Prezent na chrzciny

Strażak po godzinach

Topic author
ospi
Posty: 253
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 31 sty 2017, 16:31
Status: Offline

Prezent na chrzciny

Post autor: ospi »

Witajcie! Mam pytanko do Was. Niedługo moja chrześnica ma chrzciny i nie bardzo wiem co kupić. Co kupujecie ? doradzcie mi, chciałabym aby prezent był dla niej pamiątką po latach tak by miała co wspominać . Myślicie że taki medalik https://www.swietymarek.com/srebro-meda ... 511,1.html będzie dobry doradźcie mi ?

Stworek
Posty: 268
Rejestracja: wt 04 kwie 2017, 08:35
Status: Offline

Re: Prezent na chrzciny

Post autor: Stworek »

A może kup jej jakąś zabawkę, książeczkę? Dziecko się rozwija, niech ma też z tego dnia chwilową radość, tu i teraz.

Gasik4
Posty: 289
Rejestracja: śr 19 paź 2016, 15:50
Status: Offline

Re: Prezent na chrzciny

Post autor: Gasik4 »

Możesz też pomyśleć o jakimś ciuszku :) Tutaj masz całą gamę ubrań dziecięcych Meroyal. Dla pociech w różnym wieku. Myślę, że na prezent również z łatwością coś wybierzesz :)

Astra80
Posty: 278
Rejestracja: pt 08 lip 2016, 23:11
Status: Offline

Re: Prezent na chrzciny

Post autor: Astra80 »

Jeśli chcesz podarować naprawdę oryginalny prezent to może zainteresują Cię duże misie pluszowe robione ręcznie? Misie takie wykonuje Galeria Bukowski z Krakowa. Pluszaki zrobione sa z materiałów bezpiecznych dla dzieci, misie nie strzępią się, nie gubią futerka, nie mają tez żadnych elementów, którymi dziecko mogło by się zadławić.
Galeria wykonuje misie spersonalizowane - możesz zamówić wyszycie imienia dziecka na ubranku misia.

byjka7
Posty: 364
Rejestracja: pn 23 sty 2017, 21:35
OSP (gm., woj.): Gmina Mysłowice Śląsk
Status: Offline

Re: Prezent na chrzciny

Post autor: byjka7 »

jak nie masz czasu robić zakupów to zerknij na allegro, tam jest od groma wiele ciekawych prezentów, zobacz https://allegro.pl/kategoria/zabawki-11818 totalnie dla każdego wieku coś się znajdzie. Jeżeli jesteś chrzestną to Ci się zdecydowanie przyda taka informacja. Ja nie lubię robić prezentów, a raczej wymyślać co by na prezent dać, dlatego allegro to mój zbawca.

boddekk
Posty: 91
Rejestracja: wt 19 kwie 2016, 20:04
Status: Offline

Re: Prezent na chrzciny

Post autor: boddekk »

A może by kupić dla matki z dzieckiem krzesełko do karmienia ? Polecam Krzesełka do karmienia według nasze reakcji - ranking mega ranking, wybierzcie idealny model ! :)

mazurek
Posty: 1025
Rejestracja: śr 01 lip 2015, 14:14
Status: Offline

Re: Prezent na chrzciny

Post autor: mazurek »

Najlepiej kupić coś praktycznego, co przyda się rodzicom i dziecku. A pamiątki chrztu? Kto o nich pamięta o po latach? Nie znam nikogo, kto wspominałby swój chrzest i to co dostał.

Dunkiewicz
Posty: 209
Rejestracja: śr 05 paź 2016, 16:43
Status: Offline

Re: Prezent na chrzciny

Post autor: Dunkiewicz »

A w sklepie eMag ktoś z Was robił zakupy? Znalazłam tam kilka interesujących produktów dla maluchów ale własnie nie znam tego sklepu i szukam opinii. Ktoś się wypowie???

AlinaPin
Posty: 231
Rejestracja: śr 10 sie 2016, 22:32
Status: Offline

Re: Prezent na chrzciny

Post autor: AlinaPin »

Chrzciny to wyjątkowy czas dla rodziców ale i dla nowo chrzczonego dziecka. Warto wiec zakupic na tą okazję wspaniałą pamiątkę .Ja bym zakupiła jakiś śliczny medalik z łańcuszkiem ,albo różaniec. Tutaj zresztą można znaleźć takie propozycje https://www.marko.pl/dewocjonalia które mi się osobiście podobają i myślę ,że będzie to świetny podarek na tak wspaniałe wydarzenie jakim są chrzciny dziecka.

misia
Posty: 283
Rejestracja: wt 14 mar 2017, 10:57
Status: Offline

Re: Prezent na chrzciny

Post autor: misia »

Moim zdaniem prezent na chrzciny powinien być jak najbardziej użyteczny, warto zastanowić się nad czymś takim aby spróbować odciążyć rodziców finansowo, bo jak wiadomo tych kosztów jest całkiem sporo. Jedną z opcji są np wózki dziecięce, sporo tego typu opcji możesz znaleźć u nich https://ola4kids.pl/wozki-dla-dzieci znajoma kupowała nie dawno u nich wózek i bardzo sobie chwaliła.

zyga759
Posty: 32
Rejestracja: pn 25 sty 2016, 14:43
OSP (gm., woj.): Częstochowa Śląskie
Status: Offline

Re: Prezent na chrzciny

Post autor: zyga759 »

Może kocyk dla niemowląt ? Moim zdaniem to rzecz, która będzie w użyciu. Przyda się zarówno w cieplejsze jak i chłodniejsze dni. Kocyki dla niemowląt wykonane są z miękkiego polaru minky i dobrej jakości bawełny. Tkaniny są w 100 procentach bezpieczne dla zdrowia maluszka. Do takiego kocyka dla niemowląt dorzucić kopertę z pieniędzmi i prezent jak znalazł ;)

Wandka
Posty: 1050
Rejestracja: ndz 02 lip 2017, 11:43
OSP (gm., woj.): poznań, wielkopolskie
Status: Offline

Re: Prezent na chrzciny

Post autor: Wandka »

Ja myślę, że zamiast praktycznego prezentu na Chrzciny, lepiej sprawdzi się w tym wypadku jakaś sentymentalna pamiątka. Co powiecie na przykład na złotą, kolekcjonerską monetę z jakimś wizerunkiem Świętego? Pomysł ten podsunął mi jeden z artykułów na stronie http://www.skarbnicanarodowa.net.pl/. A Wy jak do tego podchodzicie i co o tym myślicie? Kupilibyście taki właśnie prezent na chrzest?

usagi
Posty: 343
Rejestracja: pt 12 maja 2017, 15:10
Status: Offline

Re: Prezent na chrzciny

Post autor: usagi »

My też dostaliśmy wózek od dziadków i uważam, że prezent był bardzo trafiony :) Kupili go z nasza delikatną pomocą bo kompletnie nie orientowali się jakie firmy są teraz na czasie :) Zdecydowaliśmy się na model Passo z Euro Cart i to był strzał w 10 :) Przyjemnie się prowadzi, lekko podbija. Ma dobrą amortyzację, duże i pompowane koła. Nadaje się zarówno do miasta jak i w bardziej wymagający teren. Jak dla mnie świetny sprzęt, a do tego niedrogi :)

palto2
Posty: 210
Rejestracja: wt 28 mar 2017, 19:52
OSP (gm., woj.): Chocianów, dolnośląskie
Status: Offline

Re: Prezent na chrzciny

Post autor: palto2 »

Na chrzciny warto kupować praktyczne prezenty, aby najlepiej odciążyć rodziców od wydatków, których i tak mają bardzo sporo. Ja swojemu chrześniakowi chcę kupić taki model spacerówki mutsy nexo. Myślę że taki prezent będzie idealny i na pewno przydatny.

sukienka
Posty: 1856
Rejestracja: wt 22 mar 2016, 16:34
Status: Offline

Re: Prezent na chrzciny

Post autor: sukienka »

Moim zdaniem super opcją jest bestway wanienka. To taki praktyczny prezent, który przyda się wszystkim rodzicom - a szczególnie tym, którzy dużo podróżują. Taka wanienka bardzo łatwo się składa i rozkłada więc jest bardzo prosta w obsłudze.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat