Badania w PSP

Nurtujące kwestie na temat szkoleń i doskonalenia umiejętności pożarniczych.
Awatar użytkownika

Topic author
katopo
Posty: 279
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 13 kwie 2009, 14:29
OSP (gm., woj.): Kopojno (gm. Zagórów, woj. Wielkopolskie)
Kontakt:
Status: Offline

Badania w PSP

Post autor: katopo »

witam chcę kandydować do służby w PSP i są tam robione badania lekarskie. może ktoś kto był na takich badaniach wie co badają i mógł by się podzielić wiedzą. Czy chodzi się po specjalistach tak jak w przypadku badań do wojska czy powiedzmy badania lekarskie i odwiedzamy jednego lekarza "od wszystkiego"
Awatar użytkownika

scofieldowski
Posty: 20
Rejestracja: pt 02 maja 2008, 16:55
Lokalizacja: Majdan Ruszowski / Zamość / Warszawa
Kontakt:
Status: Offline

Re: Badania w PSP

Post autor: scofieldowski »

katopo pisze:witam chcę kandydować do służby w PSP i są tam robione badania lekarskie. może ktoś kto był na takich badaniach wie co badają i mógł by się podzielić wiedzą. Czy chodzi się po specjalistach tak jak w przypadku badań do wojska czy powiedzmy badania lekarskie i odwiedzamy jednego lekarza "od wszystkiego"

to zalezy raczej od jednostki i stanowiska na jakie sie ubiegasz
Obrazek
Awatar użytkownika

misiu8514
Posty: 138
Rejestracja: ndz 28 cze 2009, 16:43
Status: Offline

Re: Badania w PSP

Post autor: misiu8514 »

Do przystąpienia do testów sprawniościowych wymagane jest zaświadczenie od lekarza POZ iż jeseś zdrowy i mozesz brać udział w testach. A badania jak już uda Ci się dostać to: psycholog, ortopeda,laryngolog,neurolog, laboratorium, dermatolog, okulista, stomatolog,EKG, spirometria :D ,kardiolog,chirurg,psychiatra,ogólny, i jak jestes kobieta to ginekolog :P. badaja z gory na dol

vuodek
Posty: 3
Rejestracja: wt 18 sie 2015, 16:04
Status: Offline

Re: Badania w PSP

Post autor: vuodek »

Czy ta informacja pochodzi z wiarygodnego źródła???
Awatar użytkownika

misiu8514
Posty: 138
Rejestracja: ndz 28 cze 2009, 16:43
Status: Offline

Re: Badania w PSP

Post autor: misiu8514 »

Sam przechodziłem wszystkich( oprócz ginekologa oczywiście :D ) ale jak pisałem najpierw POZ i dopiero po zdaniu i przejściu sita dalej lekarze( najpierw psycholog-potrafi oblać) i po zaświadczeniu od niego że ok,robisz dalej wszystkich lekarzy w/w.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat