STRAŻACKI ZLOT

Organizowane uroczystości i wydarzenia o charakterze pożarniczym lub dla strażaków. W tym dziale możecie pochwalić się również stronami swoich jednostek.

kronikarz
Posty: 244
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: ndz 23 sie 2009, 12:08
Status: Offline

Re: STRAŻACKI ZLOT

Post autor: kronikarz »

W organizacji Strażackiego Zlotu największy wkład mieli z tego co było widać (zabezpieczenie, organizacja stanowisk, rejestracja jednostek) ZW w Katowicach. Myślę że warto napisać na ich adres i ZG w Warszawie swoje spostrzeżenia i propozycje do następnego zlotu. Może będzie zorganizowany za rok ale jak na razie chyba robią podsumowanie minionego. Ten kto był widział jaki wkład pracy należało włożyć aby ta impreza wyglądała jak wyglądała. Jak na pierwszą organizację tak dużej imprezy to gratuluję organizatorom operatywności.
Awatar użytkownika

hawkeye
Posty: 12
Rejestracja: śr 19 maja 2010, 13:26
OSP (gm., woj.): Słopnice Dolne, Małopolska
Lokalizacja: Słopnice, Limanowa
Status: Offline

Re: STRAŻACKI ZLOT

Post autor: hawkeye »

bardzo zaluje ze nie bylem, na temat jakosci imprezy mozna miec rozeznanie juz po obejrzeniu galerii. mam nadzieje ze w przylym roku impreza dojdzie do skutku, na pewno jej nie opuszcze
Nie wierze w ateizm

Rafaix
Posty: 44
Rejestracja: sob 12 lut 2011, 20:19
Lokalizacja: Rudno
Status: Offline

Re: STRAŻACKI ZLOT

Post autor: Rafaix »

Heja :D Wybiera sie ktoś z woj. pomorskiego na targi Edura :?:

Okular
Posty: 10
Rejestracja: pn 21 paź 2013, 08:15
OSP (gm., woj.): 877454536598978787167
Kontakt:
Status: Offline

Re: STRAŻACKI ZLOT

Post autor: Okular »

Impreza była przednia :D Bawiłem się naprawde wybitnie :D

majestatyczny
Posty: 3
Rejestracja: pn 21 paź 2013, 20:41
Status: Offline

Re: STRAŻACKI ZLOT

Post autor: majestatyczny »

Z przyjemnością się pojawię, pozdrawiam :)

Albertmut
Posty: 30
Rejestracja: czw 22 sty 2015, 16:13
Lokalizacja: Polska
Kontakt:
Status: Offline

STRAŻACKI ZLOT

Post autor: Albertmut »

Witam.Panowie z Okręgówek mam takie pytanko : Samochód strażacki DMC 12 ton - wysuwana drabina 30 metrów. Klub Miło¶ników Starych Aut chce ten pojazd zarejestrowac jako zabytek,moje pytanie, czy jest potrzebny dozór techniczny na owa drabine w samochodzie zabytkowym ? pozdrawiam
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat