OSP Komańcza

Organizowane uroczystości i wydarzenia o charakterze pożarniczym lub dla strażaków. W tym dziale możecie pochwalić się również stronami swoich jednostek.

DanielOSP
Posty: 255
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 23 lis 2011, 20:03
OSP (gm., woj.): warmińsko-mazurskie
Status: Offline

Re: OSP Komańcza

Post autor: DanielOSP »

Stronka prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Dobrze by było dodać jeszcze artykuł o sprzęcie jaki posiadacie.

Topic author
Konrado
Posty: 101
Rejestracja: sob 05 lis 2011, 00:21
Status: Offline

Re: OSP Komańcza

Post autor: Konrado »

Ok. Dział Wyposażenie jednostki został utworzony. :) Teraz tylko go uzupełnić, ale to już kwestia kilku najbliższych dni. :)

Topic author
Konrado
Posty: 101
Rejestracja: sob 05 lis 2011, 00:21
Status: Offline

Re: OSP Komańcza

Post autor: Konrado »

Witam jeszcze raz...
Ostatnimi dniami ostro pracowałem nad unowocześnieniem stronki i efekty myślę, że są widoczne.

W newsie jest wszystko opisane: http://www.ospkomancza.pl/aktualnosci/a ... wideo.html

Dodana została galeria wideo, do której czytelnicy mogą dodawać filmy, oczywiście wcześniej muszą zostać zaakceptowane przez administratora / moderatora strony.

Co Wy myślicie o takich "gadżetach" na stronie?

Topic author
Konrado
Posty: 101
Rejestracja: sob 05 lis 2011, 00:21
Status: Offline

Re: OSP Komańcza

Post autor: Konrado »

Mam pytanie do Was.
Ostatnio przejrzałem sporo stron związanych z osp. Natrafiłem na jedną, gdzie moją uwagę zwrócił komunikat:
DOSTĘP TYLKO DLA ZALOGOWANYCH.

Od dnia dzisiejszego, większość opcji, dokumentów itp. Będą dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Ponieważ wielu użytkowników zaprzestało logowanie się na stronę, co obniżyło oglądalność strony i udziały np. w ankiecie.
Co Wy sądzicie o takim "sztucznym podbijaniu" odwiedzin?
Ja uważam, że jako strona osp, czyli organizacji społecznej, kierującej się mottem: "Bogu na chwałę, ludziom na ratunek", powinna być ogólnie dostępna bez zbędnych interakcji. A fakt, że obniżyło to oglądanie strony to nie wina czytelników, tylko informacji pojawiających się w serwisie. Szczerze, jako właściciel takiej strony niefajnie czułbym się blokując dostęp do podstron wiedząc, że nie mają do nich dostępu także wyszukiwarki... a to one wpływają na pozycję strony, a nie ilość zarejestrowanych kont użytkowników.

Pozdrawiam, oraz czekam na Wasze zdanie...
Konrado

DanielOSP
Posty: 255
Rejestracja: śr 23 lis 2011, 20:03
OSP (gm., woj.): warmińsko-mazurskie
Status: Offline

Re: OSP Komańcza

Post autor: DanielOSP »

Konrado, podzielam twoją opinię. takie dzialania dodatkowo mogą jeszcze bardziej obniżyć liczbę wejść na stronę, zniechęcić ludzi. ja bym tak nie robił, ale ilu administratorów tyle podejść do prowadzenia strony i każdy robi to co uważa za słuszne

gizik
Posty: 58
Rejestracja: sob 24 lis 2012, 17:24
OSP (gm., woj.): Ciechanów, mazowieckie
Status: Offline

Re: OSP Komańcza

Post autor: gizik »

Świetny projekt.... widać ile włożyłeś pracy!
dieta na mase
Zaczynając zabawę na siłowni nie mamy problemów ze zwiększeniem masy mięśniowej. Oczywiście to w jakim tempie twoja masa mięśniowa będzie rosła zależało takich jak odpowiednia dieta na mase, trening na masę czy odpowiednia suplementacja.

gizik
Posty: 58
Rejestracja: sob 24 lis 2012, 17:24
OSP (gm., woj.): Ciechanów, mazowieckie
Status: Offline

Re: OSP Komańcza

Post autor: gizik »

dobre tło!
trening na masę
Zaczynając zabawę na siłowni nie mamy problemów ze zwiększeniem masy mięśniowej. Oczywiście to w jakim tempie twoja masa mięśniowa będzie rosła zależało takich jak odpowiednia dieta na mase, trening na masę czy odpowiednia suplementacja.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat