Lutownica na prezent

Strażak po godzinach

Topic author
nosleep
Posty: 603
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 17 lut 2016, 16:11
Status: Offline

Lutownica na prezent

Post autor: nosleep »

Hejka,
potrzebuję pomocy - chcę kupic mojemu facetowi lutownicę na prezent, no ale jest problem - lutownice są bowiem przeróżne i niestety nie wiem jaką wybrać. Dodam, że mój facet ma już lutownicę, ale taką hmm ręczną, małą. Chciałabym mu sprezentować coś fajniejszego, nawet droższego. Cena nie gra roli...no może nie do końca - tak załóżmy do 500 złotych niech będzie :)

Pomoże jakiś fachowiec? :)

Astra80
Posty: 278
Rejestracja: pt 08 lip 2016, 23:11
Status: Offline

Re: Lutownica na prezent

Post autor: Astra80 »

A może stacja? Zamiast takiej oporowej lutownicy, co trzymać trzeba w ręce i punktowo się lutuje, to może lepszą opcją będzie stacja Hot-Air? To działa podobnie, tylko że ciepłym (gorącym!) powietrzem rozgrzewa cynę i dzięki temu można dany np kondensator odlutować, a potem przylutować. Ma różne końcówki, regulację mocy temperatury itp itd. Profesjonalny sprzęt, a spokojnie się zmieścisz w swoim pułapie cenowym.

Topic author
nosleep
Posty: 603
Rejestracja: śr 17 lut 2016, 16:11
Status: Offline

Re: Lutownica na prezent

Post autor: nosleep »

Ooo! Właśnie tego mi było potrzeba! Dzięki za namiary na takie cudo! To jest jednak coś, co można sprezentować, a nie byle jaką lutownicę za 50 złotych. Ciekawe, czy mój facet w ogóle będzie umiał ją obsługiwać? Ostatnio zepsuła mu się myszka do komputera (gamingowa, warta ze 300 złotych) i chce właśnie coś tam w niej przelutować. To akurat będzie miał czym !:)

palto22
Posty: 493
Rejestracja: czw 18 lis 2021, 12:46
OSP (gm., woj.): Osina, zachodniopomorskie
Status: Offline

Re: Lutownica na prezent

Post autor: palto22 »

Wszystko zależy od tego dla kogo ten prezent, jeśli się przyda to na pewno będzie to dobry wybór.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat