masaż terapeutyczny Kraków

Strażak po godzinach

Topic author
karneol
Posty: 237
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pt 15 kwie 2022, 10:31
OSP (gm., woj.): Toruń, kujawsko-pomorskie
Status: Offline

masaż terapeutyczny Kraków

Post autor: karneol »

Kraków Masaż Terapeutyczny - Oferujemy wysokiej jakości masaże terapeutyczne w Krakowie, zapewniające kompleksową opiekę nad Twoim ciałem i umysłem. Zapraszamy Cię na chwilę relaksu i regeneracji w naszym gabinecie masażu.
Awatar użytkownika

Tenesy
Posty: 532
Rejestracja: pn 20 mar 2017, 12:44
Lokalizacja: Gliwice
Status: Offline

Re: masaż terapeutyczny Kraków

Post autor: Tenesy »

Jeśli natomiast jesteście z Wrocławia lub okolic i szukacie sprawdzonego salonu masażu to polecam zajrzeć na stronę https://salonmandala.pl/. Bywam u nich regularnie, bo mogę tam liczyć na pełen relaks.

regina
Posty: 858
Rejestracja: sob 24 paź 2015, 20:54
Status: Offline

Re: masaż terapeutyczny Kraków

Post autor: regina »

W dzisiejszym szybkim świecie ważne jest, aby zrobić sobie przerwę i zrelaksować się. Dlatego uważam, że masaż na prezent bydgoszcz to wspaniały prezent dla każdego. W zgiełku codziennego życia łatwo jest zaniedbać dbanie o siebie. Masaż to świetny sposób na okazanie komuś troski i danie mu szansy na relaks i regenerację. Z pewnością warto zauważyć, że masaż na prezent w Bydgoszczy to przemyślany i znaczący gest.

Naramiennik
Posty: 148
Rejestracja: wt 02 maja 2017, 00:53
OSP (gm., woj.): Jastrzębie bzie, śląskie
Status: Offline

Re: masaż terapeutyczny Kraków

Post autor: Naramiennik »

Ja wam polecam masaż tantryczny. Bywam czasem w Desert Rose w Warszawie i muszę powiedzieć, że nie zamienię tego miejsca na żadne inne. Mega profesjonalne masażystki, cudowna atmosfera i efekt... wow :) Gwarantuję, że już na inny masaż nie pójdziecie ;)

Soku
Posty: 4
Rejestracja: wt 26 mar 2024, 10:37
Status: Offline

Re: masaż terapeutyczny Kraków

Post autor: Soku »

Dzięki za namiary
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat