Jakie to sa według Was nowoczesne schody wewnętrzne??

Strażak po godzinach

Topic author
nosleep
Posty: 579
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 17 lut 2016, 16:11
Status: Offline

Jakie to sa według Was nowoczesne schody wewnętrzne??

Post autor: nosleep »

Jakie to sa według Was nowoczesne schody wewnętrzne?? Co musza zawierac, aby takie byly?? Z jakich materialow musza byc wykonane? Zapraszam do chwalenia sie swoimi schodami, albo marzeniami swoich schodow wewnetrznych, w tym temacie.

Astra80
Posty: 278
Rejestracja: pt 08 lip 2016, 23:11
Status: Offline

Re: Jakie to sa według Was nowoczesne schody wewnętrzne??

Post autor: Astra80 »

mi się marzyły schody szklane ale jakoś szybko zrezygnowałam z tego pomysłu. Wybrałam nowoczesne schody wewnętrzne z oferty firmy http://www.schodyjaszczuk.pl/galeria/schody-nowoczesne/ . Wykonują oni schody drewniane według pomysłów klientów lub zaprojektowane przez nich. Schody tworzą przy użyciu najlepszych i najtrwalszych gatunków drewna dzięki czemu służą one przez długie lata i zachowują długo ładny wygląd.

sukienka
Posty: 1856
Rejestracja: wt 22 mar 2016, 16:34
Status: Offline

Re: Jakie to sa według Was nowoczesne schody wewnętrzne??

Post autor: sukienka »

A mi zawsze najbardziej będą podobały się schody drewniane. Niezależnie od tego, jaka akurat będzie moda - bądź co znaczy "nowoczesne" :) Dlatego moim zdaniem najlepsze miejsce, do którego możecie się udać w sprawie schodów to stolarnia kraków. Oni na pewno Wam doradzą w tej kwestii.

usagi
Posty: 343
Rejestracja: pt 12 maja 2017, 15:10
Status: Offline

Re: Jakie to sa według Was nowoczesne schody wewnętrzne??

Post autor: usagi »

Jak dla mnie kwintesencją nowoczesnych schodów wewnętrznych jest połączenie drewna i szkła. Takie balustrady szklane wrocław podobają mi się zdecydowanie najbardziej i myslę, że sprawdzą się w każdym wnętrzu. Wykonane z mocnego, hartowanego szkła najwyższej jakości. Są solidne i wytrzymałe a przy tym prezentują się świetnie.

lasior
Posty: 278
Rejestracja: pn 04 kwie 2016, 18:02
OSP (gm., woj.): ochotnicza straż pożarna chojnice
Status: Offline

Re: Jakie to sa według Was nowoczesne schody wewnętrzne??

Post autor: lasior »

Z granitu i tylko w tego. Schody pięknie będą się prezentować do końca waszego życia, nie wymagają impregnacji, wytrzesz mokrym mopem i błyszczą. My zamawialiśmy stopnie w zakładzie kamieniarskim (p.Kowalczyk ze Skierniewic) i wyszło o połowę taniej niż w sklepie-zakładzie zajmującym się stricte schodami kamiennymi.

Adrian29
Posty: 258
Rejestracja: sob 25 kwie 2015, 20:34
OSP (gm., woj.): Wrocław Wrocław
Status: Offline

Re: Jakie to sa według Was nowoczesne schody wewnętrzne??

Post autor: Adrian29 »

Mówiąc o nowoczesnych rozwiązaniach na pewno warto zwrócić uwagę na schody dywanowe . Można je znaleźć np. w ofercie Schody Gaździcki. Co ważne, prezentują się niesamowicie, a dodatkowo są bardzo eleganckie. Ich minimalistyczny styl sprawdzi się doskonale zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Zresztą zobaczcie na stronie producenta, jak atrakcyjnie wyglądają;).

Pani Ania
Posty: 5
Rejestracja: pn 20 cze 2022, 16:45
Status: Offline

Re: Jakie to sa według Was nowoczesne schody wewnętrzne??

Post autor: Pani Ania »

Niedawno w jednym z marketów budowlanych widziałam schody do wnętrz, które wg mnie są nowoczesne. Konstrukcja zrobiona ze stali, stopnie z drewna dębowego ale najlepszy wg mnie był spiralny kształt - poszperałam w sieci i znalazłam dokładnie taki sam model tutaj: https://atriumshop.eu/schody-krecone-wewnetrzne/15-atrium-solo-vertical.html. Może dla niektórych tego typu schody nie do końca będą wygodne ale mi się podobają. Po wakacjach planujemy gruntowny remont domu i postanowiliśmy z mężem, że zorganizujemy sobie takie schody. Tym bardziej, że można je poskładać samemu więc oszczędzi się na ekipie montażowej.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat