kupowanie wszystkiego przez internet

Strażak po godzinach

Mufinka
Posty: 966
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: Mufinka »

To chyba bardziej prezent dla Ciebie niż dla żony, co?
Awatar użytkownika

damian8
Posty: 2
Rejestracja: pt 22 maja 2015, 19:39
OSP (gm., woj.): Ochotnicza Straż Pożarna
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: damian8 »

Nie popieram kupowania wszystkiego online - czasem trzeba wyjść do ludzi ;-)
A może by tak cygaretki?

sslawek77
Posty: 446
Rejestracja: pn 17 maja 2010, 20:06
Lokalizacja: z OSP
Kontakt:
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: sslawek77 »

ja już od kilku lat kupuję 99% rzeczy przez internet, dla mnie wygoda, oszczędność czasu i przeważnie oszczędność pieniędzy. Ostatnio to już nawet bezpośrednio w chinach kupuję drobne rzeczy, które są mało podatne na zepsucie.

PKiesz
Posty: 96
Rejestracja: sob 25 paź 2014, 11:25
OSP (gm., woj.): Toruń, Kujawsko-Pomorskie
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: PKiesz »

No ja w chinach też ostatnio zamawiałem telefon (300 zł oszczędności) tyle, że zawsze dreszczyk emocji i ta niepewność czy dojdzie czy też nie. Z drugiej strony trzeba uważać, że kupowanie w sieci rzeczywiście jest sporo tańsze. No i praktycznie wszystko można znaleźć ostatnio zrezygnowałem z allegro i przerzuciłem się na aladi bo też sporo rzeczy mają w fajnych cenach głupie sznurowadła których szukałem 2 tygodnie u nich były, a na allegro nie - tutaj można sobie zobaczyć zresztą jaki jest wybór.

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: Mufinka »

sslawek77 pisze:ja już od kilku lat kupuję 99% rzeczy przez internet, dla mnie wygoda, oszczędność czasu i przeważnie oszczędność pieniędzy. Ostatnio to już nawet bezpośrednio w chinach kupuję drobne rzeczy, które są mało podatne na zepsucie.
Bezpośrednio w Chinach? Jest to w ogóle opłacalne.

paradisedream
Posty: 3
Rejestracja: wt 26 maja 2015, 18:35
OSP (gm., woj.): Warszawa, mazowieckie
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: paradisedream »

Ogólnie jestem przeciwko kupowaniu przez internet, szczególnie jeśli chodzi o sprzęt, bo to jednak jest duże ryzyko, wolę sobie sprawdzić co kupuję od razu a nie brać kota w worku i liczyć na cuda. Jednak czasem mi się zdarza... w sytuacjach podbramkowych.

sslawek77
Posty: 446
Rejestracja: pn 17 maja 2010, 20:06
Lokalizacja: z OSP
Kontakt:
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: sslawek77 »

Mufinka pisze:
sslawek77 pisze:ja już od kilku lat kupuję 99% rzeczy przez internet, dla mnie wygoda, oszczędność czasu i przeważnie oszczędność pieniędzy. Ostatnio to już nawet bezpośrednio w chinach kupuję drobne rzeczy, które są mało podatne na zepsucie.
Bezpośrednio w Chinach? Jest to w ogóle opłacalne.
wszystko zależy co się kupuje. Podam przykład, ojciec zbiera hobbistycznie stare zegarki, u zegarmistrza za 1 teleskop (to co trzyma pasek przy zegarku), trzeba dać +/- 1 zł. w Chinach Zestaw 360szt. kosztuje około 3,5$ razem z wysyłką, czyli wychodzi około 4 grosze/sztuka.

Kupowałem dla siebie niewyspecjalizowaną część do samochodu, zapłaciłem 30 zł. Ta sama na allegro 100 zł.
Wiadomo że w Polsce przedsiębiorca musi płacić podatki i doliczyć marżę. Ale jak jest sporo taniej i na własne potrzeby pojedyncze sztuki to poco przepłacać.

firerun
Posty: 428
Rejestracja: śr 06 sie 2014, 10:50
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: firerun »

jak widać w różny sposób można zaoszczędzić:) nawet kupując bezpośrednio w Chinach:)
Awatar użytkownika

Zdenek
Posty: 146
Rejestracja: czw 23 paź 2014, 09:29
OSP (gm., woj.): lubelskie, chełm, chełm
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: Zdenek »

Sam nie mam czasu na bieganie po sklepach stacjonarnych i kupowanie tam rzeczy i najczęściej również sobię zakupy właśnie przez internet. Mam kilka swoich ulubionych sklepów. Zamawiam podobnie jak Wy buty bo nie wiem czemu ale ceny tych dobrych marek w sklepach stacjonarnych są zdecydowanie przesadzone. Na allegro nie kupuję bo mam świadomość,że 90% rzeczy tam to podróbki. Zakupy róbię w normalnych sklepach.

Od jakiegoś czasu zamawiam tutaj: http://www.brandsplanet.pl/nowe-produkty - może nie jest to taki tani sklep ale można tam kupić ubrania oraz buty naprawdę dobrej jakosci . Wszystko się świetnie nosi , bardzo dobrze leży na ciele. A sam wolę czasami zainwestować w jakąś dobrą markę niż kupić sobie coś taniego co szybko mi sie zniszczy.

darkon
Posty: 3
Rejestracja: pt 22 maja 2015, 13:24
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: darkon »

Uwazam to za chore, przecież siedzenie ciągłe przed kompem jest juz choroba

firerun
Posty: 428
Rejestracja: śr 06 sie 2014, 10:50
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: firerun »

Ja też kupuję praktycznie wszystko przez internet. Ostatnio udało mi się buty Deichmann w sensownej ceni znaleźć:)

Adrian29
Posty: 258
Rejestracja: sob 25 kwie 2015, 20:34
OSP (gm., woj.): Wrocław Wrocław
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: Adrian29 »

Ja nie mam mani ciągłego siedzenia przed komputerem, ale sporo rzeczy kupuję w sieci, jak chociażby buty na lato w http://www.senity.pl/lato.html. Czasem zwyczajnie nie mam czasu na chodzenie po sklepach, a tutaj w kilka minut mogę zrobić zakupy z wygodną formą płatności. W razie gdybym źle dobrał rozmiar butów, zawsze mogę je wymienić i to bez żadnych problemów.

Tymoteusz1
Posty: 479
Rejestracja: wt 16 cze 2015, 11:59
OSP (gm., woj.): Warszawa, Mazowieckie
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: Tymoteusz1 »

Oczywiście, że warto kupować rzeczy przez internet. Teraz większość sklepów internetowych jest bezpiecznych i śmiało można z nich korzystać. My kupujemy wszystko, co się da przez internet, bo dzięki mniejszej ilości pośredników, jest po prostu taniej. Ostatnio znaleźliśmy nawet sklep http://www.zrjagro.pl z nawozami i środkami ochrony roślin i powiem szczerze, że nigdy nie mieliśmy tak dobrych środków do pielęgnacji roślin. Jeśli ktoś jeszcze tego nie robi, to zdecydowanie warto zacząć korzystać ze sklepów internetowych :)

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: Mufinka »

Ostatnio czytałam, że pepitka wraca do łask i zamówiłam sukienkę oraz spódniczkę o takim wzorze. Mam nadzieję, że będą mi pasować, ponieważ dawno już w tym nie chodziłam, ale w najgorszym przypadku je odeślę.

niwde581
Posty: 5
Rejestracja: pt 09 sie 2013, 19:51
OSP (gm., woj.): gmina laskowa, województwo małopolskie
Kontakt:
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: niwde581 »

ja ostatnio kupiłem pościel przez neta i jestem zadowolony :D
Bez dwóch zdań warto docenić kredyty dla firm http://doradztwo-kredytowe.com.pl/kredyty-dla-firm, nie ma po prostu takiej możliwości, abyśmy nie byli z nich zadowoleni. Przecież nasza firma bez pieniędzy nie wyjdzie nigdy na prostą!
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat