kupowanie wszystkiego przez internet

Strażak po godzinach

Mufinka
Posty: 966
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: Mufinka »

Akurat kupowanie narzędzie w internecie jest bardzo sensowne. W końcu masz większy wybór i niższe ceny.

inka28
Posty: 9
Rejestracja: wt 19 kwie 2016, 08:33
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: inka28 »

ja bardzo często kupuję bieliznę przez internet, mam nawet już mój ulubiony sklep internetowy w którym jestem dość stałą klientką, poza tym można natrafić w nim na całkiem atrakcyjne promocje, jak chcesz to wejdź na ich stronę internetową, może coś Ci się spodoba, to link do niej https://missisleepy.pl/pl/p/Biustonosz- ... wel-N/1550, uważam że to bardzo fajny sklep, poza tym mają duży wybór

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: Mufinka »

Ja bieliznę z triumpha kupuję czasami na Złotych Wyprzedażach. Wtedy jest w trochę niższych cenach.

3zuch
Posty: 758
Rejestracja: pn 04 lis 2013, 09:22
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: 3zuch »

Mufinka pisze:Akurat kupowanie narzędzie w internecie jest bardzo sensowne. W końcu masz większy wybór i niższe ceny.
Narzędzia i elementy do remontu kupowałem w e-sklepie domator.net.pl, a zamka listwowego, którego szukałem do naprawy mebli, nie mogłem kupić w tradycyjnym sklepie u mnie w miasteczku. W internecie znalazłem :)

mieis
Posty: 62
Rejestracja: pn 07 mar 2016, 16:32
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: mieis »

Ja bardzo wiele produktów kupuję przez internet. Głównie podpaski, kosmetyki itp. są znacznie tańsze online niż stacjonarnie...

firerun
Posty: 428
Rejestracja: śr 06 sie 2014, 10:50
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: firerun »

Myślę, że to dobry sposób kupowania, ponieważ w ten sposób jesteśmy w stanie mieć większy wybór. Ostatnio szukałem samochód. Myślę,że może pora na zmianę. Może taki ford focus: http://partner-2594.sprzedajemy.pl/ford ... i,37603227 . Co myślcie?

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: Mufinka »

Ja teraz rozglądam się za tym samochodem. Chętnie sprawdzę co tam podrzucasz.

loginka19
Posty: 17
Rejestracja: czw 05 maja 2016, 12:01
OSP (gm., woj.): Straż Pożarna Łódź - Sikawa
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: loginka19 »

Ja kupuję przez interent praktycznie wszystko :)

żywiołka
Posty: 12
Rejestracja: pt 06 maja 2016, 15:26
OSP (gm., woj.): Straż Pożarna Łódź - Sikawa
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: żywiołka »

loginka19 pisze:Ja kupuję przez interent praktycznie wszystko :)
Mam podobnie. :) Wygoda, wygoda i jeszcze raz wygoda!

sonecko
Posty: 19
Rejestracja: pn 09 maja 2016, 13:40
OSP (gm., woj.): Straż Pożarna Łódź - Sikawa
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: sonecko »

Zgadzam się z Wami. Kupowanie przez Internet jest mega wygodne!

rajder
Posty: 4
Rejestracja: śr 20 kwie 2016, 14:13
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: rajder »

Hej ludziska, a co sądzicie o GearBest? Ktoś zna, poleca? ja ostatnio znalazłam takie informacje o gearbest i nie wiem czy to co jest tam napisane jest prawda i mozna im wierzyc? pomoze mi ktos to zweryfikowac? ;p

Nadzieja
Posty: 748
Rejestracja: wt 30 gru 2014, 08:56
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: Nadzieja »

A co to takiego? Może napisz co już udało Ci się ustalić?

adrian34
Posty: 258
Rejestracja: czw 18 gru 2014, 11:55
OSP (gm., woj.): gmina chełm województwo lubelskie
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: adrian34 »

Ja ubrań w sklepach stacjonarnych praktycznie nie kupuje. Po pierwsze nie znosze marnowania czasu w galeriach handlowych....

Po drugie ceny w sklepach internetowych są o wiele korzystniejsze. Możecie sobie zerknąć tutaj:
http://www.megakoszulki.pl/

W sklepie jest spory wybór konkretnych koszulek. Jakiś czas temu zamówiłem dla siebie kilka bo nie mogłm znaleźć wzoru w sklepie stacjonarnym jaki by mnie akurat interesował. Wszystko jest tam dobrej jakości.

Nadzieja
Posty: 748
Rejestracja: wt 30 gru 2014, 08:56
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: Nadzieja »

Mam takie samo podejście. Szkoda mi czasu na chodzenie po sklepach. W sieci mam znacznie większy wybór, niższe ceny i mogę robić zakupy o każdej porze dnia i nocy. Ze sklepów online, które ostatnio odkryłam mogę z pewnością polecić ModBis. Mają wiele ładnych żakietów damskich w większych rozmiarach, a także sukienek, płaszczy i in.

3zuch
Posty: 758
Rejestracja: pn 04 lis 2013, 09:22
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: 3zuch »

Kupowanie wszystkiego to lekka przesada. Prawdą jest, że kupowanie w Polsce mogłoby być na wyższym poziomie, gdyby nie wysokie koszty przesyłki. Na platformach sprzedażowych wystawia się produkt jak najtaniej, a zysk jest w kosztach przesyłki.
Nie mniej jednak internet pomaga w zakupach. Mieszkańcy wsi kupują na Sprzedajemy.pl maszyny rolnicze http://sprzedajemy.pl/rolnictwo/maszyny-rolnicze, płody rolne, zwierzęta.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat