Gdzie wziąć kredyt gotówkowy

Strażak po godzinach

fugazi
Posty: 35
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 19 kwie 2017, 23:24
Status: Offline

Re: Gdzie wziąć kredyt gotówkowy

Post autor: fugazi »

Ja polecam zerknąć na polecane przez poprzedników strony. To jednak fajna sprawa korzystać z miejsc polecanych przez innych, miej w ten sposób ryzykujemy!


pozdrawiam,
ortodonta Wołomin

mazurek
Posty: 1025
Rejestracja: śr 01 lip 2015, 14:14
Status: Offline

Re: Gdzie wziąć kredyt gotówkowy

Post autor: mazurek »

Zależy co polecają, za z tego co widzę są to miejsca raczej ryzykowne i z kredytami nie mają wiele wspólnego. Kredyt można dostać tylko i wyłącznie w banku, wszystkie inne formy dostępne poza bankami to pożyczki. Warto poczytać o tym: http://podsuwam.pl/kredyt-gotowkowy-poz ... hipoteczny, by orientować się w tych kwestiach i nie mylić ze sobą pojęć.

maksik
Posty: 246
Rejestracja: czw 22 cze 2017, 15:57
Status: Offline

Re: Gdzie wziąć kredyt gotówkowy

Post autor: maksik »

Ja jestem zwolennikiem raczej życia bez kredytów, ale wiem, że czasami nie ma wyjścia i jeśli już pożyczać to tylko i wyłącznie w bankach a nie jakiś firmach pożyczkowych. Najważniejsze w kredycie to wysokość RRSO czyli procent tego co będzie trzeba oddać do banku. Gdzie mniejsze tym lepsza oferta kredytowe. Najlepiej to skorzystać z jakiś porównywarek jak np. Rankomat Finanse, tam mamy najlepsze oferty banków.

magnet
Posty: 43
Rejestracja: czw 13 paź 2016, 08:52
Status: Offline

Re: Gdzie wziąć kredyt gotówkowy

Post autor: magnet »

Tu masz racje. RRSO ogólnie ostatnio nawet w Bankach jest dość wysokie, kiedyś było to oprocentowanie sporo niższe. Ale faktycznie na pewno w bankach jest niższe niż w firmach kredytowych. I jeśli juz brać to faktycznie w banku, choć dostanie kredytu w banku jest dużo trudniejsze.

maksik
Posty: 246
Rejestracja: czw 22 cze 2017, 15:57
Status: Offline

Re: Gdzie wziąć kredyt gotówkowy

Post autor: maksik »

No i podobno RRSO jest wyliczane na podstawie zdolności kredytowej. Dlatego te porównywarki jak Finansowy Rankomat to tylko zawsze wyznacznik tego co można dostać ale nie realna oferta jak kiedyś.

maq
Posty: 15
Rejestracja: pn 28 lis 2016, 11:55
Status: Offline

Re: Gdzie wziąć kredyt gotówkowy

Post autor: maq »

Toż wiadomo, ze bank i tak po swojemu Ci przedstawi ofertę, ale założenie takich porównywarek jest takie, by pokazać gdzie w Banku jest najlepsza oferta i zaciągnąć klientów do siebie.

maksik
Posty: 246
Rejestracja: czw 22 cze 2017, 15:57
Status: Offline

Re: Gdzie wziąć kredyt gotówkowy

Post autor: maksik »

W Tym Finasowym Rankomacie to nie tylko kredyty można porównać ale i konta bankowe. A podobno jak jest się klientem danego banku to oferta kredytowa dla klientów też jest dużo korzystniejsza, to prawda?

magnet
Posty: 43
Rejestracja: czw 13 paź 2016, 08:52
Status: Offline

Re: Gdzie wziąć kredyt gotówkowy

Post autor: magnet »

To prawda, zobaczy https://finanse.rankomat.pl/kredyty/kal ... gotowkowy/ tu masz kalkulator i możesz nawet wybrać dowolny cel pożyczki. A jak masz konto i stałe wpływy z wypłaty to bank może udzielić Ci bardzo dobrze oprocentowanej pożyczki w koncie.

AlinaPin
Posty: 231
Rejestracja: śr 10 sie 2016, 22:32
Status: Offline

Re: Gdzie wziąć kredyt gotówkowy

Post autor: AlinaPin »

U mnie zawsze sprawdzają się pożyczki Lendon. Można pożyczyć od nich dużo, a spłacać w długim terminie. Ja mam niestałą pracę ,dlatego wiele razy uratowali mnie przed niewyrobieniem się ze spłatami czynszu.Ogólnie to pierwsza pożyczka do 3000zł jest za darmo także super sprawa Tutaj ich stronka https://www.lendon.pl/

maksik
Posty: 246
Rejestracja: czw 22 cze 2017, 15:57
Status: Offline

Re: Gdzie wziąć kredyt gotówkowy

Post autor: maksik »

Ale to jest chwilówka, więc oprocentowanie jest drogie. A nie lepiej w Finansowym Rankomacie sprawdzić oprocentowanie karty kredytowej i porównać z taką chwilówką? Na pewno będzie mniejsze oprocentowanie to pewne.

magnet
Posty: 43
Rejestracja: czw 13 paź 2016, 08:52
Status: Offline

Re: Gdzie wziąć kredyt gotówkowy

Post autor: magnet »

Oczywiście, że będzie taniej. Przecież chwilówki RRSO mają nawet ponad 300 % więc posiadanie karty kredytowej to dużo taniej.

byjka7
Posty: 364
Rejestracja: pn 23 sty 2017, 21:35
OSP (gm., woj.): Gmina Mysłowice Śląsk
Status: Offline

Re: Gdzie wziąć kredyt gotówkowy

Post autor: byjka7 »

Widziałam, że w internecie wiele osób chwali sobie pożyczki z https://kredyt123.pl/ , podobno mają świetne oprocentowanie i mega miłą obsługę. Ja jeszcze nie brałam u nich żadnego zobowiązania, ale jeżeli nadejdzie taka potrzeba to z chęcią się wspomogę. Każda pożyczka jest dla ludzi, tylko trzeba umieć z nich skorzystać.

Listek
Posty: 155
Rejestracja: pt 25 lip 2014, 09:45
OSP (gm., woj.): chełm lubelskie
Status: Offline

Re: Gdzie wziąć kredyt gotówkowy

Post autor: Listek »

Jeśli bierzesz również pod uwagę nieco mniejsze kwoty pożyczek to aktualnie dobrą ofertę ma moim zdaniem firma Moneyman
pożyczkę mozna dostać w jeden dzień
jest dobra promocja dla nowych klientów poniewaz taka pożyczka może byc zupelnie darmowa ( do 1500 zł)
no i w przeciwieństwie do wielu firm pozyczkę taką można spłacać dłuzej, aż do 2 miesięcy.

Jakis czas temu wziąłem i była to dobra opcja.

maksik
Posty: 246
Rejestracja: czw 22 cze 2017, 15:57
Status: Offline

Re: Gdzie wziąć kredyt gotówkowy

Post autor: maksik »

Ja jednak jestem za bankami, porównałem oprocentowanie i jest mniejsze i w bankach mimo wszystko jest bezpieczniej.

ospi
Posty: 253
Rejestracja: wt 31 sty 2017, 16:31
Status: Offline

Re: Gdzie wziąć kredyt gotówkowy

Post autor: ospi »

najlepiej najpierw sprawdzić sobieranking kredytów gotówkowych - pozwoli wybrać jak najbardziej korzystną pożyczkę i wszystko to bez wychodzenia z domu
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat