Detoksykacja organizmu

Strażak po godzinach
Awatar użytkownika

Topic author
TeddyBear
Posty: 49
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pt 23 lip 2021, 08:08
OSP (gm., woj.): 344556677886543
Status: Offline

Detoksykacja organizmu

Post autor: TeddyBear »

Obecnie istnieje możliwość uczestnictwa w różnych kursach. Jednym z najpopularniejszych jest kurs detoksu organizmu. Chcę go wypróbować. Gdzie można dowiedzieć się, jak prawidłowo wykonać tę czynność i jakich produktów używać?

WeigelP
Posty: 34
Rejestracja: pt 23 lip 2021, 09:31
Status: Offline

Re: Detoksykacja organizmu

Post autor: WeigelP »

Nie bardzo wiem, o czym mówisz, czy możesz mi wyjaśnić, co to jest? Bo jeśli jest to naprawdę interesujące, nie miałbym nic przeciwko temu, żeby się do tego przyłączyć.
Awatar użytkownika

AlanWeb
Posty: 48
Rejestracja: pt 23 lip 2021, 08:54
OSP (gm., woj.): 43567365426356434
Status: Offline

Re: Detoksykacja organizmu

Post autor: AlanWeb »

Detoksykacja to bardzo poważny proces. Wiele osób nie traktuje ich wystarczająco odpowiedzialnie, co może być szkodliwe dla organizmu, jeśli kombinacja pierwiastków śladowych nie jest odpowiednia dla użytkownika, może to być bardzo niekorzystne dla zdrowia. Mogę doradzić Ci świetną firmę, która ma długie i profesjonalne doświadczenie w detoksykacji, a także możesz skonsultować się z nią i otrzymać kompletny zestaw do tego celu dzięki Thermomix przepisy

Nadzieja
Posty: 748
Rejestracja: wt 30 gru 2014, 08:56
Status: Offline

Re: Detoksykacja organizmu

Post autor: Nadzieja »

Ja się nie zgodzę. Mamy w organizmie organy odpowiedzialne za detoksykację.

kikak
Posty: 894
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:33
Status: Offline

Re: Detoksykacja organizmu

Post autor: kikak »

W takim razie skoro temat jest o zdrowiu to ja mam pytanie do Was czy ozonowanie takie jak https://pcosolutions.pl/ozonowanie-auta faktycznie pozwala na zapewnienie większego bezpieczeństwa w samochodzie i czy dzięki temu faktycznie bakterie oraz wirusy zostają zniszczone?
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat