kupowanie wszystkiego przez internet

Strażak po godzinach

nosero
Posty: 17
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 25 maja 2016, 13:31
OSP (gm., woj.): Straż Pożarna Łódź - Sikawa
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: nosero »

Zgadzam się ze wcześniejszymi opiniami... W sklepach internetowych jest po prostu taniej.. nawet wliczając koszty wysyłki

mieis
Posty: 62
Rejestracja: pn 07 mar 2016, 16:32
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: mieis »

Ja również większość rzeczy zamawiam online. Już nawet nie mówię tutaj o wygodzie, rzeczywiście ceny są znacznie atrakcyjniejsze w sieci od tych w sklepach stacjonarnych. Dodatkowo, producenci oferują darmowe testowanie produktów (ostatnio np. zamówiłam darmowe opakowanie podpasek z Teny, http://www.tena.pl/ - jeśli ktoś jest zainteresowany ). W sklepie stacjonarnym jeszcze nigdy nie miałam okazji dostać jakiejkolwiek próbki, pomimo że mam do tego prawo.

Większość sklepów, oferuje przesyłki kurierskie w cenie kilku złotych, więc jak mam wydać pieniądze na paliwo/autobus by dojechać do sklepu w korkach naprawdę bardziej opłaca się zrobić na spokojnie zakupy w domu.

Sylwusia
Posty: 1
Rejestracja: sob 04 cze 2016, 11:57
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: Sylwusia »

Kupowanie wszystkiego przez internet to to moim zdaniem lekka przesada. Często się zdarza, że po rozpakowaniu paczki widzimy chłam lub coś co zupełnie nie pasuje do naszej wizji. Osobiście staram się znaleźć coś w sklepie stacjonarnym i wtedy szukam tego w sieci. Jeden z moich ostatnich takich zakupów to pościel dziecięca z KamKryst.pl. Obejrzałam interesujący mnie wzór pościeli w normalnym sklepie z pościelą i potem kupiłam w internecie. Rzeczywiście taka pościel dziecięca jest sporo tańsza w sklepie internetowym niż w realu. Szczerze mówiąc przy drobnych zakupach (tanich) nie bardzo to się finansowo opłaca - ale przy większych kwotach już tak.

wawa111
Posty: 144
Rejestracja: śr 29 lip 2015, 15:18
OSP (gm., woj.): końskie, świętokrzyskie
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: wawa111 »

Ja owszem kupuje w sieci ale jak znam firm/markę danego ciucha. Chociażby tutaj http://ekskluzywna.pl/koszule-meskie brałem ostatnio koszule takie fajne wyjściowe z dobrego materiału.

nosleep
Posty: 585
Rejestracja: śr 17 lut 2016, 16:11
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: nosleep »

hmm a co sadzicie o rowerach elektrycznych? Kupowal ktos moze taki z Was? Wg mnie to dobra opcja, szczegolnie jesli chodzi o dojazd do pracy w zakorkowanym miescie. Spojrzcie sami - www.mocnerowery.pl - wybor jest naprawde wielki, a ceny - wg mnie ok.

Asia01
Posty: 6
Rejestracja: wt 20 paź 2015, 20:33
OSP (gm., woj.): Turek, wielkopolskie
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: Asia01 »

Mi na przykład w moim małym mieście bardzo brakuje sklepu głównie dla pasjonatów fotografii. Moje hobby, ukochane zajęcie, które sprawia, ze dzien staje się piękniejszy, gdy moge wybrać się na miasto, i porobić fotki :) zakupy do mojej pasji głowie robię online na http://fripers.pl/c/dyfuzory/, i do chwili obecnej jestem zadowolona, ale byłabym w siodmym niebie, gdyby takie sklep obok mnie powstał!

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: Mufinka »

Takie zakupy najlepiej jest robić w internecie. Nawet jak już jest specjalistyczny sklep, to nie ma w nim tak dużego wyboru.

marian57
Posty: 194
Rejestracja: ndz 16 sie 2015, 08:13
OSP (gm., woj.): śląskzabrzezabrze
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: marian57 »

Też jestem zdania że w internecie kupuje się szybko i po dobrych cenach. Ja właśnie znalazłem http://leifheitsklep.pl/odkurzacz-do-szyb-p46417.html Odkurzacz do szyb, to bardzo fajne urządzenie. A jaka dobra cena, jeszcze z tak niską się nie spotkałem. Takim odkurzaczem to i ja mogę myć okna. Żona będzie zachwycona.

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: Mufinka »

A kupowaliście kiedyś zwierzęta przez internet? Ja widziałam żółwia stepowego na Sprzedajemy.pl i poważnie się nad nim zastanawiam. Mój partner uwielbia żółwia i wiem, że zrobiłabym mu tym niespodziankę.

Miro22
Posty: 19
Rejestracja: czw 16 cze 2016, 13:14
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: Miro22 »

moje zaskoczenie wywołał fakt, że tani ekogroszek można znaleźć w sieci, a nie w lokalnym składzie opału. Na szczęście dla użytkowników przydomowych kotłowni.

marcy
Posty: 830
Rejestracja: pt 19 gru 2014, 10:11
OSP (gm., woj.): województwo lubelskie
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: marcy »

Widzę, że naprawdę wszystko kupujecie przez Internet. Ja w sumie też to robię. Tak można dużo zaoszczędzić, zarówno czasu, jak i pieniędzy. Ja teraz szukam jakiejś sukienki dla mojej kuzynki, chcę jej zrobić prezent urodzinowy. Na razie szukam porad jak taką sukienkę wybrać na http://poradnikowy.net/modne-sukienki-d ... dpowiedzi/ . Będę jeszcze musiała podpytać o rozmiar, ale z dostępnością w Internecie nie ma problemów.

Nadzieja
Posty: 748
Rejestracja: wt 30 gru 2014, 08:56
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: Nadzieja »

Zauważyłam, że ludzie coraz więcej rzeczy kupują i sprzedają przez Internet. Wystarczy sprawdzić ogłoszenia. O tym, gdzie można sprzedać i kupić maszyny rolnicze przeczytacie na stronie maxmag.pl. Sądzę, że wystarczająco omówiono tam tę tematykę. Prawdą jest, że akurat takie maszyny, to trudno dostać gdzieś indziej, zwłaszcza używane.
Awatar użytkownika

Ombre_Clothing
Posty: 12
Rejestracja: pn 12 wrz 2016, 13:00
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: Ombre_Clothing »

Zgadza się, nie dość, że taniej to jeszcze wybór jest o wiele większy, i oszczędza nam to czas i nerwy, które zawsze tracone były na wędrówki po galeriach handlowych. W sklepach internetowych (oczywiście nie mogę się wypowiadać za wszystkie, ale w większości zaufanych sklepów) wysyłka jest błyskawiczna, możliwe są 30 dniowe zwroty... naprawdę plusów jest ogrom warto się do zakupów w internecie przekonać :) Zachęcamy 8)
Moda męska --> www.j.mp/Ombre__PL

ewelina795
Posty: 33
Rejestracja: czw 14 sty 2016, 13:17
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: ewelina795 »

Zakupy przez internet są super. Często kupuję kosmetyki, odzież i różnego rodzaju dodatki. W tamtym tygodniu zamówiłam sobie okap Bosch. Aktualnie jest już zamontowany w kuchni. Działa cichutko i całkiem sprawnie. Teraz rozglądam się z płytą indukcyjną :)
Ostatnio zmieniony ndz 14 cze 2020, 19:25 przez ewelina795, łącznie zmieniany 1 raz.

daria
Posty: 20
Rejestracja: pn 14 lis 2016, 16:27
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: daria »

Coraz częściej robię zakupy przez Internet, jest po prostu wygodniej i szybciej :D
Afrykańskie Mango - czy naprawdę działa
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat