Zegarek z GPS dla dziecka?

Strażak po godzinach

Topic author
maksik
Posty: 246
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 22 cze 2017, 15:57
Status: Offline

Zegarek z GPS dla dziecka?

Post autor: maksik »

Na smartsafe.pl jest dostępny zegarek dla dziecka ze wmontowanym lokalizatorem GPS, czy ktoś z Was ma może taki zegarek dla dziecka i może podpowiedzieć jak się sprawuje? Zależy mi na tym by lokalizacja była aktualizowana. Czy działa prawidłowo?

mazurek
Posty: 1025
Rejestracja: śr 01 lip 2015, 14:14
Status: Offline

Re: Zegarek z GPS dla dziecka?

Post autor: mazurek »

Jak dla mnie byłaby to lekka przesada, nie wiem czy bym zrobila coś takiego.

Karola
Posty: 71
Rejestracja: pn 05 paź 2015, 12:32
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zegarek z GPS dla dziecka?

Post autor: Karola »

Ale dlaczego przesada? Przecież obecnie miasta są bardzo niebezpieczne. Nie wspominając już o tym, jakie dzieci maja pomysły. A taki zegarek o którym tu wspominany jest czyli zegarek Klug z lokalizatorem daje możliwość widzenia na aplikacji położenia dziecka. Wielu rodziców wykorzystuje takie urządzenie do tego by widzieć czy dziecko dotarło bezpiecznie do domu czy do szkoły. Nie ma w tym nic złego.

berkowy
Posty: 321
Rejestracja: ndz 08 lis 2015, 08:10
Status: Offline

Re: Zegarek z GPS dla dziecka?

Post autor: berkowy »

Moim zdaniem to całkiem dobry pomysł, tym bardziej jeśli dziecko jest jeszcze za małe żeby mieć telefon, w którym też można taką lokalizację włączyć. Możesz zobaczyć, czy takie zegarki są akurat na https://arena.pl/kategoria/zegarki-395

monimm82
Posty: 300
Rejestracja: śr 22 lut 2017, 12:06
OSP (gm., woj.): Pszczyna, śląskie
Status: Offline

Re: Zegarek z GPS dla dziecka?

Post autor: monimm82 »

W sumie opcja wydaje się bardzo fajna, na pewno rodzice będą tak lepiej spać:) Jeżeli chodzi o tego typu zegarki to generalnie zegarki sportowe, smart watche powinny bardzo dobrze się sprawdzić. Może tak Garmin venu 2 was zainteresuje? Mnie ten zegarek bardzo się spodobał i planuje kupić go mężowi na prezent urodzinowy.

KairBlal
Posty: 17
Rejestracja: ndz 09 lip 2023, 22:32
Status: Offline

Re: Zegarek z GPS dla dziecka?

Post autor: KairBlal »

Mam dla Ciebie świetny pomysł, możesz zainstalować aplikację na smartfonie swojego dziecka i oglądać jego rozmowy aplikacjaszpiegowska.pl . Pełne informacje i różne oferty, od przeglądania wiadomości po proste śledzenie lokalizacji. Zawsze będziesz spokojny o swoje dziecko i będziesz wiedział, gdzie ono jest.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat