Wymiana walut online?

Strażak po godzinach

Zaqq
Posty: 1
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pt 17 lip 2015, 11:22
Status: Offline

Re: Wymiana walut online?

Post autor: Zaqq »

Ja ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć tyle, że żałuje że tak późno skorzystałem z kantora online (tylko 1,5 roku korzystania). Pożyczkę spłacałem we CHF i przez okres kiedy korzystałem w moim przypadku z internetowegokantora zaoszczędziłem prawie 1000zł.
Dodam iż jest to bardzo bezpieczne bo ja nie miałem ani razu problemu z przesyłaniem i odbieraniem pieniędzy.
Więc zdecydowanie polecam.

karolinem
Posty: 1
Rejestracja: ndz 15 maja 2016, 17:35
Status: Offline

Re: Wymiana walut online?

Post autor: karolinem »

markoxpolo pisze:Witajcie, czy myślicie, że lepiej będzie wymienić waluty w kantorze internetowym czy może wybrać się do tradycyjnego? Jakie jest wasze zdanie? Ostatnio trafiłem na coś takiego: http://www.fuko.pl/finanse/inne-finanse ... walut.html
Ja wymieniałam waluty ostatnio w kantorze internetowym i miło się zaskoczyłam. Myślałam że to skomplikowane i wymiana trwa niewiadomo ile a tu. sama transakcja 15 min i kasa na koncie spowrotem do tego okaało się że moge wpłacić gotówkę w oddziale Raiffeisen Polbank i jak chce wypłacić euronetem. Całekim spoko są te kantory online. Nie wiem czy ktoś wie ale kantory mają otwarte konta w kilku bankach jednocześnie dlatego przed rejestracją warto sprawdzić czy nasz bank jest na liście potem to już leci. Jak była w galerri sprawdziłam kursy z kantorem stacjonarnym. Mega niższe kursy walut :)

Adrian29
Posty: 258
Rejestracja: sob 25 kwie 2015, 20:34
OSP (gm., woj.): Wrocław Wrocław
Status: Offline

Re: Wymiana walut online?

Post autor: Adrian29 »

Moim zdaniem wymiana walut w kantorach online to bez wątpienia lepsze rozwiązanie. Biorąc pod uwagę np. ofertę w ergokantor.pl przede wszystkim mamy tam dostęp do bardzo wielu rodzajów walut. Poza tym przelicznik jest bardzo korzystny i dowolną kwotę możemy wymienić w zasadzie bez wychodzenia w domu. Nie musimy się także obawiać o wysoką prowizję, czy też inne opłaty.

karaiby
Posty: 253
Rejestracja: czw 14 lip 2016, 10:07
Status: Offline

Re: Wymiana walut online?

Post autor: karaiby »

Z tego co wiem, wszystkie kursy walut znajdziesz np. tu - https://www.tms.pl/rynek/kursy-walut
Masz tam notowania światowych kursów wobec złotówki, a wszystko prezentowane jest w czasie rzeczywistym. To też świetna sprawa dla tych, którzy wykorzystują takie ruchy walutowe w strategiach inwestycyjnych.

Olo66
Posty: 2
Rejestracja: ndz 23 paź 2016, 17:05
Kontakt:
Status: Offline

Re: Wymiana walut online?

Post autor: Olo66 »

Alior Bank oferuje kantor online. Skoro to bank to chyba nie ma żadnego ryzyka. Na pewno oferta w kantorach online jest korzystniejsza niż w tradycyjnych.

mazurek
Posty: 1025
Rejestracja: śr 01 lip 2015, 14:14
Status: Offline

Re: Wymiana walut online?

Post autor: mazurek »

Ja bym to robiła przede wszystkim przez bank

falconde
Posty: 128
Rejestracja: sob 08 paź 2016, 23:45
Status: Offline

Re: Wymiana walut online?

Post autor: falconde »

Przez bank jak najbardziej można, tyle że pod kątem opłacalności wygląda to średnio. Ja wolę kantor online, poziom bezpieczeństwa jest taki sam przy znacznie lepszej wycenie i niższej marży.

jjusti18
Posty: 174
Rejestracja: pn 24 kwie 2017, 22:51
OSP (gm., woj.): Ośrodek Straży Pożarnej
Status: Offline

Re: Wymiana walut online?

Post autor: jjusti18 »

hejka a wiecie jak się korzysta z takich kantorów internetowych http://www.komech.pl/wymiana-waluty-w-i ... e-kantoru/ ? Przyznam się, że dla mnie to nowy temat bo dotychczas wymieniałam pieniądze w stacjonarnych kantora. Teraz chciałam wypróbować tą metodę.

falconde
Posty: 128
Rejestracja: sob 08 paź 2016, 23:45
Status: Offline

Re: Wymiana walut online?

Post autor: falconde »

Jako że dla mnie kantor online jest już nowością, sądzę że warto abyś sprawdzila jak to działa i zobaczyła, że zaoszczędzisz i czas i pieniądze. Osobiście też bardzo cenię to, że z e-kantoru mogę sprawnie i często bezpłatnie realizować przelewy.

Wrevris
Posty: 134
Rejestracja: czw 22 wrz 2016, 09:39
Status: Offline

Re: Wymiana walut online?

Post autor: Wrevris »

Polecam sprawdzić tego bloga: http://biurokooperacja.pl/blog/2017/11/ ... ksiegowym/ tutaj znajdziesz dużo ciekawych informacji na temat biznesu, ekonomii itp :) Wymiana walut online według mnie jest dobrym pomysłem.

swag44
Posty: 42
Rejestracja: śr 08 lut 2017, 12:55
Status: Offline

Re: Wymiana walut online?

Post autor: swag44 »

Ze swojej strony mogę polecić świetny kantor online Amronet, który oferuje najlepsze kursy na rynku oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa i wygody. Dzięki temu nie będziemy mieć problemu z obsługą strony, a nasze pieniądze będą w 100% bezpieczne.

falconde
Posty: 128
Rejestracja: sob 08 paź 2016, 23:45
Status: Offline

Re: Wymiana walut online?

Post autor: falconde »

Dobry wybór e-kantoru to tak jak mówisz- bezpieczne i wygodne operacje finansowe, w 100% online, co każdy zabiegany człowiek teraz na pewno doceni:) Komfortu w takich kantorach jest teraz coraz więcej, kantor online z którego sam często korzystam uruchomił nawet wersję mobilną, z telefonu mogę wymienić nawet, sprawnie to działa, przetestowałem niedawno.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat