jak się dostać do KSRG

Pytania i rady na temat funkcjonowania Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego.

XCerber
Posty: 421
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 31 maja 2012, 12:04
OSP (gm., woj.): Pinczyn, Zblewo, Pomorskie
Status: Offline

Re: jak się dostać do KSRG

Post autor: XCerber »

darek524 pisze:Witam.
Jesteśmy jednostką która posiada jeden samochód gaśniczy którym jest Star 244. Moje pytanie brzmi czy abyśmy mogli wejść do KSRG musimy posiadać dwa samochody gaśnicze czy może wystarczy naszego GBA wyposażyć w aparaty ODO, hydraulikę i agregat
oraz w inny sprzęt wymagany. Podkreślę że posiadamy tylko jeden garaż i kupno drugiego samochodu na razie nie wchodzi w grę.

Z góry dziękuję za odpowiedź i przepraszam jeżeli takie pytania się już pojawiały ale nie znalazłem na forum odpowiedzi.
- conajmniej: 2 średnie samochody ratowniczo gaśnicze
- 4 AODO
- zestaw narzędzi hydraulicznych
- selektywne wywoływanie
i jakas dobra lokalizacja bedzie dobrym atutem, a tak to głowniejsze wytyczne...

marko998
Posty: 22
Rejestracja: pn 13 sty 2014, 14:19
Status: Offline

Re: jak się dostać do KSRG

Post autor: marko998 »

Z jednym wozem gaśniczym z modułem Rt można wstąpić do KSRG bo komendant główny odstąpił od dwóch wozów bo doszedł do mądrego wniosku że jeżeli jest się już w systemie to o wiele łatwiej pozyskać drugi wóz i dlatego można wchodzić z jednym wozem a z czasem pozyskać drugi. Wiem to z własnego doświadczenia bo my tak wchodzimy .

darek524
Posty: 14
Rejestracja: śr 19 lut 2014, 23:53
Status: Offline

Re: jak się dostać do KSRG

Post autor: darek524 »

Dzięki za odpowiedź. Będziemy próbowali może się dostaniemy.

Albertmut
Posty: 30
Rejestracja: czw 22 sty 2015, 16:13
Lokalizacja: Polska
Kontakt:
Status: Offline

jak się dostać do KSRG

Post autor: Albertmut »

Mam problem z oświetleniem nie działa ani jedna świetlówka. Podejrzewam że to coś z elektroniką w środku, ale nie wiem jak tam się dostać całość dookoła jest zgrzana na gorąco, a nożem nie idzie rozdzielić . Może ktoś miał podobny problem i wie jak tam się dostać.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat