Pogadanka w szkole podstawowej.

Nurtujące kwestie na temat szkoleń i doskonalenia umiejętności pożarniczych.

szyszkarz
Posty: 4
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 07 paź 2013, 01:35
OSP (gm., woj.): Zator, woj, małopolskie
Status: Offline

Re: Pogadanka w szkole podstawowej.

Post autor: szyszkarz »

Ee, no to chyba jest jasne?...
My też mieliśmy pogadanki, jeszcze kończymy z paroma klasami. My na koniec robimy jeszcze taki mini-konkurs wiedzy pożarniczej i p/poż, dzieciaki się cieszą, jak zgadną coś - oczywiście konkurs przez podnoszenie rąk. ;-) Zwycięzca może się przejechać naszym samochodem :)

mateo2
Posty: 6
Rejestracja: wt 08 paź 2013, 03:24
OSP (gm., woj.): Oleśnica, woj. małopolskie
Status: Offline

Re: Pogadanka w szkole podstawowej.

Post autor: mateo2 »

O, widzę, że koledzy też robią pogadanki :)
My mamy teraz w październiku, u nas też panowie policjanci mieli pierwszeństwo ;-) Ale to nawet dobrze, bo widzę tu fajne scenariusze, pozwolicie, że wykorzystam.

Albertmut
Posty: 30
Rejestracja: czw 22 sty 2015, 16:13
Lokalizacja: Polska
Kontakt:
Status: Offline

Pogadanka w szkole podstawowej

Post autor: Albertmut »

no właśnie, najgorsze jest to, że nasze dziecko które w domu nie słyszy takich słów może zacząć przeklinać przez rodziców, którzy to robią w domu i przez to ich dzieci klną w szkole... Z chęcią bym sobie porozmawiała z takimi rodzicami

----------------------------------------
moja strona oraz blog z księgowości i doradztwa podatkowego
http://www.wksiegowy.pl/blog/

westwest1
Posty: 3
Rejestracja: pn 09 mar 2015, 00:11
Status: Offline

Re: Pogadanka w szkole podstawowej.

Post autor: westwest1 »

Ja ostatnio prowadziłem pogadankę w podstawówce. To moje pierwsze wystąpienie i troche się stresowałem, ale nie było czym ;)

firerun
Posty: 428
Rejestracja: śr 06 sie 2014, 10:50
Status: Offline

Re: Pogadanka w szkole podstawowej.

Post autor: firerun »

W czasie takiej poganki jeden z rodziców zwrócił uwagę na to, że moje dziecko jest trochę nadpobudliwe. Trochę mnie to zdenerwowało i poczułem się urażony, jednak po głębszym namyślę postanowiłem zwrócić się pomoc w leczeniu adhd do Moxo. Wszystko się potwierdziło, jednak terapia przynosi rezultaty:)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat