kupowanie wszystkiego przez internet

Strażak po godzinach

MarcinM1992
Posty: 4
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 31 mar 2015, 15:53
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez interet

Post autor: MarcinM1992 »

Pewnie, że kupuję masę rzeczy przez internet, jeżeli masz zamiar kupić coś od dużego dostawcy, czy zbierającego dobre recenzję od innych internautów to w czym problem?

strazaksam1
Posty: 1
Rejestracja: pt 10 kwie 2015, 22:18
OSP (gm., woj.): Podlaskie Gmina
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez interet

Post autor: strazaksam1 »

ja ze swojej strony moge dodac, ze poprzez internet zazwyczaj kupuje sprzet elektroniczny itp. zastanawialem sie ostatnio na zakup opon przez internet. bawil sie ktos w cos takiego? kolega z pracy polecal mi oponeo jako wyszukiwajke a ja namierzylem sklep z dobrymi przecenami http://www.feuvert.pl/e-sklep/opony.html mial ktos moze do czynienia, jakies opinie czy cus.

kubono
Posty: 3
Rejestracja: sob 11 kwie 2015, 08:22
OSP (gm., woj.): Lodzzzzzzzzzzzzzzz
Kontakt:
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez interet

Post autor: kubono »

Ja bardzo dużo rzeczy kupuję przez internet, ale często tez najpierw sprawdzam sprzęt w sklepie stacjonarnym.

cranberris
Posty: 3
Rejestracja: pt 10 kwie 2015, 18:49
OSP (gm., woj.): Warszawa, mazowieckie
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez interet

Post autor: cranberris »

Jeśli chodzi o sprzet elektroniczny - jestem uprzedzony do kupowania przez internet. Zainim nie 'zmacam' sprzetu,nie zobacze jak wyglada to nie kupie.

kasian85
Posty: 3
Rejestracja: pn 13 kwie 2015, 09:22
OSP (gm., woj.): Ochotnicza Straż Pożarna Rzeczków
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez interet

Post autor: kasian85 »

Wiadomo, ze zakupy przez internet sa wygodne, ale moim zdaniem chyba nie wszystko da sie kupic przez net? Jakoś ciuchy czy buty to moim zdaniem trzeba zmierzyc, bo rozmiar rozmiarowi nierowny... a jak mam sie bawic w przesylki tam i spowrotem to wole isc do sklepu :)

edynka
Posty: 2
Rejestracja: pn 13 kwie 2015, 10:55
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez interet

Post autor: edynka »

teraz wszystko można kupić przez internet, nawet spożywkę, czy farby, wczoraj zamawiałam nawet leżak, warto kupować, ze sprawdzonych źródeł
edynka

sawicka
Posty: 5
Rejestracja: pn 13 kwie 2015, 18:02
OSP (gm., woj.): reszel, warmińsko-mazurskie
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez interet

Post autor: sawicka »

Ja nawet wódkę na wesele przez neta zamawiałam:)

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez interet

Post autor: Mufinka »

Tak jest w końcu zdecydowanie taniej, więc nie ma się co nawet zastanawiać. Ja ostatnimi czasy namiętnie kupuję rzeczy do domu, np. firanki, narzuty czy poduszki dekoracyjne. Meble też kiedyś kupiłam przez internet i byłam nimi zachwycona.

3zuch
Posty: 758
Rejestracja: pn 04 lis 2013, 09:22
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: 3zuch »

Wszystkiego...to przesada, nie da się. Przez internet zakupiłem chemię czyszczącą do auta ze sklepu K2, precyzyjnie mówiąc to K2 Bold do pielęgnacji opon i preparat do felg aluminiowych. Inny zakup to płyta z muzyką weselną dla mojego ojca, bo lubi te klimaty :lol:

marcy
Posty: 830
Rejestracja: pt 19 gru 2014, 10:11
OSP (gm., woj.): województwo lubelskie
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: marcy »

Ja dużo rzeczy zamawiam przez internet. Ostatnio były to atomizery do perfum Mistral-Poland, bo zepsuły mi się w moich buteleczkach.

firerun
Posty: 428
Rejestracja: śr 06 sie 2014, 10:50
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: firerun »

generalnie butów nigdy nie zamawiam przez internet, a z innymi rzeczami róznie bywa:)

bogu87
Posty: 1
Rejestracja: śr 29 kwie 2015, 17:44
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: bogu87 »

Właściwie wszystko rozbija się o ten nieszczęsny brak czasu. Niby wszyscy musimy pracować jak najwięcej, żeby móc spokojnie związać koniec z końcem, a jak przychodzi co do czego to nie mamy czasu na to, żeby żyć, co jest totalnie bez sensu. No, ale jeśli się da przez Internet, to śmiało, kupujcie, tylko zachowajcie ostrożność, bo hakerzy w dzisiejszych czasach nie robią czegoś dla satysfakcji tylko dla pieniędzy i skorzystają z każdej furtki, żeby nas okraść, a zakupy przez Internet są do tego doskonałą okazją, bo żeby móc coś kupić, trzeba najpierw podać numer karty kredytowej, a to wiąże się z ryzykiem kradzieży danych. Ale spokojnie, wystarczy się odpowiednio zabezpieczyć. Co prawda profesjonalny program antywirusowy pozwalający chronić transakcje internetowe do najtańszych nie należy, niemniej jednak warto wydać tych 150-200 złotych, żeby nie stracić całej pensji. Niech Polak będzie w tym przypadku mądry przed szkodą, to nie będzie żadnej szkody. :D
Prywatny detektyw z Poznania.

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: Mufinka »

firerun pisze:generalnie butów nigdy nie zamawiam przez internet, a z innymi rzeczami róznie bywa:)
Ryzykownie jest zamawiać buty w internecie, bo nawet jak długość wkładki będzie się zgadzać to but może być źle wyprofilowany.

kojjjak
Posty: 3
Rejestracja: pn 11 maja 2015, 14:38
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: kojjjak »

junkoss pisze:Ceny odgrywają decydującą rolę, nikt nie chce przepłacać!


Tyle ża akurat podreczniki w tym sklepie co reklamują to czyste przepłacanie. Kiedyś sprawdziłam ich ofertę.

tomaszto
Posty: 1
Rejestracja: czw 14 maja 2015, 00:19
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: tomaszto »

Kupuję żonie czasem jakiś prezent typu koszula nocna czy fikuśne majteczki bo jakoś nie widzę siebie chodzącego po sklepach z bielizną damską :D
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat