ośrodek szkol. Pruszcz Gd.

Nurtujące kwestie na temat szkoleń i doskonalenia umiejętności pożarniczych.

Topic author
ognik
Posty: 29
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 06 sie 2003, 22:41
Lokalizacja: Pu³tusk
Status: Offline

ośrodek szkol. Pruszcz Gd.

Post autor: ognik »

Witam druhów. Zanim pojedziecie na recertyfikację do Pruszcza Gd. zastanówcie się dobrze. Ich reklama to
"u nas jest bardzo dobra zdawalność bo wynosi 50%"
I faktycznie tak jest. Niestety testy trzeba wykuć na pamięć inaczej się nie zda. To moja trzecia recertyfikacja, nigdy nie miałem problemów, a tu będzie poprawka, ale na pewno nie w Pruszczu. Nie polecam tego miejsca. Dwa razy jeździłem do Kir, tam też trzeba było się wykazać wiedzą, ale zdawalność była wysoka. Ośrodek w Pruszczu Gd. chyba trochę przesadził. Nie polecam tego miejsca.

fajerman-1
Posty: 193
Rejestracja: ndz 30 kwie 2006, 11:15
Status: Offline

Re: ośrodek szkol. Pruszcz Gd.

Post autor: fajerman-1 »

Zgadzam sie Ośrodek w Pruszczu to porażką koordynator czlowiek przed potopowy nie dajacy sie reformowac zero prawidłowego podejscia brak zrozumienia i słowem zenujacy człek
W testach kilkanascie błednych odpowiedzi lecz ten Pan oznajmił ze jego interesuja dziurki w szablonie!!
NIE POLECAM TEGO OSRODKA
zdawalnosc w granicy 25%

Janosik65
Posty: 8
Rejestracja: czw 29 gru 2011, 16:31
Status: Offline

Re: ośrodek szkol. Pruszcz Gd.

Post autor: Janosik65 »

A ja miałem możliwość wziąć udział w szkoleniu w tym ośrodku. Przedstawię wam swoją opinię. Ogólnie warunki mieszkaniowe bardzo dobre, posiłki trochę słonawe ale to szczegół. Najbardziej koli w oczy wyposażenie: aż 1 sala wykładowa, 1 manekin osoby dorosłej, 1 dziecka, niepełna torba R1, 1 deska co dla 34 osób o wiele za mało. Co do testów to akurat wykładowcy którymi byli strażacy z PSP Starogard Szczeciński śmiali się i rozkładali ręce. Nie oni pisali te testy ale znają błędy. Nic na to nie poradzą. Jednak młoda ekipa dydaktyczna doskonale nas przygotowała i wszyscy zdali! Nie wiem jak to wyglądało za waszych czasów kilka lat wstecz ale teraz gdyby nie braki w wyposażeniu to rewelacja jak dla mnie.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat