Ubezpieczenie OC auta, gdzie?

Strażak po godzinach

Karola
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ubezpieczenie OC auta, gdzie?

Postautor: Karola » czw 21 cze 2018, 12:35

Najlepiej w Rankomacie wyślij zapytania i jak zadzwonią to się zapytaj albo po prostu idź do agenta. Jak masz szanse na wysokie zniżki to agent może pomóc.

magnet

Postautor: magnet » pt 22 cze 2018, 12:46

Ja na https://rankomat.pl co roku porównuję oferty ubezpieczycieli, to wygodna opcja. U agenta nie zawsze dostanie się dobrą ofertę ale można "pomegocjować" tak samo jak u konsultanta na infolinii.

maksik

Postautor: maksik » pn 25 cze 2018, 09:43

No nie ma wyjścia trzeba kombinować. Po podwyżkach składek ceny są z kosmosu. Dobrze, że zabrałem się za załatwianie tego OC szybciej, bo mam czas na kombinacje.

Kreator publikacji
maq

Postautor: maq » pn 25 cze 2018, 13:47

Jakiś agent mi kiedyś doradził by jak kierowca nie ma zniżek to wpisał ojca do dowodu i na niego ubezpieczył auto z ochroną zniżek. A na siebie kupić skuter i ubezpieczyć by zbierać swoje zniżki. Koszty ubezpieczenia skutera są niewielkie a zniżki się zbierają.

maksik

Postautor: maksik » pn 25 cze 2018, 16:05

No to nawet nie wiedziałem o czym takim. Co to człowiek nie wymyśli, ale sposób może mieć sens. Aż z ciekawości zobaczę w Rankomacie jaki jest koszt ubezpieczenia takiego skutera.

gregg
OSP (gm., woj.): Wrocław dolnośląskie

Postautor: gregg » wt 26 cze 2018, 13:25

artek pisze:Najlepiej u agenta zapytać, albo na kalkulatorze cuk sprawdzić gdzie się opłaci wykupić OC.

Ten kalkulator porównuje polisy wielu TU. Dobre narzędzie.

Wróć do „Hyde Park”