Wrastający paznokieć. Co robić?

Strażak po godzinach

Kreator publikacji
filik
Status: Offline

Wrastający paznokieć. Co robić?

Postautor: filik » śr 07 lut 2018, 08:27

Byłem u chirurga i ten powiedział,że trzeba będzie go zrywać.Sam tego na pewno nie chce. Doradzicie co robić jeśli wrasta i mam z tego powodu problem?

Inter
OSP (gm., woj.): OSP Gmina Hanna w woj Lubelskim

Re: Wrastający paznokieć. Co robić?

Postautor: Inter » śr 07 lut 2018, 09:29

filik pisze:Byłem u chirurga i ten powiedział,że trzeba będzie go zrywać.Sam tego na pewno nie chce. Doradzicie co robić jeśli wrasta i mam z tego powodu problem?

Chirurg nie ma innych mozliwości, jednak podolog już tak. Jest to specjalista od problemów związanych z paznokciami i skórą stóp. Podolog zaoferuje Ci inne mozliwości:
założenie klamry
leczenie kostką arkady

http://www.twojecentrum.pl/czym-zajmuje ... -1295.html

W wiekszości przypadków da się wyleczyć wrastającego paznokcia bez konieczności zrywania w całości ( rozumiem Cię bo tez bym sie na to na pewno nie zdecydował brr...).

marcy
OSP (gm., woj.): województwo lubelskie

Postautor: marcy » śr 07 lut 2018, 12:57

Chirurg działa, a nie leczy, więc nic dziwnego, że tak powiedział ;)

Tymoteusz1
OSP (gm., woj.): Warszawa, Mazowieckie

Postautor: Tymoteusz1 » pn 09 lip 2018, 10:45

Chyba każda osoba, która tego doświadczyła ma świadomość, jakie to nieprzyjemne uczucie. Moim zdaniem lepiej od razu postawić na wizytę w takim gabinecie podologicznym jak https://ekspert-stop.pl/ niż pozwalać, by problem narastał. Jeśli nie zadbacie o szybką reakcję, to ból będzie większy, a usunięcie go bardziej kłopotliwe.

Wróć do „Hyde Park”