SZKOLENIE NA STRAŻAKA OSP

Nurtujące kwestie na temat szkoleń i doskonalenia umiejętności pożarniczych.

Topic author
konrad1166
Posty: 1
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 07 cze 2010, 15:47
OSP (gm., woj.): OSP WIERZCHOSŁAWICE woj.MAŁOPOLSKA
Status: Offline

SZKOLENIE NA STRAŻAKA OSP

Post autor: konrad1166 »

witam ja chcialem sie spytac jak to jest z szkoleniem na strażaka osp a mianowicie chce sie dowiedziec kiedy sie kiedy takie szkolenie sie odbywa i gdzie i czy trudno go zdać pozdrawiam
Awatar użytkownika

kamil237
Posty: 472
Rejestracja: pn 06 lip 2009, 21:30
Status: Offline

Re: SZKOLENIE NA STRAŻAKA OSP

Post autor: kamil237 »

Kolego, szkolenia wszędzie odbywają się w różnych odstępach czasowych więc konkretnie nikt Ci tego nie powie, wszystko zależy od PSP. Co do samej zasady organizowania szkoleń przeczytaj to: http://www.zosprp.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=2508
Było jeszcze o tym na forum ale teraz nie mogę znaleźć... Poszukaj.
Powiem Ci, że jeżeli jesteś nowy w jednostce to ze szkoleniem nie będzie tak łatwo no ale trzeba być cierpliwym.
Syrena wyje a ja jeszcze tutaj?!

nico
Posty: 49
Rejestracja: pt 03 lip 2009, 12:18
Status: Offline

Re: SZKOLENIE NA STRAŻAKA OSP

Post autor: nico »

Niekoniecznie ciężko o szkolenie ja miałem bez problemu będąc w OSP jakiś miesiąc ;-) Dwóch kolegów zapisało się na samym początku szkolenia i również bez problemu ich podpięli pod szkolenie. Zależy od OSP. O daty szkoleń zapytać musisz ośrodek szkoleniowy przy KPPSP ale naczelnik powinien cię poinformować kiedy i gdzie będzie odbywać się szkolenie. Jak będziesz chodził na zajęcia to spokojnie zdasz kurs podstawowy, gorzej jest z późniejszymi szkoleniami.
Awatar użytkownika

kamil237
Posty: 472
Rejestracja: pn 06 lip 2009, 21:30
Status: Offline

Re: SZKOLENIE NA STRAŻAKA OSP

Post autor: kamil237 »

Widzisz kolego miałeś to szczęście, że zapisałeś się do OSP tuż przed planowanym rozpoczęciem szkolenia tak samo Twoi koledzy o których wspominasz. A co by było gdybyś zapisał się np. miesiąc albo dwa po szkoleniu?? Ile musiał byś czekać na następne? Bo nie uwierzę, że PSP zorganizowała by 2 takie same szkolenia dla tej samej jednostki w tak krótkim okresie czasu. Też musiał byś troszkę poczekać... Ja sam czekałem :)
Syrena wyje a ja jeszcze tutaj?!
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat