Strona 1 z 1

Medycyna estetyczna zabiegi

: śr 23 maja 2018, 20:49
autor: ospi
Witajcie dziewczyny! Mam taki problem, otóż borykam się z problemem znamion w okolicy twarzy. Mam z tego powodu spore kompleksy. Postanowiłam coś zmienić i chciałabym usunąć je. Wyczytałam że bardzo dobrze takie zabiegi robią tutaj RosaMed Clinic http://rosamedclinic.pl/medycyna-estetyczna/ Jak uważacie , dobry to pomysł ? I jakie jest Wasze zdanie na temat chirurgii plastycznej ?

Re: Medycyna estetyczna zabiegi

: śr 30 maja 2018, 09:37
autor: marcy
To jakaś sprawdzona klinika?

Re: Medycyna estetyczna zabiegi

: pt 01 cze 2018, 09:15
autor: cerber
Niestety nie znam kliniki, o której piszesz. Jedyne miejsce, które ja mógłbym polecić to ClinicaNova w Gdańsku. Widziałem efekty zabiegu, w którym został użyty kwas hialuronowy i byłem pod ogromnym wrażeniem. Podejrzewam, że i usunięcie znamion jest w tej klinice możliwe. Dowiedz się więcej i wybierz takie miejsce, które spełni Twoje oczekiwania.

Re: Medycyna estetyczna zabiegi

: śr 13 cze 2018, 15:10
autor: Tymoteusz1
Przede wszystkim powinniście zastanowić się, co będzie najlepsze dla Waszego organizmu i właśnie pod tym kątem podejmować odpowiednie działania. Ja wychodzę z założenia, że takie rozwiązania jak http://estivance.pl/zabiegi/palomar-starlux/ mogą być najkorzystniejsze. Grunt to czuć się z tym wszystkim po prostu dobrze.

Re: Medycyna estetyczna zabiegi

: czw 14 cze 2018, 08:57
autor: mazurek
Jak dla mnie takie zabiegi powinno się wcześniej skonsultować z lekarzem

Re: Medycyna estetyczna zabiegi

: śr 20 cze 2018, 14:45
autor: weronikaja
Oczywiście że takie zabiegi sa konsutowane. Ja co prawda nie mam problemów z przebarwieniami skóry, ale też chcę skorzystać z pomocy medycyny estetycznej i skorzytać z oferty https://lipoline.pl/aquafilling-bodyline/ Tak chcę poprawić piersi. A proponuję zobaczyć czy w ofercie kliniki nie ma również zabiegów likwidujących odbarwienia skóry. Jedno pewne, na pewno najpierw będzie trzeba sprawdzić ich pochodzenie.

Re: Medycyna estetyczna zabiegi

: sob 23 cze 2018, 08:24
autor: byjka7
Jak zmagacie się z bliznami, są one dla was ciężkie i nie jesteście w stanie ich usunąć, to koniecznie przeczytajcie bardzo mądry artykuł http://wszystkoobliznach.pl/ , który uważam, pomoże wam w znalezieniu najlepszej opcji w walce z śladem na skórze. Nie ma się co poddawać, wiele jest kobiet, które z tym walczą, wystarczy na stronie przeczytać jakie są prawdziwe historie.

Re: Medycyna estetyczna zabiegi

: pn 25 cze 2018, 07:36
autor: ollafe88n
Moja żóna niedawno zapisała się do tej kliniki https://www.arsmedica.lublin.pl/ w lublinie na usuwanie zmarszczek i powiem wam szczerze, że to na prawdę działa. Zmarszczki znikaja, a ona wygląda coraz młodziej. Aż zaczynam jej trochę zazdrościć!

Re: Medycyna estetyczna zabiegi

: śr 03 paź 2018, 22:09
autor: regina
Oj tak działa! Doświadczyłam tego na własnej skórze po tym jak byłam na zabiegu https://filine.pl/ . Dosłownie z 10 lat straciłam po mezoterapii.. aż się nie wydaje, że kondycja skóry tak bardzo wpływa na to jak wyglądamy, na ile lat. Polecam wam dziewczyny sobie od czasu do czasu zrobić taki zabieg. warto :)

Re: Medycyna estetyczna zabiegi

: czw 04 paź 2018, 11:00
autor: Wandka
Skoro już mowa o zabiegach medycyny estetycznej, to jakie są Waszym najbardziej popularne, żeby wdrożyć je w swoim gabinecie kosmetycznym? Zastanawiam się właśnie nad skorzystaniem z oferty szkoleń dla kosmetyczek na stronie https://szkolenia-meddiamonds.pl/zabiegi/ i nie wiem, od czego zacząć....Czy mezoterapia igłowa będzie Waszym zdaniem dobrym wyborem?

Re: Medycyna estetyczna zabiegi

: pn 08 paź 2018, 21:13
autor: elabarbara
Kiedy moje koleżanki, bardziej ode mnie doświadczone w tych sprawach, rozmawiają o zabiegach medycyny estetycznej, to bardzo często wymieniają osocze bogatopłytkowe jako zabieg prawdziwie odmładzający i rewitalizujący . Nie trudno się z nimi zgodzić, bo jedna z nich niedawno wróciła z kliniki Novoderm z Łodzi po takim zabiegu i od razu widać różnicę. Twarz młodsza i taka rześka cera. Sama myślę nad zapisaniem sie do dr Teyslera.

Re: Medycyna estetyczna zabiegi

: wt 11 gru 2018, 17:08
autor: byjka7
Hm, tak od razu pomyślałam sobie o http://caelesti.pl/ , tutaj macie świetnych fachowców, którzy wykonują wiele zabiegów. Ostatnio bardzo dobrym zabiegiem dla kobiet jest dermapen, ponieważ usuwa zmarszczki, z którymi kobiety sobie często nie radzą. Może warto skupić się na takiej poprawie swojego wizerunku?

Re: Medycyna estetyczna zabiegi

: pn 14 sty 2019, 16:33
autor: merc
Moja żona umawiała się ostatnio do kliniki https://artederm.pl/ bo maja tam nowoczesny sprzęt i innowacyjne zabiegi odmładzające, jest bardzo zadowolona z opieki i efektów tych zabiegów, faktycznie widać że odmłodniała