Gdzie kupić mieszkanie we Wrocławiu?

Strażak po godzinach
Awatar użytkownika

Topic author
Lollak
Posty: 122
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 03 lis 2014, 13:56
OSP (gm., woj.): lublin, ubelskie
Status: Offline

Gdzie kupić mieszkanie we Wrocławiu?

Post autor: Lollak »

Mój kolega poprosił mnie o napisanie tego tematu. Otóż chce kupić mieszkanie we Wrocławiu, ale, że nie zna zbyt dobrze miasta, chciałby prosić o radę, na jakim osiedlu najlepiej czegoś szukać. Chciałby mieszkać niezbyt daleko od centrum, albo żeby był chociaż dobry dojazd i interesują go mieszkania w stanie deweloperskim, 2 pokojowe. Może ktoś z was coś doradzi.
poaposdfsdfasdfa

totak
Posty: 158
Rejestracja: ndz 14 gru 2014, 11:53
OSP (gm., woj.): lubelskie, chełm, chełm
Status: Offline

Re: Gdzie kupić mieszkanie we Wrocławiu?

Post autor: totak »

No dobra ale napisz ile mniej więcej funduszy ma kolega na zakup mieszkania. Bo wiesz. Wrocław do tanich miast nie należy tak więc trzeba liczyć się jednak z pewnym wydatkiem.
Możesz mu pokazać tę stronę:
http://targimieszkaniowe.net/nowe-miesz ... y-wroclaw/
Jest to strona wirtualnych targów nieruchomości. Masz tam zestawienie wszystkich inwestycji jakie powstają. Może warto byłoby poszukać czegoś na Krzykach? Dzielnica nie jest aż tak daleko od centrum a kupisz tam mieszkanie w dobrej cenie.

roman1801
Posty: 2
Rejestracja: czw 08 sty 2015, 18:09
OSP (gm., woj.): dolnośląskie wrocław
Status: Offline

Re: Gdzie kupić mieszkanie we Wrocławiu?

Post autor: roman1801 »

pewnie im bliżej centrum tym łatwiej później wynająć - wg mnie konieczne jest pieszy dystans do tramwaju

marcy
Posty: 830
Rejestracja: pt 19 gru 2014, 10:11
OSP (gm., woj.): województwo lubelskie
Status: Offline

Re: Gdzie kupić mieszkanie we Wrocławiu?

Post autor: marcy »

Dokładnie, byle była dobra komunikacja.

Donwasyl
Posty: 2
Rejestracja: czw 15 sty 2015, 11:39
Lokalizacja: Niepołomice
Kontakt:
Status: Offline

Re: Gdzie kupić mieszkanie we Wrocławiu?

Post autor: Donwasyl »

Gdzie kupić mieszkanie we Wrocławiu? Wg mnie nigdzie. Ceny są zabójcze. Chyba że lubicie nieustanny tłok. Lepiej kupić mieszkanie w pobliskim mieście jak np. Oława, Jelcz Laskowice, Oleśnica, itp. Pod Wrocławiem ceny są dużo tańsze, a czas do jazdu do centrum jest identyczny jakbyście mieszkali na obrzeżach Wrocławia.

-------------------------------------------------------------
Retusz fotografii
Ostatnio zmieniony śr 04 lut 2015, 09:07 przez Donwasyl, łącznie zmieniany 1 raz.

piksel
Posty: 3
Rejestracja: pn 19 sty 2015, 20:50
Status: Offline

Re: Gdzie kupić mieszkanie we Wrocławiu?

Post autor: piksel »

Hm zalezy czy chcesz skupic sie na jakims zupelnie nowym budownictwie to wtedy pewnie jakies obrzeża. Czy w centrum ale bardziej blok/kamienica?

Wielgus
Posty: 2
Rejestracja: śr 17 lut 2016, 11:01
OSP (gm., woj.): Ochotnicza Straż Pożarna we Wrocławiu
Status: Offline

Re: Gdzie kupić mieszkanie we Wrocławiu?

Post autor: Wielgus »

Mieszkania rynek pierwotny wrocław to jest to. Ja nie wyobrażam sobie mieszkać w cudzym mieszkaniu, z jego ukrytymi wadami. A tak nowe, sam wykańczam jak chcę i nie przejmuję się ciągnącym w nieskończoność remontem.

zuziolek
Posty: 22
Rejestracja: śr 27 sty 2016, 11:12
Status: Offline

Re: Gdzie kupić mieszkanie we Wrocławiu?

Post autor: zuziolek »

Te nowe inwestycje w mieście są bardzo interesujące. Mogłabym tam od zaraz zamieszkać, ale no ceny są już różne. W oko wpadło mi rozwiązanie http://toscom.pl Zapowiada się ciekawe miejsce i do tego wszędzie będzie blisko. W zasadzie, to ja nie mam się do czego doczepić. Jak kogoś stać, to nie powinien się nawet za długo zastanawiać. Lokalizacja idealna.

dunlopix
Posty: 5
Rejestracja: czw 21 kwie 2016, 20:38
Kontakt:
Status: Offline

Re: Gdzie kupić mieszkanie we Wrocławiu?

Post autor: dunlopix »

Mieszkania na Krzykach – wciąż najbardziej pożądane

Krzyki podobają się klientom ze względu na dużą ilość zieleni, bardzo dobrą komunikację z centrum miasta oraz na kameralną zabudowę i dużą ilość nowych inwestycji deweloperskich. Wybierane są zarówno przez rodziny z dziećmi oraz przez osoby indywidualne. Dodatkowym atutem jest bliska obecność wyższych uczelni: Uniwersytetu Ekonomicznego, Uniwersytetu Medycznego oraz Wyższej Szkoły Bankowej. Wśród kupujących mieszkania dla siebie i pod wynajem szczególnym zainteresowaniem cieszą się okręgi: Borek oraz Gaj. Plusem dzielnicy są również dwa spore parki (Skowroni i Południowy) pozwalające aktywnie spędzać czas.

loginka19
Posty: 17
Rejestracja: czw 05 maja 2016, 12:01
OSP (gm., woj.): Straż Pożarna Łódź - Sikawa
Status: Offline

Re: Gdzie kupić mieszkanie we Wrocławiu?

Post autor: loginka19 »

marcy pisze:Dokładnie, byle była dobra komunikacja.
Zgadzam się.

Jupinella
Posty: 6
Rejestracja: śr 14 paź 2015, 14:21
OSP (gm., woj.): Rakszawa, podkarpackie
Status: Offline

Re: Gdzie kupić mieszkanie we Wrocławiu?

Post autor: Jupinella »

Najlepiej nie we Wrocławiu a pod samym Wrocławiem, np. w Smolcu. Dojazd świetny, w 15 minut pociągiem można być w centrum. Można się przekonać wynajmując na próbę mieszkanko: mieszkanie do wynajęcia wrocław smolec

republikawnetrz
Posty: 1
Rejestracja: śr 31 sie 2016, 16:25
Status: Offline

Re: Gdzie kupić mieszkanie we Wrocławiu?

Post autor: republikawnetrz »

Dzień dobry,
Polecamy mieszkania Republiki Wnętrz we Wrocławiu. Posiadamy dwa osiedla w świetnych lokalizacjach. Na Krzykach - Cafe Południe oraz osiedle na Swojczycach - Osiedle Przystań. Pozdrawiamy serdecznie!

mazurek
Posty: 1025
Rejestracja: śr 01 lip 2015, 14:14
Status: Offline

Re: Gdzie kupić mieszkanie we Wrocławiu?

Post autor: mazurek »

Teraz we Wrocławiu powstaje wiele nowych osiedli mieszkaniowych, zarówno na Krzykach jak i w innych dzielnicach, także w centrum. Można nawet o tym poczytać: http://poradnikowy.net/gdzie-kupic-nowe ... wroclawia/. Wybór jest naprawdę duży, a samo miasto buduje się bardzo prężnie.
Awatar użytkownika

lamb77
Posty: 5
Rejestracja: czw 15 gru 2016, 21:32
Status: Offline

Re: Gdzie kupić mieszkanie we Wrocławiu?

Post autor: lamb77 »

A czy jakieś dobre i sprawdzone biuro nieruchomości w Zabrzu znacie? Ja się właśnie zastanawiam czy np. to jest ok http://nieruchomosci-zabrze.pl/
Prawdziwi przyjaciele. Kto by pomyslał, ze znajdę ich w piekle.

Wojtek2
Posty: 44
Rejestracja: czw 29 gru 2016, 21:10
OSP (gm., woj.): Radomin, kujawsko-pomorskie
Status: Offline

Re: Gdzie kupić mieszkanie we Wrocławiu?

Post autor: Wojtek2 »

Tak jak ktoś napisał, mieszkania we Wrocławiu do najtańszych nie należą. Dlatego jak ktoś się już zdecyduje, to żeby niedopłacać dodatkowo na nieprzewidziane remonty i przeróbki lepiej zabrać na odbiór kogoś, kto się dobrze zna na instalacjach. Ja mogę polecić firmęhttp://www.wroclaw.przeglady-budowlane24.pl/ . Solidnie i z doświadczeniem.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat