Wzór DYPLOMU


Topic author
wINIO
Posty: 1
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: ndz 14 maja 2006, 19:56
Status: Offline

Wzór DYPLOMU

Post autor: wINIO »

Drodzy internauci.
Mam do Was gorącą prośbę. 6 maja mieliśmy 35-lecie naszej jednostki. W podzięce dla sponsorów chcielśmy wykonać dla nich dyplomy okolicznościowe. Czy może ktoś z Was zna adres strony na której można znaleźć takie wzory.
Dzieki za pomoc

Sylwek
Posty: 684
Rejestracja: czw 14 kwie 2005, 08:26
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Sylwek »

W swoim oddziale związku na pewno kupisz takie gotowe do wypełnienia.
Jak ostatnio byłem to widziałem kilka różnych wzorów.
Sylwek

dj_magic
Posty: 1
Rejestracja: pn 26 mar 2007, 10:34
Status: Offline

Post autor: dj_magic »

http://www.dyplomy.org/index.php?go=wyr ... a&dyplom=7
tutaj jest ciekawy wzorek dyplomu strażackiego.
wystarczy przerobić troche i pyk juz jest ;)
Ostatnio zmieniony sob 11 sie 2007, 23:45 przez dj_magic, łącznie zmieniany 1 raz.

Zipo
Posty: 78
Rejestracja: pn 11 lip 2005, 00:42
Lokalizacja: Kraków
Status: Offline

Post autor: Zipo »

jeśli chodzi okolicznościowe dyplomy strażackie to dysponują kilkoma elektronicznymi wzrorami, bardzo ciekawe, wystarczy tylko wypisać, również za pomocą PC i można drukować
'czasami poprostu brakuje kamieni..."

dyziaczek2000
Posty: 19
Rejestracja: śr 14 lut 2007, 22:49
Lokalizacja: Chmielowice
Status: Offline

dyplomy

Post autor: dyziaczek2000 »

witam, u nas dyplomy robimy sami. w tle dajemy zdjęcie z remizy jako znak wodny na cała stronę a tekst piszemy wraz z nazwiskiem i imieniem czcionką monotipe cursiva . potem porządna drukarka i papier ozdobny. dyplomy są niepowtarzalne i ściśle przypisane do naszej jednostki. koszt jednego to od kilkudziesięciu groszy do 2 zł w zależności od papieru. najlepiej drukować laserówką, bo jest najtrwalszy wydruk. w ten sposób robimy też dyplomy na jakieś festyny i zawody.pozdrawiam.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat