18 urodziny Wrocław

Strażak po godzinach

Topic author
ospi
Status: Offline

18 urodziny Wrocław

Post autor: ospi » śr 31 paź 2018, 22:48

Planuje zorganizowac 18ste urodziny , tylko nie wiem gdzie najlepiej , może Wy polecicie mi jakieś miejsce ? Tutaj jakies fajne ofert wypatrzyłam https://wlokalu.pl/18-urodziny-wroclaw/ , która z nich jest godna uwagi ? Co radzicie ?

weronikaja
OSP (gm., woj.): śląskie zabrze zabrze

Re: 18 urodziny Wrocław

Post autor: weronikaja » ndz 18 lis 2018, 11:47

Moja córka robiła urodziny w domu i wyszlo to dużo taniej niż by korzystała z jakiejś restauracji czy klubu młodzieżowego. Teraz przed świetami idzie na urodziny do koleżanki ( tez robione w domu) i trafiłśmy na taki pomysł na prezent https://www.taniaksiazka.pl/czaromarown ... 67499.html Kalndarz z miejscem na osobiste notatki. Ale też porady, horoskopy , wrożby i rytuały magiczne. Czyli to czym dziewczyny w ich wieku się interesują. Oczywiście ten kalendarz to dodatek do głównego prezentu.

byjka7
OSP (gm., woj.): Gmina Mysłowice Śląsk

Post autor: byjka7 » pt 23 lis 2018, 18:00

Ja tam bym zrobiła jakąś imprezę we Wrocławiu i zaprosiła na wspólne zwiedzanie. Co teraz grają we Wrocku, jakie imprezy się odbywają możecie przeczytać na Co we Wrocławiu ten blog jest ciągle na bieżąco a Ty dzięki niemu możesz zaplanować swój pobyt od A do Z :) Ja gdy byłam mała zawsze chciałam taki Wrocław zwiedzić, wiecie kolorowe lampeczy czy jarmark świąteczny to dopiero klimat :)

Wandka
OSP (gm., woj.): poznań, wielkopolskie

Post autor: Wandka » wt 11 gru 2018, 16:08

Jeśli własnie planujecie organizację Waszych osiemnastych urodzin, to na pewno przydadzą Wam się również jakieś zabawne, nietuzinkowe zaproszenia dla gości :) Spory wybór takich zaproszeń mają na przykład w sklepie internetowym Happenings.pl, polecam tam zajrzeć, tym bardziej, że ceny są bardzo atrakcyjne :)
ODPOWIEDZ