Gdzie wziąć kredyt gotówkowy

Strażak po godzinach

fugazi
Status: Offline

Re: Gdzie wziąć kredyt gotówkowy

Postautor: fugazi » ndz 03 cze 2018, 20:41

Ja polecam zerknąć na polecane przez poprzedników strony. To jednak fajna sprawa korzystać z miejsc polecanych przez innych, miej w ten sposób ryzykujemy!

pozdrawiam,
ortodonta Wołomin

mazurek

Postautor: mazurek » pn 11 cze 2018, 09:22

Zależy co polecają, za z tego co widzę są to miejsca raczej ryzykowne i z kredytami nie mają wiele wspólnego. Kredyt można dostać tylko i wyłącznie w banku, wszystkie inne formy dostępne poza bankami to pożyczki. Warto poczytać o tym: http://podsuwam.pl/kredyt-gotowkowy-pozyczka-gotowkowa-czy-kredyt-hipoteczny, by orientować się w tych kwestiach i nie mylić ze sobą pojęć.

maksik

Postautor: maksik » czw 05 lip 2018, 14:15

Ja jestem zwolennikiem raczej życia bez kredytów, ale wiem, że czasami nie ma wyjścia i jeśli już pożyczać to tylko i wyłącznie w bankach a nie jakiś firmach pożyczkowych. Najważniejsze w kredycie to wysokość RRSO czyli procent tego co będzie trzeba oddać do banku. Gdzie mniejsze tym lepsza oferta kredytowe. Najlepiej to skorzystać z jakiś porównywarek jak np. Rankomat Finanse, tam mamy najlepsze oferty banków.

magnet

Postautor: magnet » pn 09 lip 2018, 16:28

Tu masz racje. RRSO ogólnie ostatnio nawet w Bankach jest dość wysokie, kiedyś było to oprocentowanie sporo niższe. Ale faktycznie na pewno w bankach jest niższe niż w firmach kredytowych. I jeśli juz brać to faktycznie w banku, choć dostanie kredytu w banku jest dużo trudniejsze.

maksik

Postautor: maksik » wt 10 lip 2018, 16:25

No i podobno RRSO jest wyliczane na podstawie zdolności kredytowej. Dlatego te porównywarki jak Finansowy Rankomat to tylko zawsze wyznacznik tego co można dostać ale nie realna oferta jak kiedyś.

maq

Postautor: maq » pt 13 lip 2018, 10:34

Toż wiadomo, ze bank i tak po swojemu Ci przedstawi ofertę, ale założenie takich porównywarek jest takie, by pokazać gdzie w Banku jest najlepsza oferta i zaciągnąć klientów do siebie.

maksik

Postautor: maksik » wt 17 lip 2018, 12:14

W Tym Finasowym Rankomacie to nie tylko kredyty można porównać ale i konta bankowe. A podobno jak jest się klientem danego banku to oferta kredytowa dla klientów też jest dużo korzystniejsza, to prawda?

Wróć do „Hyde Park”