Strona OSP Bębło

Organizowane uroczystości i wydarzenia o charakterze pożarniczym lub dla strażaków. W tym dziale możecie pochwalić się również stronami swoich jednostek.

Topic author
DanielJ
Posty: 5
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pt 23 mar 2012, 20:08
OSP (gm., woj.): Bębło, Małopolskie
Status: Offline

Strona OSP Bębło

Post autor: DanielJ »

Witam.
Serdecznie zapraszamy na stronę internetową naszej jednostki - http://www.beblo.osp.org.pl.
Czekam na wszelkie pozytywne komentarze jak i na krytykę dzięki której będę mógł usprawnić działanie, wygląd, oraz informację zawarte na stronie.

Pozdrawiam.
Daniel Janus.
OSP Bębło.
Awatar użytkownika

seligow
Posty: 679
Rejestracja: pn 15 mar 2010, 13:31
OSP (gm., woj.): Seligów woj.Łódzkie
Lokalizacja: Łowicz
Kontakt:
Status: Offline

Re: Strona OSP Bębło

Post autor: seligow »

Fajnie zrobione, przede wszystkim czytelnie. Dobrze dobrane kolory ( bardzo popularne jest łączenie na siłę czarnego i czerwonego co bardzo męczy oko, a u Was bardzo dobrze - biel z czerwienią). Fajne zdjęcia w nagłówku.
Jakbym miał się do czegoś doczepić to może zakładka Nabór: Ten kask wklejony w paincie... weź go trochę obrób, chociaż "paluszkiem" w GIMP-ie i będzie git. Aaa i usuń te "odrywanki" na dole, bo z monitora to nikt sobie nie urwie :)

Generalnie 5+/6 jedna z lepszych jakie widziałem. Sam ją robiłeś? Jeżeli tak to w czym, jeśli to nie tajemnica :?: :)
Starszy sikawkowy

Topic author
DanielJ
Posty: 5
Rejestracja: pt 23 mar 2012, 20:08
OSP (gm., woj.): Bębło, Małopolskie
Status: Offline

Re: Strona OSP Bębło

Post autor: DanielJ »

Dzięki za opinie.
Kask właśnie robiłem w photoshopie ale nie jestem bardzo dobrze obeznany i zrobiłem na tyle na ile mogłem, ale spróbuję jeszcze poprawić.
Te odrywanki na dole były robione, dlatego że to drukowaliśmy i wieszaliśmy w szkole, faktycznie do strony to jest niepotrzebne i mogę to usunąć :D
Oczywiście, że nie jest tajemnicą jak strona została zrobiona. Wszystko bazuje na Joomla! 1.5, wgrany szablon nie pamiętam już jaki ale było dużo dostosowywania pod nasze potrzeby.
Joomla! jest banalna w obsłudze i jeżeli choć trochę zna się na html to nie ma problemu później z obróbką szablonu i zoptymalizowaniem strony. :)

Pozdrawiam :)

osp-zbludowice
Posty: 15
Rejestracja: czw 29 mar 2012, 14:37
OSP (gm., woj.): busko zdroj swietokrzyskie
Kontakt:
Status: Offline

Re: Strona OSP Bębło

Post autor: osp-zbludowice »

witaj a nie mialeś problemow z rozszerzeniami w joomla?

kulek44
Posty: 71
Rejestracja: pt 07 maja 2010, 18:38
OSP (gm., woj.): Golczewo,zachpom
Status: Offline

Re: Strona OSP Bębło

Post autor: kulek44 »

Czy mógłby mi druh wytłumaczyć sposób zrobienia slide show w joomli w headerze? Chodzi o ów zmiany zdjeć na górze w htmlu i css. Z góry bardzo dziękuje proszę o odpowiedź na maila mirage_19@o2.pl
www.golczewo.osp.org.pl "Bo życie poświęcone innym jest warte przeżycia"- Admin Serwisu OSP Golczewo

Topic author
DanielJ
Posty: 5
Rejestracja: pt 23 mar 2012, 20:08
OSP (gm., woj.): Bębło, Małopolskie
Status: Offline

Re: Strona OSP Bębło

Post autor: DanielJ »

Z rozszerzeniami problemy na pewno jakieś miałem (stronę robię już od jakiegoś czasu, tylko długo nie była aktualizowana), teraz nie pamiętam jakie. Zazwyczaj wystarczy przekopać się przez pliki css i html coś podmienić, coś zmienić i wszystko śmiga :)

kulek44
Posty: 71
Rejestracja: pt 07 maja 2010, 18:38
OSP (gm., woj.): Golczewo,zachpom
Status: Offline

Re: Strona OSP Bębło

Post autor: kulek44 »

Właśnie problem polega na tym jak mam USer 3 to nie moge zmienić jego lokalizacji na Header zeby był u góry chciałbym podobnie jak wy mieć slideshow na górze
www.golczewo.osp.org.pl "Bo życie poświęcone innym jest warte przeżycia"- Admin Serwisu OSP Golczewo

Topic author
DanielJ
Posty: 5
Rejestracja: pt 23 mar 2012, 20:08
OSP (gm., woj.): Bębło, Małopolskie
Status: Offline

Re: Strona OSP Bębło

Post autor: DanielJ »

To już trzeba w plikach css i html szablonu ustawić żeby pozycja header 3 była tam gdzie chcemy
----
Ale to nie forum o joomli, jakby ktoś miał jakieś pytania to zapraszam na gg: 4003477 :)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat