Uprawnienia nurkowe OSP

Pytania i rady na temat funkcjonowania Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego.

Topic author
osporweques
Posty: 4
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pt 09 sty 2004, 11:06
Lokalizacja: g³ogów
Kontakt:
Status: Offline

Uprawnienia nurkowe OSP

Post autor: osporweques »

Na ten temat zapewne dyskutowano ju¿ wcze¶niej st±d brak ruchu w temacie, to ja najpewniej siê spó¼ni³em.Najwa¿niejsze tematy to w tej chwili kroniki, kalendarze itp, kogo obchodzi nurkowanie?
Je¿eli forum dyskusyjne OSP s³u¿y temu celowi to ja wysiadam, poszukam pomocy w PZW lub PZ£. Czo³giem druchowie :!:

krzcek1
Posty: 1
Rejestracja: pt 13 lut 2004, 16:42
Status: Offline

Re: Uprawnienia nurkowe OSP

Post autor: krzcek1 »

Chcê odpowiedzieæ na temat uprawnieñ nurkowych. Z dostêpnych materia³ów odsy³am kolege do ROZPORZ¡DZENIE RADY MINISTRÓW
z dnia 7 maja 2002 w sprawie uprawiania p³etwonurkowania (Dz.U. z dnia 8 czerwca 2002r.) lub magazynu "[Nurkowanie" nr.7 z lipca 2002r. lub ustawy z dnia 17 pa¿dziernik 2003 o wykonywaniu prac podwodnych.
Nadmieniam, ¿e w materia³ach tych nie ma jasno sprecyzowanych przepisów dotycz±cych nurków OSP. Po zapoznaniu siê z tymi informacjami proszê o dalsze pytania. W miare mo¿liwo¶ci odpowiem zgodnie z posiadan± wiedz± w tym temacie.

Nurek GUM I
Posty: 6
Rejestracja: czw 10 lut 2005, 17:07
Lokalizacja: Szczecin
Status: Offline

Re: Uprawnienia nurkowe OSP

Post autor: Nurek GUM I »

osporweques pisze:Na ten temat zapewne dyskutowano już wcześniej stąd brak ruchu w temacie, to ja najpewniej się spóźniłem.Najważniejsze tematy to w tej chwili kroniki, kalendarze itp, kogo obchodzi nurkowanie?
Jeżeli forum dyskusyjne OSP służy temu celowi to ja wysiadam, poszukam pomocy w PZW lub PZŁ. Czołgiem druchowie :!:
Jestem Prezesem OSP Centrum w Szczecinie i coś mogę w tym temacie pomóc . Tym bardziej że mamy w tej chwili działalność tylko nurkową . A temat jest bardzo gorący . Czekam na opinie w tym temacie , oraz pytania...
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat