Wymiana Partnerska

Nazwiązywanie współpracy partnerskiej z jednostkami pożarniczymi za granicą.

Topic author
luqas
Posty: 26
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 14 paź 2004, 11:51
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:
Status: Offline

Wymiana Partnerska

Post autor: luqas »

Witam Serdecznie!
Poszukuje Jakich kolwiek wiadomości dotyczących Wymiany partnerskiej pomiędzy jednostkami OSP z Kraju i Zagranicy. Chodzi mi tu o jakies materiały dotyczące takiej wymiany tj: Czy można uzyskać na ten cel jakieś srodki (skąd) finansowe, Czy wogóle w Związku istnieje takie pojącie jak Wymiana Partnerska jak tak to na czym polega? Czy OSP moze prowadzić taką wymiane i na jakich zasadach? Moja jednostka chętni zaprzyjazni się z Jednostką OSP z Kraju i także z zagranicy, która jest chętna do wspólnej wymiany doświadczenia. Jesli ktoś by był chętny to prosze o kontakt:)
Polski Serwis Pożarniczy www.Remiza.com.pl SERDECZNIE ZAPRASZAM!!!

joanna.j
Posty: 20
Rejestracja: czw 20 lis 2003, 15:06
Status: Offline

Post autor: joanna.j »

Witam

Na stronie Związku istnieje zakładka - Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży, w której możesz dowiedzieć się o wielu fundacjach i organizacjach, które zajmują się takiego rodzaju działalnością o którą pytasz. Dowiesz się również o możliwościach finansowania takiej współpracy.

Powodzenia

piotrkruk
Posty: 86
Rejestracja: pt 08 paź 2004, 17:30
Status: Offline

Post autor: piotrkruk »

a czy na linii Polska - Austria lub Polska Czechy da się coś zrobic w tym kierunku.
Czy tylko z Niemcami, bo ZG ma podpisaną umowe partnerską??????

joanna.j
Posty: 20
Rejestracja: czw 20 lis 2003, 15:06
Status: Offline

Post autor: joanna.j »

Witam

W zakładce, o której wspomniałam umieszczone są linki do organizacji, które wspierają kontakty międzynarodowe. Zarząd Główny jest jednostką centralną PNWM-u, ale dlaczego opierać się tylko na ZG (?), jeżeli ktoś chce coś zrobić to trzeba trochę poszukać samemu i zadziałać.

Podane są w "Przydatnych linkach" linki do paru organizacji strażackich w Europie, Program Młodzież zajmuje się wymianą wielostronną, można stworzyć wymianę nawet kilku partnerów. To wszystko jest podane. Wystarczy poczytać i zanleźć coś interesującego dla siebie.

Pozdrawiam

mlody93
Posty: 6
Rejestracja: sob 19 kwie 2014, 19:27
Status: Offline

Re: Wymiana Partnerska

Post autor: mlody93 »

Witam. Czy ktoś może posiada adres strony , gdzie łopatologicznie jest opisane krok po kroku wszystko odnośnie nawiązania współpracy z jednostką z Niemiec ? Chciałbym, nawiązać współprace w zakresie szkoleń wspólnych, korespondencji i pozyskać sprzęt wycofywany przez nich. Proszę info na priv. Musze uruchomić jednostkę, która jest 50 lat za murzynami.

smw
Posty: 5
Rejestracja: pn 13 paź 2014, 08:57
OSP (gm., woj.): 123456789023456
Status: Offline

Re: Wymiana Partnerska

Post autor: smw »

Także proszę o przejrzystą stronę odnośnie wymiany. Jestem zielony w tym temacie.

vinacharles
Posty: 1
Rejestracja: śr 07 sty 2015, 02:09
Lokalizacja: Netherlands Antilles
Kontakt:
Status: Offline

urządzenia wielofunkcyjne

Post autor: vinacharles »

T., polegających na przejeżdżaniu tym trokiem gruntu aż do kosztowny społecznej (w środku wiedzą zaś zgodą S. T.), jak samorzutnego współposiadania niebieżącego sznura podkładu w ogarnianiu art. 336 k.c. przewodzącego do zasiedzenia przez W. T. wkładu 1/2 części w nieomal cechy tej racji. W świetle wskazań prawdziwych władztwo T. natomiast W. T. nad scharakteryzowanym paskiem podkładu adwokat lodz zachowek ściągałoby się do przejazdu nim aż do szosy. W celu przyswajania samorzutnego poosiadania własności niepotrzebne jest praktykowanie akcji rzeczywistych oznaczających na osobny, faktyczny tudzież oddzielny odkąd oskomy odrębnej postaci stan kapitanowania ajencją. Niedowolnego dyspozycje władającego winniście wobec tego nadawać się nieautorską treścią komendom właściciela.

Wrevris
Posty: 134
Rejestracja: czw 22 wrz 2016, 09:39
Status: Offline

Re: Wymiana Partnerska

Post autor: Wrevris »

też byłem na takiej wymianie w ramach współpracy międzynarodowej, dużo czytałem też Polskich blogów https://aqrat.pl/blog/polska-grafika/ bo niestety nie miałem za dużo Polaków i nie było z kim porozmawiać.

gasipragnienie
Posty: 47
Rejestracja: czw 02 cze 2022, 08:48
OSP (gm., woj.): Knyszyn, Podlasie
Status: Offline

Re: Wymiana Partnerska

Post autor: gasipragnienie »

Czy taka wymiana jest planowana w 2023?



________________________
https://zdrowypakiet.pl/blog/ile-kosztu ... -zdrowotne

kajetan481
Posty: 1
Rejestracja: sob 27 sty 2024, 16:04
OSP (gm., woj.): Ochotnicza Straż Pożarna
Status: Offline

Re: Wymiana Partnerska

Post autor: kajetan481 »

Udana współpraca z odpowiednim partnerem to klucz do udanego biznesu.

________________
Andrzej Adamiec

Viana
Posty: 4
Rejestracja: ndz 28 sty 2024, 13:37
Status: Offline

Re: Wymiana Partnerska

Post autor: Viana »

Też mi się tak wydaje

palto22
Posty: 471
Rejestracja: czw 18 lis 2021, 12:46
OSP (gm., woj.): Osina, zachodniopomorskie
Status: Offline

Re: Wymiana Partnerska

Post autor: palto22 »

A co to jest takiego?

__
AGD RTV INFO
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat