Strona 1 z 1

Medycyna estetyczna zabiegi

: śr 23 maja 2018, 20:49
autor: ospi
Witajcie dziewczyny! Mam taki problem, otóż borykam się z problemem znamion w okolicy twarzy. Mam z tego powodu spore kompleksy. Postanowiłam coś zmienić i chciałabym usunąć je. Wyczytałam że bardzo dobrze takie zabiegi robią tutaj RosaMed Clinic http://rosamedclinic.pl/medycyna-estetyczna/ Jak uważacie , dobry to pomysł ? I jakie jest Wasze zdanie na temat chirurgii plastycznej ?

Re: Medycyna estetyczna zabiegi

: śr 30 maja 2018, 09:37
autor: marcy
To jakaś sprawdzona klinika?

Re: Medycyna estetyczna zabiegi

: pt 01 cze 2018, 09:15
autor: cerber
Niestety nie znam kliniki, o której piszesz. Jedyne miejsce, które ja mógłbym polecić to ClinicaNova w Gdańsku. Widziałem efekty zabiegu, w którym został użyty kwas hialuronowy i byłem pod ogromnym wrażeniem. Podejrzewam, że i usunięcie znamion jest w tej klinice możliwe. Dowiedz się więcej i wybierz takie miejsce, które spełni Twoje oczekiwania.

Re: Medycyna estetyczna zabiegi

: śr 13 cze 2018, 15:10
autor: Tymoteusz1
Przede wszystkim powinniście zastanowić się, co będzie najlepsze dla Waszego organizmu i właśnie pod tym kątem podejmować odpowiednie działania. Ja wychodzę z założenia, że takie rozwiązania jak http://estivance.pl/zabiegi/palomar-starlux/ mogą być najkorzystniejsze. Grunt to czuć się z tym wszystkim po prostu dobrze.

Re: Medycyna estetyczna zabiegi

: czw 14 cze 2018, 08:57
autor: mazurek
Jak dla mnie takie zabiegi powinno się wcześniej skonsultować z lekarzem

Re: Medycyna estetyczna zabiegi

: śr 20 cze 2018, 14:45
autor: weronikaja
Oczywiście że takie zabiegi sa konsutowane. Ja co prawda nie mam problemów z przebarwieniami skóry, ale też chcę skorzystać z pomocy medycyny estetycznej i skorzytać z oferty https://lipoline.pl/aquafilling-bodyline/ Tak chcę poprawić piersi. A proponuję zobaczyć czy w ofercie kliniki nie ma również zabiegów likwidujących odbarwienia skóry. Jedno pewne, na pewno najpierw będzie trzeba sprawdzić ich pochodzenie.

Re: Medycyna estetyczna zabiegi

: sob 23 cze 2018, 08:24
autor: byjka7
Jak zmagacie się z bliznami, są one dla was ciężkie i nie jesteście w stanie ich usunąć, to koniecznie przeczytajcie bardzo mądry artykuł http://wszystkoobliznach.pl/ , który uważam, pomoże wam w znalezieniu najlepszej opcji w walce z śladem na skórze. Nie ma się co poddawać, wiele jest kobiet, które z tym walczą, wystarczy na stronie przeczytać jakie są prawdziwe historie.

Re: Medycyna estetyczna zabiegi

: pn 25 cze 2018, 07:36
autor: ollafe88n
Moja żóna niedawno zapisała się do tej kliniki https://www.arsmedica.lublin.pl/ w lublinie na usuwanie zmarszczek i powiem wam szczerze, że to na prawdę działa. Zmarszczki znikaja, a ona wygląda coraz młodziej. Aż zaczynam jej trochę zazdrościć!