Wózek dla dziecka , jaki wybrać ?

Strażak po godzinach

palto22
Posty: 493
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 18 lis 2021, 12:46
OSP (gm., woj.): Osina, zachodniopomorskie
Status: Offline

Re: Wózek dla dziecka , jaki wybrać ?

Post autor: palto22 »

Kierując się ceną i specyfikacją, po dłuższym namyśle wybraliśmy wózek Riko Side. Już w sklepie widziałam, że jest wykonany z dbałością o najmniejszy szczgół. Zachwycił mnie swoją jakością, a przy tym jest bardzo wygodny i fajnie przemyślany. Polecam.

Dunkiewicz
Posty: 212
Rejestracja: śr 05 paź 2016, 16:43
Status: Offline

Re: Wózek dla dziecka , jaki wybrać ?

Post autor: Dunkiewicz »

My zdecydowaliśmy się na wózek marki Muuvo, to polski producent. Mają w ofercie zarówno gondole, jak i wózki spacerówki. Warto wspierać polskich producentów, szczególnie, że ich wózki są najwyższej jakości, bezpieczne dla maluszków, z wszelkimi certyfikatami itd.

dariusz052
Posty: 4
Rejestracja: czw 21 lip 2022, 11:51
Status: Offline

Re: Wózek dla dziecka , jaki wybrać ?

Post autor: dariusz052 »

Ostatnio również z żoną byliśmy w poszukiwaniu jakiegoś sprzętu dla naszych maluchów, postawiliśmy na wózek bliźniaczy . Pierwsze planowałem zakupić wózek cavoe ideo, ale byłby niepraktyczny przy dwóch córkach 8)

EmilKol
Posty: 50
Rejestracja: czw 07 kwie 2022, 18:35
OSP (gm., woj.): Białystok, Podlaskie
Status: Offline

Re: Wózek dla dziecka , jaki wybrać ?

Post autor: EmilKol »

W takim razie jeżeli jesteście na etapie poszukiwań nowego i dobrze wykonanego wózka spacerowego dla swojego malucha to zerknijcie jeszcze do oferty Recaro Kids recaro-kids.pl/wozki.html u których akurat świetnych zestawień nie brakuje. Nasz wybór to aktualnie Citylife, który muszę przyznać ze spełnia najwyższe standardy pod względem mobilności i komfortu prowadzenia. Dobra cena, krótkie terminy realizacji i brak problemów pod wględem wykonania, a małemu jest w nim naprawdę wygodnie. Pozdrawiam serdecznie :)

jacek502
Posty: 18
Rejestracja: pt 17 wrz 2021, 14:12
OSP (gm., woj.): Warszawa Warszawski
Status: Offline

Re: Wózek dla dziecka , jaki wybrać ?

Post autor: jacek502 »

Polecam wózek easywalker miley, generalnie jest on dobrej jakości i świetnie się prezentuje. Jeśli jednak nie przypadnie Ci do gustu to sprawdź również wózek retro.

morelka
Posty: 129
Rejestracja: sob 19 sie 2023, 09:37
Status: Offline

Re: Wózek dla dziecka , jaki wybrać ?

Post autor: morelka »

Wózków na rynku jest sporo. Natomiast ja zastanawiam się nad wyborem któregoś z tych wózków dziecięcych: https://www.bebeconcept.pl/collections/babyzen. Moja przyjaciółka posiada wózek z tej serii dla swojego dziecka i jest bardzo zadowolona z tego zakupu. To nie tak, że się od niej małpować, natomiast wiem, że w tej cenie nie znajdę lepszego wózka dla mojego dziecka, stąd wybór.

kora22
Posty: 79
Rejestracja: wt 08 sie 2023, 10:44
OSP (gm., woj.): Osina, zachodniopomorskie
Status: Offline

Re: Wózek dla dziecka , jaki wybrać ?

Post autor: kora22 »

Mimo, że starałam się przyłożyć do wyboru wózka, nie wybrałam rozsądnie, a w efekcie teraz muszę zmieniać spacerówkę na mniejszą i lżejszą. Teraz już naprawdę solidnie się do tego przykładam, dlatego myślę o Cavoe Ideo. Moje oczekiwania spełnia w 100% i bardzo imponuje mi tym, że mimo tak niskiej wagi nadaje się na każdy teren.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat