Strona 1 z 1

Badania w PSP

: pn 15 cze 2009, 15:18
autor: katopo
witam chcę kandydować do służby w PSP i są tam robione badania lekarskie. może ktoś kto był na takich badaniach wie co badają i mógł by się podzielić wiedzą. Czy chodzi się po specjalistach tak jak w przypadku badań do wojska czy powiedzmy badania lekarskie i odwiedzamy jednego lekarza "od wszystkiego"

Re: Badania w PSP

: wt 16 cze 2009, 18:59
autor: scofieldowski
katopo pisze:witam chcę kandydować do służby w PSP i są tam robione badania lekarskie. może ktoś kto był na takich badaniach wie co badają i mógł by się podzielić wiedzą. Czy chodzi się po specjalistach tak jak w przypadku badań do wojska czy powiedzmy badania lekarskie i odwiedzamy jednego lekarza "od wszystkiego"

to zalezy raczej od jednostki i stanowiska na jakie sie ubiegasz

Re: Badania w PSP

: ndz 28 cze 2009, 16:49
autor: misiu8514
Do przystąpienia do testów sprawniościowych wymagane jest zaświadczenie od lekarza POZ iż jeseś zdrowy i mozesz brać udział w testach. A badania jak już uda Ci się dostać to: psycholog, ortopeda,laryngolog,neurolog, laboratorium, dermatolog, okulista, stomatolog,EKG, spirometria :D ,kardiolog,chirurg,psychiatra,ogólny, i jak jestes kobieta to ginekolog :P. badaja z gory na dol

Re: Badania w PSP

: śr 19 sie 2015, 02:21
autor: vuodek
Czy ta informacja pochodzi z wiarygodnego źródła???

Re: Badania w PSP

: śr 19 sie 2015, 12:53
autor: misiu8514
Sam przechodziłem wszystkich( oprócz ginekologa oczywiście :D ) ale jak pisałem najpierw POZ i dopiero po zdaniu i przejściu sita dalej lekarze( najpierw psycholog-potrafi oblać) i po zaświadczeniu od niego że ok,robisz dalej wszystkich lekarzy w/w.