kupowanie wszystkiego przez internet

Strażak po godzinach

PKiesz
Posty: 96
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: sob 25 paź 2014, 11:25
OSP (gm., woj.): Toruń, Kujawsko-Pomorskie
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez interet

Post autor: PKiesz »

3zuch pisze:Ostatnimi czasy oprócz części do samochodów, dołączyłem do zakupów internetowych, kosmetyki samochodowe. Trzeba na wiosnę odnowić lakier i usunąć rysy, przy okazji zamówiłem również spray K2 do deski rozdzielczej.
Dobry producent, ale ja od pewnego czasu takie rzeczy typowo kosmetyczne do samochdou kupuje głównie z lakiery24 ze względu na cenę, która często bije nawet allegro co jest rzadkie obecnie. Farba do zacisków którą kupiłem przed świętami coś takiego - http://lakiery24.com/lakiery-do-zacisko ... ratis.html - jeszcze stoi i czeka na użycie, ale póki co nie ma kiedy.
Awatar użytkownika

Wronka19
Posty: 4
Rejestracja: ndz 03 sty 2016, 10:31
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: Wronka19 »

Nie widzę nic w tym złego. Zwykle w internecie jest dużo taniej.
O duszo, co będziesz czuła, kiedy opuścisz ten świat?

marian57
Posty: 194
Rejestracja: ndz 16 sie 2015, 08:13
OSP (gm., woj.): śląskzabrzezabrze
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: marian57 »

Lubie zakupy przez internet i nie widzę w tym nic złego. A i przyznaję się nie cierpię biegania po sklepach. teraz np szukam coś dla żony i wiem że to ma być ładna gustowna bielizna. Dotarłem tu http://www.e-lady.pl/ Bardzo dobry wybór i już znalazłem kilka kompletów które mi się podobają. A wyobraźcie sobie, że biegam po sklepach z damską bielizna, ale by był śmiech na sali.

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: Mufinka »

Ja w sumie bieliznę też zamawiam w internecie. Mam o wiele większy wybór wtedy.

gorgo90
Posty: 1
Rejestracja: śr 24 lut 2016, 19:46
OSP (gm., woj.): OSP Kwidzyn woj. pomorskie
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: gorgo90 »

Ja też masę rzeczy kupuję w necie, dla mnie jest to przede wszystkim oszczędność czasu, ale też można sporo zaoszczędzić. co więcej, w internecie mozna znaleźć przedmioty, których raczej nie dostaniemy w sklepach stacjonarnych :) ostatnio natrafiłam na sklep zajmujący się sprzedażą konopii, uwierzycie? ;D http://www.centralseedbank.pl
Awatar użytkownika

kamilmazu4r4
Posty: 9
Rejestracja: czw 11 lut 2016, 22:32
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: kamilmazu4r4 »

Jest to lenistwo, nie da się ukryć. Należy jednak pamiętać, że to także oszczędność czasu.

mieis
Posty: 62
Rejestracja: pn 07 mar 2016, 16:32
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: mieis »

Ja kupuję większość rzeczy przez internet, głównie dlatego że jest bardzo tanio. Ostatnio np. upolowałam plastry do usuwania wąsika za pół ceny. Poza tym, wolę kupować online, ponieważ nie muszę wychodzić z domu, nie muszę czekać w kolejkach oraz niemuszę się użerać z natrętnymi ekspedientkami.. :)

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: Mufinka »

Ja już chyba wszystko kupuję przez internet. Tak jest dla mnie szybciej i wygodniej przede wszystkim.
Awatar użytkownika

Zdenek
Posty: 146
Rejestracja: czw 23 paź 2014, 09:29
OSP (gm., woj.): lubelskie, chełm, chełm
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: Zdenek »

Ja kupuję głównie sprzęty. Jest o wiele taniej niż w sklepach stacjonarnych. Poza tym są porównywarki takie jak skąpiec czy ceneo tak wiec można zorientować się w cenie praktycnie każdego sprzętu. Wiele razy już na przykład robiłem zakupy w sklepie rtv Euro agd. Można tam zamówić coś przez internet z odbiorem w stacjonarnym sklepie. Dzięki temu będziecie widzieli jak dana rzecz wygląda w rzeczywistości. Sam na początku wole sobie sprzęt obejrzeć.

Poza tym Euro daje możliwość kupowania sprzętu na raty.Jak dla mnie mega plus.
Awatar użytkownika

molley
Posty: 91
Rejestracja: pn 14 mar 2016, 20:07
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: molley »

Ja tez kupuje przez Internet ale ze sklepow internetowych. Jest to bezpieczne.
U sytego jagnięcia ogon jest twardy, u głodnego wołu nawet rogi są miękkie.
Awatar użytkownika

inspector5
Posty: 5
Rejestracja: pn 14 mar 2016, 21:42
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: inspector5 »

Kupując przez neta warto korzystać z zaufanych sprzedawców lub sklepów internetowych. Jest tanio i bezpiecznie.
Ostrożność powinna iść w parze z odwagą.
Awatar użytkownika

zabor33
Posty: 5
Rejestracja: pn 14 mar 2016, 22:32
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: zabor33 »

Można jeszcze kupować transfer na ściaganie z sieci. Dosłownie wszystko.
Jest tylko cienka czerwona linia między rozsądkiem a szaleństwem.

zebedek
Posty: 8
Rejestracja: sob 19 mar 2016, 19:50
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: zebedek »

kupowanie w sieci jest po pierwsze bardzo wygodne, no i najcześciej też tańsze - choc nie ma reguły, dla mnie plus jest za to że nie trzeba latać po galerii czy sklepach

mieis
Posty: 62
Rejestracja: pn 07 mar 2016, 16:32
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: mieis »

Ja kupuję wszystko przez internet, nawet takie rzeczy jak narzędzia elektryczne. Jest najzwyczajniej taniej niż w sklepach, bez kolejek

ewelina795
Posty: 33
Rejestracja: czw 14 sty 2016, 13:17
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: ewelina795 »

Przez Internet można kupić sporo rzeczy na przykład soczewki kontaktowe. W sieci jest większy wybór i zazwyczaj lepsze ceny. Weźmy takie soczewki dwutygodniowe. W dodatku wszystko dostarczone pod drzwi. Wystarczy tylko znać swoją wadę wzroku i rodzaj soczewek i nie widzę przeszkód.
Ostatnio zmieniony ndz 14 cze 2020, 19:27 przez ewelina795, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat