Strona 1 z 1

Wymiana Partnerska

: pt 08 lip 2005, 21:25
autor: luqas
Witam Serdecznie!
Poszukuje Jakich kolwiek wiadomości dotyczących Wymiany partnerskiej pomiędzy jednostkami OSP z Kraju i Zagranicy. Chodzi mi tu o jakies materiały dotyczące takiej wymiany tj: Czy można uzyskać na ten cel jakieś srodki (skąd) finansowe, Czy wogóle w Związku istnieje takie pojącie jak Wymiana Partnerska jak tak to na czym polega? Czy OSP moze prowadzić taką wymiane i na jakich zasadach? Moja jednostka chętni zaprzyjazni się z Jednostką OSP z Kraju i także z zagranicy, która jest chętna do wspólnej wymiany doświadczenia. Jesli ktoś by był chętny to prosze o kontakt:)

: czw 14 lip 2005, 08:59
autor: joanna.j
Witam

Na stronie Związku istnieje zakładka - Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży, w której możesz dowiedzieć się o wielu fundacjach i organizacjach, które zajmują się takiego rodzaju działalnością o którą pytasz. Dowiesz się również o możliwościach finansowania takiej współpracy.

Powodzenia

: czw 14 lip 2005, 14:44
autor: piotrkruk
a czy na linii Polska - Austria lub Polska Czechy da się coś zrobic w tym kierunku.
Czy tylko z Niemcami, bo ZG ma podpisaną umowe partnerską??????

: czw 14 lip 2005, 16:50
autor: joanna.j
Witam

W zakładce, o której wspomniałam umieszczone są linki do organizacji, które wspierają kontakty międzynarodowe. Zarząd Główny jest jednostką centralną PNWM-u, ale dlaczego opierać się tylko na ZG (?), jeżeli ktoś chce coś zrobić to trzeba trochę poszukać samemu i zadziałać.

Podane są w "Przydatnych linkach" linki do paru organizacji strażackich w Europie, Program Młodzież zajmuje się wymianą wielostronną, można stworzyć wymianę nawet kilku partnerów. To wszystko jest podane. Wystarczy poczytać i zanleźć coś interesującego dla siebie.

Pozdrawiam

Re: Wymiana Partnerska

: sob 19 kwie 2014, 19:37
autor: mlody93
Witam. Czy ktoś może posiada adres strony , gdzie łopatologicznie jest opisane krok po kroku wszystko odnośnie nawiązania współpracy z jednostką z Niemiec ? Chciałbym, nawiązać współprace w zakresie szkoleń wspólnych, korespondencji i pozyskać sprzęt wycofywany przez nich. Proszę info na priv. Musze uruchomić jednostkę, która jest 50 lat za murzynami.

Re: Wymiana Partnerska

: pn 13 paź 2014, 08:58
autor: smw
Także proszę o przejrzystą stronę odnośnie wymiany. Jestem zielony w tym temacie.

urządzenia wielofunkcyjne

: śr 07 sty 2015, 16:30
autor: vinacharles
T., polegających na przejeżdżaniu tym trokiem gruntu aż do kosztowny społecznej (w środku wiedzą zaś zgodą S. T.), jak samorzutnego współposiadania niebieżącego sznura podkładu w ogarnianiu art. 336 k.c. przewodzącego do zasiedzenia przez W. T. wkładu 1/2 części w nieomal cechy tej racji. W świetle wskazań prawdziwych władztwo T. natomiast W. T. nad scharakteryzowanym paskiem podkładu adwokat lodz zachowek ściągałoby się do przejazdu nim aż do szosy. W celu przyswajania samorzutnego poosiadania własności niepotrzebne jest praktykowanie akcji rzeczywistych oznaczających na osobny, faktyczny tudzież oddzielny odkąd oskomy odrębnej postaci stan kapitanowania ajencją. Niedowolnego dyspozycje władającego winniście wobec tego nadawać się nieautorską treścią komendom właściciela.

Re: Wymiana Partnerska

: wt 10 paź 2017, 12:22
autor: Wrevris
też byłem na takiej wymianie w ramach współpracy międzynarodowej, dużo czytałem też Polskich blogów https://aqrat.pl/blog/polska-grafika/ bo niestety nie miałem za dużo Polaków i nie było z kim porozmawiać.