status: Offline

Re: Wózek dla dziecka , jaki wybrać ?

Post autor: jjusti18 »

Myślę, że znajdziesz dobrą ofertę wózków w sklepie e-babystuff. Jest to sklep, który ma do zaoferowania wszelkie niezbędne elementy dla dziecka czy mamusi. Mnie osobiście bardzo się spodobała lassig torba . Jest to elegancka, nowoczesna torba do wózka. Jest prześliczna i jaka pojemnościowa, powinniście też zapoznać się z tą ofertą.

elabarbara
Posty: 1578
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Wózek dla dziecka , jaki wybrać ?

Post autor: elabarbara »

Może tutaj ktoś mi poradzi, bo nie wiem gdzie szukać odpowiedniego tematu, bo nigdzie nie znalazłam. Ostatnio u koleżanki widziałam że ma dla dziecka silikonową matę z pojemniczkami. Czy taka mata jest dobra dla dzieci by podawać im w tym jedzonko ? Bo widziałam matę ezpz i wygląda całkiem nieźle. Jakie macie zdanie na temat tych mat ?

ollafe88n
Posty: 350
Rejestracja: wt 29 lis 2016, 16:08
Status: Offline

Re: Wózek dla dziecka , jaki wybrać ?

Post autor: ollafe88n »

A może warto by było przed zakupem wózka dl dziecka przeczytać jakiś Dobry Artykuł i przejrzeć aktualne rankingi dostępnych modeli wózków? Ja w ten sposób szukałem idealnego modelu dla nas razem z żona i takie pomoce okazały się bardzo przydatne. Co wy o tym sądzicie?

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: Wózek dla dziecka , jaki wybrać ?

Post autor: Mufinka »

Wszystko zależy też od tego gdzie mieszkacie... Bo jeśli np. w mieście, to lepszy będzie wózek z małymi kółkami.

usagi
Posty: 350
Rejestracja: pt 12 maja 2017, 15:10
Status: Offline

Re: Wózek dla dziecka , jaki wybrać ?

Post autor: usagi »

ojj pamiętam, że bardzo długo szukałam wózka idealnego:) ostatecznie postawiłam na firmę easy go i po researchu wybrałam model Optimo ( w wesrsji 3w1 ale jest też dostępna sama spacerówa ). Do wyboru bogata kolorystyka. Generalnie wózek jest porządnie wykonany, komfortowy i bezpieczny dla dziecka i bardzo wygodny w prowadzeniu dla rodziców.

MonikaK
Posty: 47
Rejestracja: wt 16 maja 2017, 09:03
Status: Offline

Re: Wózek dla dziecka , jaki wybrać ?

Post autor: MonikaK »

To prawda, nie jest to łatwy wybór. Ja jednak postawiłam na nowoczesny wózek dziecięcy: http://paradisebaby.pl/ . Wybrałam wersję 3w1 dzięki czemu można wybrać między gondolą a spacerówką a do tego jest jeszcze fotelik samochodowy. Wybrałam model Melody. Jest mega praktyczny.

mazurek
Posty: 1025
Rejestracja: śr 01 lip 2015, 14:14
Status: Offline

Re: Wózek dla dziecka , jaki wybrać ?

Post autor: mazurek »

Nie jest to łatwa decyzja patrząc na to jak szeroki jest wybór wózków i ich funkcji, ale trzeba to dostosować do swoich potrzeb i możliwości, także finansowych.

merc
Posty: 144
Rejestracja: ndz 15 lis 2015, 20:00
Status: Offline

Re: Wózek dla dziecka , jaki wybrać ?

Post autor: merc »

Nie jest faktycznie łatwo wybrać idealny wózek ale po to masz takie recenzje https://www.babyboom.pl/zakupy/wozki_i_ ... a_mam.html żeby ułatwiały decyzję, my tego x-landera wybraliśmy i nie zamienimy na żaden inny

elabarbara
Posty: 1578
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Wózek dla dziecka , jaki wybrać ?

Post autor: elabarbara »

A powiedzcie mi gdzie kupujecie niezbędne akcesoria do wózka ? Bo ja szukam w różnych sklepach i tak na prawdę nie wiem co jest potrzebne a co zbędne. Przeglądałam na ceneo akcesoria do wózków Maclaren https://www.ceneo.pl/Akcesoria_do_wozkow/p:Maclaren.htm i może ktoś doradzi co powinnam mieć a co nie. Będę wdzięczna za poradę/.

misia
Posty: 284
Rejestracja: wt 14 mar 2017, 10:57
Status: Offline

Re: Wózek dla dziecka , jaki wybrać ?

Post autor: misia »

Mnie interesują jedynie wielofunkcyjne wózki dziecięce, kupię raz a porządnie i przy następnym dziecku nie będziemy musieli się martwić o brykę dla malucha. Kilka modeli warto obejrzeć sobie stacjonarnie ale ja osobiście i tak wolałabym zamówić ten sam model w sieci, z racji tego że jest o wiele taniej za ten sam produkt.

magda33
Posty: 115
Rejestracja: pn 27 wrz 2021, 13:22
OSP (gm., woj.): Tarnów, małopolskie
Status: Offline

Re: Wózek dla dziecka , jaki wybrać ?

Post autor: magda33 »

Wiesz co ja swój wózek znalazłam na https://venicci.pl/ i bardzo się cieszę z tego zakupu. Później okazało się, że moja dobra znajoma go ma, więc dzięki temu mogłam nieco go przetestować i sprawdzić, jak jeździ po różnym terenie. Finalnie się cieszę, bo jest też lekki, a niestety mieszkam w bloku bez windy.

maniak
Posty: 215
Rejestracja: ndz 28 maja 2017, 14:34
OSP (gm., woj.): płońsk, mazowieckie
Status: Offline

Re: Wózek dla dziecka , jaki wybrać ?

Post autor: maniak »

Mogę polecić ewentualnie wózek który zamówiliśmy online bezpośrednio od x-landera, fajnie że można mieć u tego producenta opcję wypróbowania go za darmo, my skorzystaliśmy, a nic nie tracicie bo to jest za darmo

tomek_kow
Posty: 141
Rejestracja: czw 12 sty 2017, 12:28
Status: Offline

Re: Wózek dla dziecka , jaki wybrać ?

Post autor: tomek_kow »

Staramy się wspierać polskie marki i kupiliśmy dla syna wózek 2 w 1 camini frontera. Nie kosztował dużo jak niektóre modne wśród celebrytów modele, a jest funkcjonalny, lekki, a zarazem stabilny.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat