Rękawiczki termoaktywne

Strażak po godzinach

Topic author
nosleep
Posty: 603
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 17 lut 2016, 16:11
Status: Offline

Rękawiczki termoaktywne

Post autor: nosleep »

hejka!
W najbliższym czasie po raz pierwszy wybieram się na narty ( w sumie na naukę jazdy na nartach) i rozglądam się już za odpowiednim ubraniem. Lubię ciepełko dlatego chcę dobrać wszystkie elementy ubrania tak, by chroniły mnie przed zimnem. Czytałam, że na narty dobrze jest zabrać rękawiczki termoaktywne]. Macie może jakieś polecane modele? Kompletnie nie wiem czym kierować się przy zakupie.

Astra80
Posty: 278
Rejestracja: pt 08 lip 2016, 23:11
Status: Offline

Re: Rękawiczki termoaktywne

Post autor: Astra80 »

Pytanie ile chcesz wydać na rękawice. Mi bardzo marzną ręce dlatego ja kupiłam sobie takie ogrzewane firmy Glovi. Przyznam, że nie kosztowały mało ale to jedne z lepszych zakupów jakie zrobiłam. Tez właśnie mam problem z marznącymi dłońmi, ale w tych rękawiczkach nigdy mi nie marzną. Poszukaj sobie takich na ceneo - tam zawsze da się coś wyhaczyć taniej.

Kamalea
Posty: 6
Rejestracja: sob 31 gru 2022, 15:25
Status: Offline

Re: Rękawiczki termoaktywne

Post autor: Kamalea »

Takie rękawiczki są faktycznie ekstra. Sama dużo przebywam na dworze (nie zawsze z racji uprawiania sportu), a że ręce mi szybko marzną to kupiłam sobie niedawno takie za około 70 zł rękawiczki Brubeck. Znalazłam je na ceneo, tam jest sporo różnych propozycji rękawiczek. Takie ogrzewane tez widziałam, ale trzeba wydac na nie już kilkaset złotych. No ale jak ktoś potrzebuje to moim zdaniem warto.

Diego
Posty: 63
Rejestracja: śr 28 kwie 2021, 09:52
OSP (gm., woj.): Rzeszów, podkarpackie
Status: Offline

Re: Rękawiczki termoaktywne

Post autor: Diego »

A sprawdzaliście w kategorii rękawice ochronne BHP https://bogarobhp.pl/rekawice-robocze na powyższej stronie? Jest tu cały przekrój różnorodnych rękawic i ogólnie odzieży roboczej przeznaczonej do zabezpieczenia zdrowia i życia podczas wykonywania wszelkich niebezpiecznych czynności zawodowych i nie tylko. Wszystkie produkty spełniają ściśle określone normy jakości. Są dostępne w wielu wariantach i to w całkiem przyzwoitych cenach. Warto też zajrzeć do innych kategorii produktów i oszczędzić swój czas zakupując w jednym miejscu całe niezbędne wyposażenie.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat